Şimdi Ara

iPhone X fiyatında indirim olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlk piyasaya çıktığında büyük ilgi gören ve Kara Cuma haftasının da etkisiyle önemli satışlar yapan iPhone X fırtınası dinmiş görünüyor. Apple gelecek yıl ilk çeyrek için siparişleri azaltırken bir fiyat indirimi de gelebilir.

İndirim geliyor

Firmaya yakın kaynaklar gelecek yılın başlarında 999$’lık iPhone X için bir fiyat indirimi planlandığını belirtiyor. Bunun ne kadar olacağı net değil ancak düşen satışları yükseltmek için cazip bir oranda yapılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için de bir indirimin gelebileceği ifade ediliyor.

Zaten yılın son çeyreği itibariyle önemli miktarda iPhone X satıldı. Siz de iPhone X sahibi olmak isterseniz gittigidiyor.com/apple-iphone-x linkinden ürünü inceleyip satın alabilirsiniz. Bunun yanında iPhone 8 satışları da var. Bu sayede firmanın son çeyrekte 90 milyon iPhone satışı ve 80 milyar dolar da kar edeceği ön görülüyor. Firma tarihinde elde edilen en yüksek rakamlar son çeyrekte gerçekleşecek.

Yani Apple zaten istediği faaliyet karını ilk 3 aylık dönemde elde etmiş oldu. Bu bakımdan gelecek yıl için yapılacak fiyat indirimleri firmayı çok etkilemeyecektir. Hali hazırda bileşen üretimlerinin daha dengelenmesi ve maliyetlerin azaltılması ile Apple işçilik masraflarını da buna paralel aşağı çekebilir. Yani her halükârda Apple’ın bu indirimden etkilenmeyeceği aşikar.

• Madem istediği satış miktarını ve karını yakaladı nesen indirime gidiyor ? Daha önce hiç yakalayamadıda şimdi mi yakalayıp indirim yapalım dediler :):) Kimse artık almıyor android cephesininde artık iphonedan bir farkının olmadığını çoğu kişi görüyor zaten millet neden 4000 bin liraya note , mate 10 felan varken alsınki :):) 6000 bin şaka gibi yaaa :)
  • İndirim: İstediğimiz satışı yakalayamadık, ürettiğimiz cihazlar elimizde patladı demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mübarek cuma gününü bile karaladiniz ne imansizlarsiniz.!!!Yeteri kadar kar elde edip yeteri kadar kazikladim bu saaten sonra ne satarsam kar diye indirim sunucakmiş bu işte bi iş var bekliyelim görelim..

• umarın batar gidersiniz. güvenilir dedik telefon aldık kendi elimizle yavaşlatıyoruz dediniz. bunları bile bile hala alan olursa ben birşey diyemiyorum
  • Apple ve indirim
    Dünyanın en kısa fıkrası :D

• Apple ın başı bu aralar dertte, inşallah batarlar

• Son çeyrekte eskiye göre düşüş var ve 80 milyar dolar kar deniyor, buradakiler de batın oh diyor.. komiksiniz!

Rakamı iyi okuyun

• Madem istediği satış miktarını ve karını yakaladı nesen indirime gidiyor ? Daha önce hiç yakalayamadıda şimdi mi yakalayıp indirim yapalım dediler :):) Kimse artık almıyor android cephesininde artık iphonedan bir farkının olmadığını çoğu kişi görüyor zaten millet neden 4000 bin liraya note , mate 10 felan varken alsınki :):) 6000 bin şaka gibi yaaa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Son çeyrekte eskiye göre düşüş var ve 80 milyar dolar kar deniyor, buradakiler de batın oh diyor.. komiksiniz!

Rakamı iyi okuyun

batın diye yazan benim. tepkim bu haberle ilgili değil. 80 değil isterse 180 kazansın şu an benim gözümde değeri 0 bile değil. kendi elimizle telefonlarımızı yavaşlatıyoruz diyor adamlar. dahada telefon alan olursa aklı yoktur cidden
  • Dünyanın kan emici firması

• bunlar kolay kolay indirim yapmazdi. demekki firma bile fiyasko bir urun cikarttiklarini anladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyanın en gereksiz telefon modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Son çeyrekte eskiye göre düşüş var ve 80 milyar dolar kar deniyor, buradakiler de batın oh diyor.. komiksiniz!

Rakamı iyi okuyun

batın diye yazan benim. tepkim bu haberle ilgili değil. 80 değil isterse 180 kazansın şu an benim gözümde değeri 0 bile değil. kendi elimizle telefonlarımızı yavaşlatıyoruz diyor adamlar. dahada telefon alan olursa aklı yoktur cidden

Yurtdışından alınacaksa alınır. Yurtdışında note ya da üst seviye telefon fiyatlarıyla iPhone çok yakın. Mi6 ucuz ama bir iPhone ya da note değil.

Android yıllar geçtikçe çöp olmuyor sanki.

- Aldığın iPhone’un bulunduğu sürümü üst sürüme güncellemeyeceksin

- 2 senede bir pil değiştireceksin.

Bu şekilde en az 4-5 sene kullanılır.

Benim 6S’te tek yapmadığım güncelleme yapmak oldu, ona uymadım.

Apple Store’da arkalarda öyle güzel uygulamalar var ki...

Mesela YouTube gerçekten arka planda oynatma ve izleme, download ayrıca offline özellikleri olan süper uygulamalar var. Daha bi gibi iPhone eksikliği olan şeyleri uygulama ile delmişler. Apple yakalayana kadar

• bu bence bir itiraf daha demek hatta özür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 hediyem geldi Iphone X in yanına koydum utancından Iphone kendini uyku moduna aldı..

• Apple şirketini birazcık tanıdıysam 100-200 indirip yapıp devrim niteliğinde indirim gibi davranır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayeler masallar. Apple'ın indirim yaptığı mı görülmüş. Aksine fiyatlar artar.

• Ellerinde patladı. 2 aydır satışta cihaz ama 2 kişide gördüm. Kimsede yok. iPhone 6, 6s ve 7 herkesin elindeydi ama 8 ve X ellerinde patladı. Avrupa'da da öyle. Beklenilen rakamlar gelmeyince mecburi bir indirim yapacaklar.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Birileri dünyayı Türkiye’den ibaret sanmış yine

İndirim gelirse, bu cihazlar (örneğin yılın son çeyreği için) 88 milyon yerine 85 milyon tane sattı diye gelir. Bahsettiğimiz şirket Apple’sa kimse bu iPhone’ların onların ellerinde patladığını sanmasın. Önceki haberlere dönerseniz, iPhone satış tahminlerindeki %10-15’lik değişimin bile uzak doğulu birçok bileşen tedarikçisini batma noktasına getirdiğini görürsünüz.

Şu koşullarda ben Samsung Mobile ve Huawei gibi oyuncuların yükselmesini dilerdim. Gönül isterdi ki HTC ve Sony’i daha rekabetçi hallerde görelim sektör renklensin ama nerde...

• 250 dolara mal et 1500'e sat.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.