Şimdi Ara

Turkcell müşterilerine yılbaşında Instagram kullanımı hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell, müşterilerine çifte yeni yıl hediyesi veriyor. Her hafta bir defa yararlanılan ve genelde Turkcell servisleri ya da internet paketi hediyesi verilen Salla Kazan, yeni yılda özel hediyeler kazandıracak.

18 Ocak tarihine kadar Salla Kazan üzerinden yapılan katılımlarda müşteriler şu ürünlerin çekilişine katılım hakkı kazanacak:

• 50 adet iPhone8 64GB
    • 50 adet Galaxy Note8 64GB
    • 50 adet T80
    • 75 adet iPad (Cellular & WiFi) 128GB
    • 50 adet PlayStation 4 500GB

Ayrıca Bkz.Fast food devi Türkiye’de Bitcoin ile satış yapacak

Instagram kullanımları paketten düşmeyecek

Turkcell, kullanıcılar 2018’i karşılarken mutluluğunu sosyal medyadan rahatça paylaşabilmesi için Instagram kullanımı hediye ediyor. 31 Aralık günü 18:00’den itibaren tüm Turkcell müşterilerinin Instagram kullanımları sınırsız olacak. 2 Ocak gününe kadar sürecek kampanyada Instagram üzerinden fotoğraf, video ve hikaye paylaşımları, kullanıcıların data paketlerinden düşmeyecek.

• Vodafone red 20 pro kullaniyorum

22gb internet (turkcell gibi yarisi gece ayrisi gunduz ayrimi yok)

Facebook

Twitter

Spotfy

Instagram

Karnaval radio

YOUTUBE

Hicbir sekilde kotamdan yemiyor. Aylik 45 50gb civari mobil veri kullaniyorum. Yarisina yakini youtube uzerinden gerceklesiyor.

Son olarak aylik 90 lira veriyorum.

Not: mustei temsilcisi sativisi yada benzeri isle ugrasmiyorum. Yurtta kalan bir ogrenciyim sadece. (Wifi rezalet) aylik sabit 90 lirayla mobil verimden kismadan her isimi gorebiliyorum. Youtube dan sinirsiz video izleyebiliyorum bence en guzel kismida bu. Full HD diledigin videoyu izle muzik kesfet trendlerde dolas oynadigim oyunlarin videolari vs vs derken verdigim parayi sonuna kadar hak ediyor.
  • İnternet verseydi bari ne yapam İnstagramı zaten uyuz oluyorum İnstagrama facebook iyi de instagramı sevemedim.Vereceksen 1-2 gb tanımla istediğimiz gibi kullanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir jest olmuş. Keşke facebook ve twitter da dahil edilseydi. Yine de müşteri dostu bir profil çizilmiş. Türk Telekom da bir karşılık verir umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 Aralıkda da fax ücretsiz diyor hesabım'a girince.
  • Hediye sayısı bence çok iyi, bankalar bile çekiliş yapıp 10 tane falan veriyor.

İnstagram kampanyası ise saçma olmuş.

• Vodafone red 20 pro kullaniyorum

22gb internet (turkcell gibi yarisi gece ayrisi gunduz ayrimi yok)

Facebook

Twitter

Spotfy

Instagram

Karnaval radio

YOUTUBE

Hicbir sekilde kotamdan yemiyor. Aylik 45 50gb civari mobil veri kullaniyorum. Yarisina yakini youtube uzerinden gerceklesiyor.

Son olarak aylik 90 lira veriyorum.

Not: mustei temsilcisi sativisi yada benzeri isle ugrasmiyorum. Yurtta kalan bir ogrenciyim sadece. (Wifi rezalet) aylik sabit 90 lirayla mobil verimden kismadan her isimi gorebiliyorum. Youtube dan sinirsiz video izleyebiliyorum bence en guzel kismida bu. Full HD diledigin videoyu izle muzik kesfet trendlerde dolas oynadigim oyunlarin videolari vs vs derken verdigim parayi sonuna kadar hak ediyor.

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Ben 18 ay önce vodafone'u bıraktığımda altyapısı rezalet ötesiydi hocam hele 4G başladıktan sonra felaketti. Şuan da bir iyilşeme var mı yoksa hala bağlantı hızları dipler de mi?

