Şimdi Ara

Anket: DonanımHaber takipçileri yılın en iyi 'fiyat limitsiz' akıllı telefonunu seçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 yılı akıllı telefon piyasası için "çerçevesiz ekran" akımını beraberinde getirdi. Birçok üretici alışkanlıklarını bir tarafa bırakıp bu akıma uyum sağlamaya çalıştı. Bununla yetinmeyen üreticiler, cihazlarında çift arka kameraya yer vererek mobil fotoğrafçılığa başka bir boyut kazandırdı. Özellikle iPhone X'da kullanılan TrueDepth kamera teknolojisiyle birlikte hem ön kamera deneyimi hemde güvenlik kısmı farklı bir boyuta büründü.

DonanımHaber ekibi olarak yıl boyu en iyi akıllı telefonları en hızlı şekilde sizlerle buluşturmaya çalıştık. Birçok lansmana bizzat katılarak tüm teknolojileri en hızlı ve iyi şekilde gerek haberlerimizde gerekse video incelemelerinde sizlere aktardık.  Şimdi bu cihazlardan en iyisine hep birlikte karar verme zamanı. Yazımızın devamında yer alan ankette oy kullanarak sizin için en iyisi olduğunu düşündüğünüz akıllı telefona karar verebilirsiniz. Sizin seçiminiz olan cihaz listede yoksa yorumlarınızda belirterek listeye girmesini de sağlamanız mümkün. Şimdi gelin oylarınızla yılın en iyi akıllı telefonuna siz karar verin.

iPhone X

Anket: DonanımHaber takipçileri yılın en iyi 'fiyat limitsiz' akıllı telefonunu seçiyor 

iPhone 8/8 Plus

Samsung Galaxy Note 8

LG V30

Samsung Galaxy S8+

Sony Xperia XZ1

OnePlus 5T

Huawei Mate 10 Pro

Aşağıdaki tablolardan listemize konuk olan telefonların teknik detaylarına göz atabilirsiniz.

Android İşletim Sistemine Sahip Akıllı Telefonlar

iOS İşletim Sistemine Sahip Akıllı Telefonlar

• Merhaba
    Geçen gün bu liste yayınlandığında Mate 10 pro en öndeydi ve İphone x en sonda yer alıyordu. Ve bir anda haber yayından kaldırıldı. Hatta Htc U11 neden listede yok diye bir yorum yazmıştım. Şimdi tam 1 dakika önce bu haber tekrar yayına girdi ve İphone x en önde, Mate 10 pro ise %15 ile gerilerde. Bu nasıl oluyor. 1 dakika önce yayına giren ve önceki gün kalan kısımdan devam etmesi gereken haberde bu değişiklik 1 dakikada nasıl oluyor.!?
    Not: Böyle bir listede Mi6 ve Htc U11'nin olmaması inanılır gibi değil. Özellikle Mi6 (tamam resmi olarak ülkemizde satılmıyor ama)burada belkide en önde yer alacak orası kesin.
  • Oraya Xiaomi Mi6 ekleyin butonu çökertelim

Fiyat limitsizde en iyisi bence Mi6 gereksiz hiçbir özellik yok. Her şeyi tam kararında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 21 Aralık 2017; 17:59:30 >
  • Merhaba
    Geçen gün bu liste yayınlandığında Mate 10 pro en öndeydi ve İphone x en sonda yer alıyordu. Ve bir anda haber yayından kaldırıldı. Hatta Htc U11 neden listede yok diye bir yorum yazmıştım. Şimdi tam 1 dakika önce bu haber tekrar yayına girdi ve İphone x en önde, Mate 10 pro ise %15 ile gerilerde. Bu nasıl oluyor. 1 dakika önce yayına giren ve önceki gün kalan kısımdan devam etmesi gereken haberde bu değişiklik 1 dakikada nasıl oluyor.!?
    Not: Böyle bir listede Mi6 ve Htc U11'nin olmaması inanılır gibi değil. Özellikle Mi6 (tamam resmi olarak ülkemizde satılmıyor ama)burada belkide en önde yer alacak orası kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 21 Aralık 2017; 18:5:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Oraya Xiaomi Mi6 ekleyin butonu çökertelim

bu anket fiyat limitsiz anketimiz. Bir sonraki ankette 3000 TL ve altı telefonlar olacak. Orada Xiaomi Mi 6 vs diğerlerini göreceksiniz. Farklı fiyat aralıklarında farklı anketlerimiz var. En sonunda bir derleme yapılacak
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    O zaman fiyat limitsizde Mi6 diyelim Gereksiz boş özellik yok, her şeyi tam kararında

