Şimdi Ara

Resmi olarak açıklandı: Bosch, IOTA’ya yatırım yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süredir teknoloji devlerinin sanal para IOTA’ya yatırım yapacağı konuşuluyordu. 14 Aralık tarihinde Microsoft, Fujitsu, Volkswagen gibi önemli herhangi bir işbirliği duyurusu yapılmamıştı. Aradan geçen bir haftanın ardından Bosch resmi açıklamayla IOTA’ya yatırım yapacağını duyurdu.

Bosch’un Almanya resmi sayfasından yapılan açıklamaya göre, IOTA Vakfı ile yapılan anlaşma kapsamında Robert Bosch Venture Capital (RBVC), ciddi miktarda IOTA parası satın alacak ve Bosch’un yatırım ortaklarından Hongquan Jiang, IOTA Vakfı’nda danışmanlık görevine getirilecek.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hongquan Jiang, "IOTA takımı ile bir yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz. IOTA'nın yenilikçi Tangle teknolojisinden heyecan duyuyoruz. Bu IoT alanında otomatik makineden makineye iletişim, güvenlik ve ödeme sistemlerinin altında yatan teknoloji haline potansiyel olarak getirilebilir. Bosch ve IOTA Vakfı arasında çok daha fazla sinerjiye şahit olacağız. Yakın gelecekte bu teknolojinin daha fazla endüstride hayata geçirilmesini sabırsızlıkla bekliyorum." dedi.

IOTA ve Tangle nedir?

IOTA, diğer sanal para birimlerinin aksine blockchain teknolojisi yerine Tangle teknolojisini kullanıyor. Bunun önemli bir sebebi var. IOTA’nın kurucuları Internet of Things üzerine bir platform yaratmak istediği için gelecekte aşırı sayıda data kullanımına ve işlem hacmine sahip olacağını düşünerek Tangle teknolojisini tercih etti. IOTA’da herhangi bir işlem transfer ücreti bulunmazken, Bitcoin ile diğer kripto paralarda olan madencilik sistemi de bulunmuyor, bu sayede uzayan işlem süreleri ve madencilik için boşa harcanan enerji sorunları da çözüme kavuşuyor.

Tangle, blok zinciri teknolojisinden farklı olarak birbirine zincirlerle bağlı olan bloklardan oluşmaz, bunun yerine Directed Acyclic Graph (Yönlendirilmiş Döngüsüz Çizge) teknolojisini kullanır. Tangle tıpkı Blockchain gibi eşler arası dağıtılmış defter işlevi görürken, işlemlerin gerçekleşmesi için madencilere ihtiyaç duymaz

Resmi açıklamaların ardından IOTA’da ciddi bir artış yaşandı. Dün 4.20 dolar seviyelerindeyken bugün 5.69 dolara kadar yükseldi. IOTA, piyasa değeri açısından 6. büyük sanal para olma özelliği taşıyor.

• Tam da "dizel hastası" rumuzunu kullanan birinden beklenebilecek bir öngörü, analiz ve yorum. Siz sikke kullanın, sanırım kağıt paraya ilk geçildiğinde de sizin gibi düşünen kişiler olmuştur. Sonuçta altın, gümüş ve bronzla karşılaştırınca o dönem muhtemelen şişirme kağıt paralar demiş olabilirler.
    Hiçbir karşılığı olmayan şişirme dijital paralar , birileri duruyor zart zurt coin diye birşey uyduruyor sonrada onu parayla satıyor. iota denilen sanal paranın cüzdan uygulaması bile düzgün çalışmıyor sadece paranızı borsada tutabiliyorsunuz. Bu tarz işlerde hep kasa kazanır , borsa her işlemden para koparır her işlemden sonra paranız eksilir.10 kişiden 3 kişi al sat yaparak para kazandım diyorsa 7 kişi kaybetmiştir.

