Şimdi Ara

Başlat-Çalıştır komutu çalışmıyor lütfen yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlat-çalıştıra komut yazıyorum girmiyor (cmd yazyorum mesela) geçerli bir win32 uygulaması değil diye bi uyarı veriyor. Nasıl düzeltebilirim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justice_01 -- 19 Mart 2007; 19:11:29 >

• xp cd sini tak ve çalıştıra bunu yaz "sfc /scannow" eksik olan win uygulamalarını yeniden yükleyecektir, hemde hiç veri kaybı olmadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: cee

xp cd sini tak ve çalıştıra bunu yaz "sfc /scannow" eksik olan win uygulamalarını yeniden yükleyecektir, hemde hiç veri kaybı olmadan

dediğini yaptım ama işe yaramadı. Vista İnspirat yüklüydü o da silinmiş. başka bi önerin varmı???
  • bu komutla bilg. silinen önemli dosyalar eniden yüklenebiliyor hemde zahmetsizce ama Vista İnspirat sanırım xp de vistateması yüklemeyi sağlayan bi yazılım kaybolmasının nedenide kurulurken xp temalarının ayarlarını değiştirmesi ve sfc /scannow komutununda silinen xp temasını yeniden yüklemesinden olmalı. üzgünün hiç aklıma gelmemişti

sorununun tam olarak ne zaman oluştuğunu biliyorsan sistemi o tarihten önceye geri alman sorunu çözebilir. bide command diye bi dosya system32 nin içinde olmalı o silimiş olabilir. ama nasıl yüklenir tekrar emin değilim. format çözüm olur ama zahmetli iş, istersen sistemi önceki bi tarihe geri al düzelebilir. olmadı başka bi pc den eksik olan dosyayı yükleyebilirsin o da olmazsa bilemiyorum sanırım çözüm format gibi görünüyor.

• walla xp cd sini taktım windows u tekrar yükledim ama bunun formattan bi farkı yokmuş. driver larla programların yuklemesiıyle ugrasmayım dedim ama yine ugrastım. sorun çözüldü ama bayagı bi zahmetlebu arada sistem geri yuklemeleri onceden denemiştim onlar fayda etmedi) şimdi vista yı bi daha yukleyip asıl sorun ondan mı kaynaklanıyor onu anlııcam yani inş..
  • Selam...Başlat-çalıştır, regedit komutu verdiğimde
    "---------------------------
    Kısıtlamalar
    ---------------------------
    Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurun.
    ---------------------------
    Tamam
    ---------------------------"
    gibi uyarı alıyorum! yanlışlıkla yaptığım bir değişikliği düzeltemiyorum. Lütfen yardım... ( yeni format attığımdan bu yönteme başvurmuyorum)
    " Sistem geri yükleme yapamıyorum, çünkü ordada aynı uyarıyı alıyorum.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.