Şimdi Ara

Fiat Linea'nın halefi Cronos'un iç mekan görüntüleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FCA Group, yaşlanan Linea'nın yerine geçecek Fiat Cronos'un iç mekanını gösteren ilk fotoğrafları yayınladı. Resimler, Fiat Brezilya Facebook sayfası aracılığıyla paylaşıldı. Geçen ay örtüsü kaldırılan Fiat Argo tabanlı sedan, 2018 yılında Güney Amerika pazarlarında satışa sunulacak.

Ayrıca Bkz.Çin, yakıt verimliliği standartlarını karşılamayan otomobilleri yasaklıyor
    Beklenildiği gibi, gösterge paneli Argo hatchback modeli ile aynı. Döşemelerde renk açısından bazı farklılıklar var. Üç dairesel havalandırma deliğinin yer aldığı orta konsolda daha koyu bir ton kullanılmış. Ayrıca krom iç kapı kolları dikkat çekiyor.

Fiat Argo'nun sedanı olarak tasarlandı

Argo'nun sedan varyantı, dış görünüm olarak tek krom panjur ve daha ince örgülü farklı bir ızgaraya sahip. Tampon, kama şeklindeki sis lambası muhafazaları ve hava girişinin üst kenarı boyunca uzanan krom aplike sayesinde farklı bir havaya bürünmüş. Arkadaki stop lambası tasarımı ve LED'ler hatchback'in tasarımını taklit ediyor.

Fiat Cronos Drive varyantının kaputunun altında 101 beygir güç üreten 1.3 litrelik benzinli motor var. Precision varyantı ise 135 beygir gücünde 1.8 litrelik benzinli motordan güç alıyor. Her iki motorun da 5 vitesli manuel ve 6 vitesli otomatik şanzıman seçeneği ile satın alınabileceğini belirtelim. Fiat, Cronos'u şu an için sadece Güney Amerika pazarında piyasaya sürecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Fiat 500L bugüne kadar amerikan testlerinden en yüksek puanı alan arabadır. NCAP tan da 5 yıldızı vardır.

Boş boş yazmayın.

Ağzınız suyu akarak baktığınız Ferrari Maserati Jeep Dodge Scania he Fiat'ın....
    Hepsinin bir fiyat kalite yeri var. Oraya göre tasarlanıp üretiliyor. Fiat marka olarak diğer markalara göre son yıllarda zarardaydı. Yeni CEO belli kararlar aldı. Tasarım vs gibi durumlarda ortaklık, ortak parça sayısında artış, benzer tasarım vs vs. Bu çerçevede bu fiyata güzel de araçlar üretiyorlar. Eski kuş serisiyle Koç un attığı kazığı hala Fiat'a mal etmeye çalışmayın. Çok bilmişler de kalkıp başka model önerecekse aradaki fiyat farkını da bize ödesinler o zaman......
    Bence bu Cronos, Linea, Egea, Marea, Brava, Bravo, Palio ...vs. vs. model başı isim değişiklği pazarlama açısından stratejik hatadır. Renault gibi bazı başka firmalarda bu yoldan ilerliyor.

Toyota bkz. Yaris, Corolla vb. Wolksvagen bkz. Polo, Passat vb. Ford bkz. Focus, Mustang vb. segment başı isim belirleyip on yıllarca marka dışında o isme de marka değeri kazandırarak pazarlamayı daha mantıklı ve daha başarılı buluyorum.

Yollarda gezen 25-30 yaşında Corollar, Astralar görürken aynı yaştaki Marea, Laguna ile kıyaslandığında; sıfır araç piyasası haricinde ikinci eldede etkileyebileceğini düşünüyorum.
    Fiyatın yüksek gelecek olmasının sebebi Fiat mı olacak , yoksa kur-vergi mi?

Yeni kasa Accentte 2018 de gelecek tasarım vs güzel ama aynı şekilde 100 civarından gelecek veya diğer araçlar içinde geçerli şu muhabbeti yapmak istemiyorum aslında benide bayıyor ama yüksek fiyatlardan yakınılacaksa sorumlulukta en son markalara sıra gelir.
    Ülkemizde üretilen çoğu ürünü daha pahalıya alıyorsun (geçenlerde favorilere çıkan çay konusu) hatta bazılarını ithal etmek daha ucuza geliyor,

Türkiyede üretilmesinin avantajı lojistik tedarik ile ilgili olur. Markalar satış fiyatını haliyle dövize göre hesaplıyor aynı sonuca varıyoruz.

