Şimdi Ara

Elon Musk açıkladı: Tesla'dan elektrikli pickup geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tesla'yı bugüne kadar sadece elektrikli otomobil üreten bir şirket olarak tanıyorduk ancak kısa süre önce Tesla Semi ismindeki elektrikli tırını tanıtarak farklı bir alana giriş yaptı. Bununla birlikte otomobilden daha büyük bir araca ihtiyaç duyanlar için iyi haberler var. Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Twitter aracılığıyla şirketin gelecekte elektrikli bir pickup yapacağını doğruladı.

Ayrıca Bkz.Adolf Hitler'in Mercedes'i açık arttırmaya çıkıyor
    Musk'ın tweet'ine göre pickup, Model Y'den sonra üretilecek. Kendisine yöneltilen bir soruyu cevaplayan Musk "Model Y'den hemen sonra bir pickup yapacağımıza söz veriyorum. Neredeyse 5 yıldır aklımda temel dizayn/mühendislik unsurları var. Bunu yapmak için can atıyorum" dedi. Hatırlayacağınız gibi şirket Model Y olarak adlandırılan yeni kompakt SUV modeli ile ilgili teaser görseller yayınlamıştı. Otomobilin 2019 ve 2020 yılları arasında ortaya çıkması bekleniyor.

Tesla'dan yine fütüristik bir araç gelebilir

Tesla marka pickup'ın Model Y'den sonra gelecek olması elektrikli kamyonet bekleyen müşterilerin birkaç sene daha sabretmesi gerektiğini gösteriyor. Muhtemelen yol haritasında beklenmeyen gecikmeler de olacak. Tesla tarafından geliştirilecek pickup'ın hangi özelliklerle gelebileceğini ya da neye benzeyeceğini söylemek için henüz erken. Ancak, önceki Tesla tasarımlarını düşündüğümüzde bunun oldukça fütüristik bir araç olacağını söyleyebiliriz.

• Yeter artık , Her Allahın günü elon musk , tesla marka araba haberi yapıyorsunuz.İçi boş sadece bahsedelim mantığıyla yapılmış haberler... Adam dh sitenin banka hesabına paramı gönderiyor haberimi yapın diye...

Dh anasayfa haberleri

Elon musk haberi yapalım.
    Apple samsung haberi yapalım
    Bitcoin madencilik haberi yapalım.
  • Şu elektrikli el arabası ne zaman geliyor onu da söyleseydi bari..

İnşaat sektörü kan ağlıyor??

• Valla yorum için helal olsun,
    Habere bakıyordum, resmen haber mutlu sonla bitti, acayip zevk aldık güldük :):):):) teşekkürler....

• Yeter artık , Her Allahın günü elon musk , tesla marka araba haberi yapıyorsunuz.İçi boş sadece bahsedelim mantığıyla yapılmış haberler... Adam dh sitenin banka hesabına paramı gönderiyor haberimi yapın diye...

Dh anasayfa haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 27 Aralık 2017; 14:37:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeye el atacam, pazar paylarını ben alacam vermezlerse uzay aracım ile Ankaraya kaçacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Yeter artık , Her Allahın günü elon musk , tesla marka araba haberi yapıyorsunuz.İçi boş sadece bahsedelim mantığıyla yapılmış haberler... Adam dh sitenin banka hesabına paramı gönderiyor haberimi yapın diye...

Dh anasayfa haberleri

Kaç tane elektrikli pick up haberi gördünüz ?

• Adam kafaya koymuş herşeyi elektrik ile çalıştırmaya ama takdir ediyorum çalışıyor

• sen dur elon hazretleri, 2023 te bor çıkartıp seni yok edecek reyizimiz.
  • İçi neden boş olsun adam söylüyor 2 yıl sonra da piyasaya sürüyor. Yerli oto mu bu içi boş olsun.

• Ayranı yok içmeye...
  • gelsin oda gelsin nede olsa onuda alamayacağız
  • Napayım alamıcam ki

• Şu Musk'da olmasa ne yapardık??
  • Ben yakında tesladan elektrikli çim biçme makinası sonra da uzay mekiği haberi bekliyorum.

• 0-100'ü 1 sn altı bekliyorum artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.