Şimdi Ara

Steam kış indirimleri başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncuların dört gözle bekledikleri Steam kış indirimleri nihayet başladı. 21 Aralık-4 Ocak tarihleri arasında oyun severler için sayısız yapım indirime girdi. Ayrıca profesyoneller için de benchmark yazılımları indirimde.

Steam kış indirimlerinde neler var?

Benchmark yazılımlarına bakacak olursak ekran kartlarının performansını ölçen popüler 3DMark yazılımında yüzde 85 indirim ile 7.35TL fiyat etiketi görüyoruz. Sanal gerçeklik için bilgisayarınızı test eden VRMark yazılımı ise yüzde 75 indirimle 7.75TL olmuş. Diğer taraftan PCMark yazılımı ise yüzde 50 indirimle 24.50TL seviyesine gerilemiş. Eğer üçüncü birden alırsanız yüzde 80 indirimle 30TL seviyelerine geliyor.

Ayrıca Bkz.Sonic efsanesine Gameloft dokunuşu (Yayınlandı)

Oyun tarafında ise çok kalabalık bir liste oyun severleri bekliyor. 1TL seviyesinden başlayarak sayısız oyuna önemli indirimlerle sahip olmanız mümkün. Bazı indirimlere değinmek gerekirse:

-Football Manager 2018 yüzde 25 indirimle 89TL

-GTA V yüzde 60 indirimle 71.60TL

-H1Z1 yüzde 75 indirimle 7.75TL

-NBA 2K18 yüzde 30 indirimle 139TL

-Assassin’s Creed Origins yüzde 30 indirimle 146TL

-Call of Duty: WW2 yüzde 17 indirimle 173TL

-Cuphead yüzde 15 indirimle 26TL

-Rocket League yüzde 40 indirimle 18.60TL

-Tekken 7 yüzde 50 indirimle 75TL

-Shadow of War yüzde 30 indirimle 125TL

-Life is Strange: Before the Storm yüzde 30 indirimle 40TL

-Prey yüzde 50 indirimle 58TL

-Hellblade: Senua’s Sacrifice yüzde 25 indirimle 36.75TL

-SteamWorld Dig 2 yüzde 35 indirimle 20TL şeklinde sayılabilir. Oyun severlerin ve profesyonellerin elini çabuk tutmalarında fayda var. 

• Haklısınız ama şu açıdan da düşünülebilir. Bu parayı kazananlar amerikalılar. Onlara bu para dolar karşılığında geçiyor. Dolar da 3 yıl önce 2,16 lardaydı, şimdi 3,81 lerde. Yani arada 1,71 fark var. Yani 3 yıl öncenin 70TL'si şimdinin 120TL si aslında. Ne yazık ki TL'miz değer kaybettiği için 3 sene aynı parada kalınca sanki inidirim gelmiyor gibi hissettiriyor ama aslında gelmiş oluyor.
  • Hayret ilk defa final fantasy oyunlarına indirim gelmiş ff xıı-2 ve fairy fencer f aldım final fantasyden kuşkum yok ama fairy fencer da yüzde 95 indirime girmiş jrpg almamak olmaz bu arada jrpg seven ve almak isteyen varsa ff13 ün aldığı kötü notlara bakmayın çok güzel bi oyun ama ingilizce lazım.

• Gta V i 3 yıl kadar önce Voidu dan 70 tl ye almıştım. Halen oynuyorum onlinede. Yalnız fiyatın şu an 71 tl olması ve bunun indirim adı altında sunulması komik. Kaç sene oldu çıkalı bu oyun.

• Gta 5 önsipariş nuuvemden almıştım 75TL'ye steam daha o fiyatlara yeni gelebildi :D

• mesaj kutuna bakar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Gta V i 3 yıl kadar önce Voidu dan 70 tl ye almıştım. Halen oynuyorum onlinede. Yalnız fiyatın şu an 71 tl olması ve bunun indirim adı altında sunulması komik. Kaç sene oldu çıkalı bu oyun.

Haklısınız ama şu açıdan da düşünülebilir. Bu parayı kazananlar amerikalılar. Onlara bu para dolar karşılığında geçiyor. Dolar da 3 yıl önce 2,16 lardaydı, şimdi 3,81 lerde. Yani arada 1,71 fark var. Yani 3 yıl öncenin 70TL'si şimdinin 120TL si aslında. Ne yazık ki TL'miz değer kaybettiği için 3 sene aynı parada kalınca sanki inidirim gelmiyor gibi hissettiriyor ama aslında gelmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 22 Aralık 2017; 10:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Gta V i 3 yıl kadar önce Voidu dan 70 tl ye almıştım. Halen oynuyorum onlinede. Yalnız fiyatın şu an 71 tl olması ve bunun indirim adı altında sunulması komik. Kaç sene oldu çıkalı bu oyun.

Sen 70e aliyon. Elin oglu 18dolara aliyor. Bir dusun 18liraya oyun aliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Friday'den sonra Kış İndirimlerinin pek anlamı olmuyor :)

• işin kötü tarafı Türkiye'den alınca dolar ile bile alsanız steam cüzdanları Liraya çevirilmesi bu yüzden de zarar etmemiz misal ben dolar olarak kullanmak istiyorum arkadaş bu sayede zarar etmem ancak mümkün değil...

• yılbaşı indirimlerini beklemek lazım..bunlar standart %30 %50 indirimler herzaman oluyor

• bunlar oyunmu gidin ARK alın oynayın ne bunlar oyunmu tırıvırı alayı :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.