Şimdi Ara

Binlerce metre yüksekte internet testi ve PubG oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun uçak seyahatlerinde yolcuların en fazla istediği özelliklerden biri de gökyüzünde internet kullanmak. 2014'ten bu yana geniş gövdeli uçaklarında internet hizmeti veren THY ile yaptığımız San Francisco'da uçuşunda, binlerce metrede interneti kullandık, hız testi yaptık ve PubG oynamaya çalıştık. Deneyimlerimiz ve yorumlarımız videoda. 

• Normalde de en fazla 3 saat uyuyabilen bir insanım. Uzun uçuşlar, okuyamadığım kitapları bitirmek veya uçak koridorunda daha önce vakit ayıramadığım şeyleri düşünmek için güzel bir fırsat. Sizlere daha kaliteli, daha derin analiz içeren içerikler sunabilmek için bazen kendimle başbaşa kalıp, hangi açılardan gelişim gösterebilirimin peşine düşmem gerekiyor, bunun için ideal platformlardan biri de uzun uçak yolculukları.

Bu defa daha farklı bir şey yaptım ve uçakta online oyun oynanabilir mi sorusuna yanıt aradım.

Selamlar.
  • Donanım Haber'i tek başına taşıyorsun Erdi.

• Uçakta da oyun oynamayıverin abi yatı uyuyun...

• Yenilikçi olman seni yükseltiyor devam reis!

• Donanimhaberin en en iyi editörüsün helal yaratıcı video

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Uçakta da oyun oynamayıverin abi yatı uyuyun...

Normalde de en fazla 3 saat uyuyabilen bir insanım. Uzun uçuşlar, okuyamadığım kitapları bitirmek veya uçak koridorunda daha önce vakit ayıramadığım şeyleri düşünmek için güzel bir fırsat. Sizlere daha kaliteli, daha derin analiz içeren içerikler sunabilmek için bazen kendimle başbaşa kalıp, hangi açılardan gelişim gösterebilirimin peşine düşmem gerekiyor, bunun için ideal platformlardan biri de uzun uçak yolculukları.

Bu defa daha farklı bir şey yaptım ve uçakta online oyun oynanabilir mi sorusuna yanıt aradım.

Selamlar.

• Resmen Erdi bey bizim düşüncelerimizi okuyor.

• Erdi Özüağ olmasa kaliteli işler göremeyeceğiz. İyi ki varsın reyiz. Komplekssiz, tarafsız, rasyonel birisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu video son kısmındaki samimi açıklamalar için bile paylaşılmayı desteklenmeyi hak ediyor

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Yapma ağabey, 3 saat çok az bir süre yetişkin bireyin sağlık açısından 6 ila 8 saat arası uyuması gerekiyor,Bizleri düşünüyorsun biliyoruz ama hasta olmanı ve sağlığını kaybetmeni de istemeyiz,lütfen uyku düzenini düzelt :)

• Thy uçaklarında wifi yerine eğer bir roaming tarifeniz varsa exphone uygulaması daha mantıklı gibi. Çünkü onu kimse kullanmıyor. telefonunuz da çekiyor. Sms bile gonderebiliyirsunuz.

Onun dışında thy ucaklarindaki In flight entertainment system dediğimiz uçak içi eğlence sistemini, içeriğini, kumandasını ve koltuk altlarında bulunan prizleri de tanıtabilirsiniz bence. Özellikle yeni Boeing 777 lerin ekran dokunmatikleri çok başarılı. Eskiler biraz sorun olabiliyor.

Dunyanin en iyi eğlence sistemine sahip havayolu şirketlerinden biri sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Şans, hazırlıklı insanların kapısını çalar''
    Güzel sözmüş.

• Videonuz güzel olmuş Erdi bey

• "Şans her zaman iyiden yanadır."

• kullanilan teknolojiden birazdaha bahsetseydiniz iyi olurdu, uydudanmi baglanti kuruluyor yoksa karadanmi? baglanti teknlojisi ne 4g mi yoksa baska bir seymi? bunlari merak etmeden gecemiyorum.

• Türkiye de en beğendiğim editörsünüz başarılarınızın devamını diliyorum.Kendinizede vakit ayırıp dinlenmenizide temenni ediyorum :)

• Donanım Haber'in en kaliteli içerik üreten editörü

0.35'de avatar resmimi görünce şaşırdım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 30 Aralık 2017; 22:10:17 >
  • dünyanın parasını ver ve oyun eşşek gibi kassın :D yok yok daha laptoplara özel yazılım yapacaklar ps4 gibi olacak oyunlar yada bir 20 yıl daha ihtiyacı var bu kafayla

• Fakirler çıksın kasıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1mpbs hiz pubg oynayabilirmiyim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.