Edit: Bu arada hocam demek istediğinizi başından anlamıştım zaten yanlış anlamayın şaka yapıyorum

Yalnız elim hiçbirine oy vermeye gitmiyor. Sadece emoji makinesi olarak satılan iPhone X'e mi vereyim, parmak izini kaz dağı yerine telefonun üstüne koymayı başaran Samsung Galaxy Note 8'e mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 21 Aralık 2017; 18:6:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Merhaba
    Not: Böyle bir listede nasıl Mi6 ve Htc U11 olmaz inanılır gibi değil. Özellikle Mi6 burada belkide en önde yer alacak orası kesin.

Dün yayınladığımızda m.donanimhaber'den girilmiyordu. Mecburen haberi geri çektik. Anketteki oy sayılarında da bi değişiklik yapılmadı. Uzun bi süre v2'de en popüler haberler kısmından giriliyordu. O zaman sıralama değişmiş olabilir

• En iyi fiyat limitsiz telefon iphone x mi? Millet kafayı yemiş ya.nerenizle oy veriyonuz ya

• Xaomi Mi6 bence

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Merhaba
    Not: Böyle bir listede nasıl Mi6 ve Htc U11 olmaz inanılır gibi değil. Özellikle Mi6 burada belkide en önde yer alacak orası kesin.

Dün yayınladığımızda m.donanimhaber'den girilmiyordu. Mecburen haberi geri çektik. Anketteki oy sayılarında da bi değişiklik yapılmadı. Uzun bi süre v2'de en popüler haberler kısmından giriliyordu. O zaman sıralama değişmiş olabilir

Teşekkür ederim.

• Note 8 diyorum. Iphone yanına bile yaklaşamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 demeyen telefondan anlamıyordur.

• kesinlikle mate 10 pro...

• Iphone X diyorum.

• yılın en büyük fiyaskosu: iphone x - liste içerisinde en iyi telefon ise note 8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5T

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone X ve note 8 şarj etme karşılaştırması

0 dan 100 e şarj edilince note 8 %100 seviyesine ulaştığında iphone x sadece %60 civarlarında kalıyor

-

Iphone x /note 8 ekran çözünürlüğü karşılaştırması

Iphone x = 1125x2436, inch başına düşen piksel sayısı '458'

Note 8= 1440x2960, inch başına düşen piksel sayısı '521'

-

Iphone x /Note 8 batarya süresi karşılaştırması

Iphone x 12 saat video oynatma imkanı sunuyor

Note 8 15 saat video oynatma imkanı sunuyor

-

Note 8 in sd kart, kulaklık girişi, gorilla glass 5 e sahip olması ve çift sim olması iphone x i geride bırakıyor. İphone x'in, note 8 le karşılaştırılması bile hata

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Apple en tepe telefonunu alacaksın bir dört sene başka telefona gerek yok

4 degil 2 sene sonra bataryanın kapasitesi %90 altına düşünce hızı düşecek kasmaya başlayacak yani 4 sene kullanmanız imkansız artık suanda iPhone 7 sahipleri bile mağdur durumdalar

• hiçbir yenilik getirmeyen iphone 8 %19 ile 2. sırada ,
    sadece tasarımıyla bile sektöre yön veren s8+ modeli %5 !

anket fanboyluktan başka bir şeye yaramayacak belliki

• Diğer - Huawei Mate 10

Hem o ekran kasa oranına sahip, hemde Parmak izi okuyucuyu Ön kısımda barındıran Yegane Marka. Diğer üreticilere örnek olması dileğiyle...

• Batarya skandalından sonra hala iPhone diyen varsa herşey müstehak size

Yilda %5 kapasite kaybı yaşatan hızlı şarj destekli note 8 diyorum ben. F/p oranı sorulsa one plus 5t derdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 21 Aralık 2017; 18:47:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.