50 dolarlık coini başka cüzdana transfer edeyim derseniz 5-10 dolarda transfer komisyonu ödersiniz.Günlük hayatta alışveriş yapılamaz.Steam bile artık bitcoin ile oyun satın alımını durdurdu. Transfer ücretlerinden dolayı

Ben coin alırım , 10 yıl hiç kurcalamam , sonra dönüp ne olmuş diye bakarım diyorsanız , ya coininzi usb cüzdana atın yada kağıt cüzdan oluşturun. Kaybederseniz üzülmeyeceğiniz tutarı yatırın , çünkü bu coin sistemi kırılırsa , tüm coinlerin değeri 0 olacak.
  • Hiçbir karşılığı olmayan şişirme dijital paralar , birileri duruyor zart zurt coin diye birşey uyduruyor sonrada onu parayla satıyor. iota denilen sanal paranın cüzdan uygulaması bile düzgün çalışmıyor sadece paranızı borsada tutabiliyorsunuz. Bu tarz işlerde hep kasa kazanır , borsa her işlemden para koparır her işlemden sonra paranız eksilir.10 kişiden 3 kişi al sat yaparak para kazandım diyorsa 7 kişi kaybetmiştir.

50 dolarlık coini başka cüzdana transfer edeyim derseniz 5-10 dolarda transfer komisyonu ödersiniz.Günlük hayatta alışveriş yapılamaz.Steam bile artık bitcoin ile oyun satın alımını durdurdu. Transfer ücretlerinden dolayı

Ben coin alırım , 10 yıl hiç kurcalamam , sonra dönüp ne olmuş diye bakarım diyorsanız , ya coininzi usb cüzdana atın yada kağıt cüzdan oluşturun. Kaybederseniz üzülmeyeceğiniz tutarı yatırın , çünkü bu coin sistemi kırılırsa , tüm coinlerin değeri 0 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dizel hastası -- 20 Aralık 2017; 13:02:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam da "dizel hastası" rumuzunu kullanan birinden beklenebilecek bir öngörü, analiz ve yorum. Siz sikke kullanın, sanırım kağıt paraya ilk geçildiğinde de sizin gibi düşünen kişiler olmuştur. Sonuçta altın, gümüş ve bronzla karşılaştırınca o dönem muhtemelen şişirme kağıt paralar demiş olabilirler.

• yüz dolar yatırım bekleyesim olduğu ancak btc transfer ederken yüz doların daha yolda 10-15 dolarının eriyip gittiğini görünce alasım kaçıyor.
  • alır yürür bu coin

• quote:

Orijinalden alıntı: dizel hastası

Hiçbir karşılığı olmayan şişirme dijital paralar , birileri duruyor zart zurt coin diye birşey uyduruyor sonrada onu parayla satıyor. iota denilen sanal paranın cüzdan uygulaması bile düzgün çalışmıyor sadece paranızı borsada tutabiliyorsunuz. Bu tarz işlerde hep kasa kazanır , borsa her işlemden para koparır her işlemden sonra paranız eksilir.10 kişiden 3 kişi al sat yaparak para kazandım diyorsa 7 kişi kaybetmiştir.

Dostum, Bosch'a mesaj atayım. CEO'yu işten atsın, seni alsınlar.

• Aklınca yazımla bazıları dalga geçmiş , ki bu kişiler coin nedir bilmezken ben 6 yıl önce borsada al sat yapıyordum. Birara madencilik işinede girmiştim , bu sistemde yeni olan toy olanın parasını yerler , millet sanıyorki köşeyi döneceğim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ciddi miktarın ne kadar olduğunu yazmadıkça pump olmaz. üç beş milyon dolarlık da ciddi miktarlar olabilir sonuçta.

açıklamadan sonra % 10 yükselmiş, sonra yine yerinde sayıyor.
  • HODL YAPIN !

• ETH veya LTC olarak yaparsan daha düşük ücret ödeyebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.