• platinium 12 kullanıyorum tam 90tl ve internet olarak 12gb ve kotadan yemeyen fizy var,tv+ ta var 10gb kullanımlı,dergilik,b,p gibi çöp uygulamalara ekstra kota vermiş,el oğlu vodafone ne güzel tarifeler yapıyor,böyle ıvır zıvırlarla bizi tavlayamaz.

mecburiyetten türkcell kullanıyorum bulunduğum yerde türkcell harici telefon çekmiyor.

• pelinsu bunu beğendi

• hediyeye bak çay demle
  • Instagram komple mi internet yemeyecek yoksa sadece upload yaparken mi yemeyecek?

Instagram üzerinden fotoğraf, video ve hikaye paylaşımları, kullanıcıların data paketlerinden düşmeyecek.
  • Valla az önce Turkcell'de çalışan bir tanıdığım geldi. Dedim zam var mı fiyatlarda. Tam tersi düşüş var kaybedilen müşteriler toplamaya çalışıyorlar, mevcut müşterileri de elde tutmaya çalışıyorlar dedi. Turkcell'de çekim kalitesi yüksek (bulunduğum yere göre) ama paket yok dedim. Türk Telekom 10 GB 39 TL hala satıyorlar paketi dedim. Çok haklısın dedi, yeni paket düzenlemeleri yoldaymış bakalım. Yoksa geçeceğim Türk Telekom Mobil'e.

• Kesinlikle haklısınız insanlar mecburen turkcell kullanıyor..tamam diger hatlardan pahali olsun ama en az iki kat bütün tarifeleri..yok bip mis yok fizymis yok tv mis tamamen sacmalik..telefondan tv ne ya kardesim elin adami televizyonu niye uretmis..heleki bazi kesim var sanki turkcell babasinin mali gibi savunuyor..neyse ya bu millete bu layık

• ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Daha bir kaç ay önce 35 lira olan eko 3gb paketi şuan 25e düşürdüler ve benim gibi çoğu kişi yılbaşından hemen sonra geçmeyi düşünüyor. Yine en pahalısı ama öyle eskisi gibi uçuk fiyat farkı yok. Umarım hatalarından daha fazla ders çıkarırlar.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Nasil ucuk fiyat yok 1000dk 1000sms 5gb kac para biliyormusun..3gb ne bu devirde..birakin bos isleri allah askina..avea vodafone 6gb internt paketlerini turkcellden yari fiyatina veriyor..ucuk degilmis..turkcell tamam kalite ama su turkcell avukatligi yapanlardan nefret ediyorum

• Hocam Vodafone da mega yeni tarifesi 22 tl, benzeri tcell de 25tl. Önceden 35tl idi. Önceye göre uçuk değil o kadar, bunu demek istedim kısaca.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Ben 18 ay önce vodafone'u bıraktığımda altyapısı rezalet ötesiydi hocam hele 4G başladıktan sonra felaketti. Şuan da bir iyilşeme var mı yoksa hala bağlantı hızları dipler de mi?

Beşiktaş ve esenlerde yaptıgım testlerde 30mbps internet alıyorum. Konuma göre cok fark ediyor. Kesinlikle yanlış yönlendirmek istemem.

Kampüs içerisinde 6mbps alırken bi kampus dışındaki sokakta 30 40mbps leri görebiliyorum. Yada yurtta sağlı sollu olan odalarda birinde 2mbps ken diğerinde 12mbps olabiliyor.

• İşyerim Vatan caddesinde. Diğer operatörleri kullanan arkadaşlarım masalarında zor konuşurken Turkcell ile neredeyse asansörde bile kesintisiz iletişim sağlıyorum. Diğerleri aynı içeriği daha ucuza veriyorlar ama kullanadıkça 100gb verse neyime yarayacak? En çok zaman geçirdiğim iki yer ev ve işyeri. Buralarda adamakıllı çekmeyecekse 30₺ verip rezillik çekmenin alemi yok. Ama yaşam alanınızda diğerlerinin kalitesi yeterli geliyorsa tabiki mal gibi Turkcell’e ütülmeye gerek yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.