Fiyatların arttığıda yok bize öyle geliyor geçmişe göre kuru hesaplayıp o zamanın ötv sine göre olan artışı ekleyince ortalama aynı sonuç...
  • Göğsü Egea’dan daha güzel sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sana araba yapamazsın demedim, ncap'ten 5 yıldız alamazsın dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Evet. Direksiyonu da öyle.

• şimdi kalkar buna 100 bin tl fiyat ister... Fiat ağzıyla kuş tutsa yine bakmam...

• Fiat Egea ile Dodge Charger modelinin çiftleştirilmiş hali gibi.

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt

Yeni kasa Accentte 2018 de gelecek tasarım vs güzel ama aynı şekilde 100 civarından gelecek veya diğer araçlar içinde geçerli şu muhabbeti yapmak istemiyorum aslında benide bayıyor ama yüksek fiyatlardan yakınılacaksa sorumlulukta en son markalara sıra gelir.

• Aslında Fiat'ın hiçbir arabası alınmaz ama bu modelin tasarımını beğendim,inşallah yağ yakmayan motoru da olur ve fiyatının düşük olması lazım.

• arkası Audi A3 - A4 benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Accent Blue bile bundan daha iyi ben bu yıl 1.4 otomatik 2017 modelini 1 ay kullandım araç rahat ve konforlu egea gibi kalas gibi durmuyor. koreliler fiatı hem kalite hem fiyat konusunda geride bıraktı.
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde üretilen çoğu ürünü daha pahalıya alıyorsun (geçenlerde favorilere çıkan çay konusu) hatta bazılarını ithal etmek daha ucuza geliyor,

Türkiyede üretilmesinin avantajı lojistik tedarik ile ilgili olur. Markalar satış fiyatını haliyle dövize göre hesaplıyor aynı sonuca varıyoruz.

Fiyatların arttığıda yok bize öyle geliyor geçmişe göre kuru hesaplayıp o zamanın ötv sine göre olan artışı ekleyince ortalama aynı sonuç...

• Dışı idare eder ama içi çok çirkin, resmen facia olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Fiat ülkemizde üretildiği halde neden pahalı o zaman?

Ülke'de üretilmesiyle ne alakası var ?

Burada üretilen Rakı, Avrupa'da daha ucuz.

Rize'den fışkıran Çay, Avrupa'da daha ucuz.

Araba burada üretiliyor diye vergi kesmiyorlar mı ?

• dünün aynısı, fiat iç mekan konusuna çok vakit ayırmalı. Rakipleri ile bu tiple baş etmesi zor olurç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç mekan genel olarak gayet güzel gözüksede özellikle vites bölümünde olan asimetri rahatsız edici geldi bana.

• Bence bu Cronos, Linea, Egea, Marea, Brava, Bravo, Palio ...vs. vs. model başı isim değişiklği pazarlama açısından stratejik hatadır. Renault gibi bazı başka firmalarda bu yoldan ilerliyor.

Toyota bkz. Yaris, Corolla vb. Wolksvagen bkz. Polo, Passat vb. Ford bkz. Focus, Mustang vb. segment başı isim belirleyip on yıllarca marka dışında o isme de marka değeri kazandırarak pazarlamayı daha mantıklı ve daha başarılı buluyorum.

Yollarda gezen 25-30 yaşında Corollar, Astralar görürken aynı yaştaki Marea, Laguna ile kıyaslandığında; sıfır araç piyasası haricinde ikinci eldede etkileyebileceğini düşünüyorum.

• O el frenini hala koyuyorlar daha nediyem

• Fiat araçlar tasarımları çok kötü ya da logoları o kadar kötü ki neyin üzerine o logoyu koysan dandik duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

O el frenini hala koyuyorlar daha nediyem

Ucuz olması için böyle şeyler gerekli. Bütün otomobiller zaten lüks segmente kaydı donanım anlamında 100 bin TL altına adam gibi otomobil kalmadı. Bence koymamaları çok mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Fiat ülkemizde üretildiği halde neden pahalı o zaman?

ülkende üretilen çay neden sana 25, avrupalıya 2,5 birim para?
    bunu hiç sorguladın mı?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.