Şimdi Ara

Yerli otomobile CEO aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobille ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Özlü, yerli otomobil ile küresel bir başarı hedeflediklerini söyledi. Yerli otomobil projesinin iki fazlı olarak yürütüleceğini söyleyerek kurulacak şirket için CEO arayışında olduklarını duyurdu.

İki fazlı olarak yürütülecek yerli otomobil projesinin ilk fazında girişim grubundaki 5 şirketin eşit paya sahip olduğu ortak bir şirket oluşturulacak. Bu şirkete CEO aranıyor. Uluslararası deneyimi ve başarısı olan kişiler araştırılıyor.

4 farklı model çıkacak

Bakan Özlü , “Tek modelle değil 4 modelle piyasaya girmenin doğru olacağı söyleniyor. Buna dikkat edeceğiz. İkinci faz seri üretim için üretim yerinin belirlenmesi, üretim tesislerinin oluşturulması ve dağıtım ve bayi sisteminin kurulmasını kapsıyor” diye konuştu.

Şarj istasyonları da projenin bir parçası

Elektrikli motora sahip olacak yerli otomobil, Türkiye’de elektrikli araç kullanımını yaygınlaştıracak bir takım teşvikleri ile beraber gelecek. Elektrik dağıtım sistemi altyapısında değişiklik yapılacak. Yeni şarj istasyonlarının kurulması da çalışmanın kapsamında olacak.

Amaç Türkiye’nin markasını oluşturmak

Bakan Özlü marka oluşturmak için 1’e 5’e harcama yapılmasını gerektiğini vurgulayarak şunları aktardı:

“Esas sorun ticarileştirmede. ‘Bir otomobilin tasarımı için 1 milyar dolar harcıyorsanız, bunu markalaştırmak için en az 5 milyar dolar harcamanız gerekir’ diyen analizler var. Yani minimum 1’e 5. Amacımız Türkiye’nin bir markasını oluşturmak. Nasıl Fransa deyince akla Renault, Peugeot geliyorsa; Almanya deyince akla Volkswagen, Audi geliyorsa; Türkiye deyince de akla bir otomobil markasının gelmesini amaçlıyoruz. Bu kolay değil ama bunu yapacağız. İnşallah bunu başardığımızda, Türkiye’ye fabrika kuran Toyota gibi belki biz de Cezayir’e, Kazakistan’a, Orta Afrika’ya fabrikalar kuracağız.”

• Yerli dedilder daha tasarım yerli değil,

• Aylık 20.000 Euro maaş
    Altta kiralık çakarlı S400 dizel
    Ataköyde lojman

verirlerse ben olurum.

bide unutmadan aylık sınırsız akbil isterim :)
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    +sodexo 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin gelişmesi bazılarının bayağı zorlarına gidiyor..

• Basın parayı Stephen Winkelmann'ı getirin.

• Bir el atalımda ceo muhterem olsun. Garibi işsizlikten kurtarırız. Ekranlı cerato ya bağlarız işi. Fazlasını istemez.

#muhteremdedeceoolsun

• CEO yapmak isteyen kim ise mesaj atsın. 3 yıl simitçilik. 6 yıl karate. 3 yıl amelelik. 2 yıl boyacılık. 7 yıl kaportacıda çalıştım varsa CEO yapmak isteyen ağababalar mesaj atsın. not: yemek masrafları benim tarafımdan karşılanacaktır."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jet Fadıl olabilir.
    Adamın bu konularda tecrübesi var.

• 4 model çıkartacağız diyen adamların CEO ile ne işi var? Adamlar zaten planı yapmışlar bir de onların planına uyacak onların hatalarını üstlenecek tecrübeli bir adam arıyoruz diyor, piyasayı iyi bilen hangi adam bu şartlar da çalışır ki?

• İyi mayış verirlerse olurum.Yoksa kusura bakmasınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aday listem

1-Rte

2-Rıza zarf

3-Zafer çalan

4-Muammer alırgüler

5-Erdoğmadı bayraksız.

• Başkalarını bilmem ama ben çerez parasına ceo olurum. O derece, aza tamah eden insanımdır.

Yerli otomobile CEO aranıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 23 Aralık 2017; 16:14:43 >
  • Bu göreve kesinlikle yurt dışındaki kurumlarda kendini yetiştirmiş ve yine yurt dışında bu sektörde görev almış kişiler getirilmeli.Aksi halde bu otomobili Avrupa yollarında görmek zor olur.

• CEO işe para yatıracak patron anlamınamı geliyor, yoksa beş parasız müdür yöneticimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmuymuş damat enişte kayınbiladerde arıyorlarmış mış...
  • Aynen, yerli otomobil ve CEO aranıyor. CEO nedir lan?! Türkçesi yok mu bunun?!

• yarınkı başlık: yerli oto vitesci arıyor
  • Tasarımcı kendisi ama Murat Günak 'ın CEO olmasını isterdim.

• İbrahim Aybar olabilir hazır renault dan emekli oldu oldukça başarılı gibiydi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.