Şimdi Ara

AirPods stokları tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın geçen yıl piyasaya sürdüğü ve hem fiyatıyla hem de teknolojisiyle dikkat çeken kablosuz kulaklık seti AirPods, Noel tatili öncesinde yoğun bir talep görüyor. Pek çok ülkede stokta bulmak mümkün değil.

AirPods’a ilgi büyük

ABD, İngiltere, Kanada, Avusturalya, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere gibi pek çok ülkenin sanal Apple mağazalarında kulaklığın muhtemel sevkiyat tarihi Ocak ayına kadar sarkmış durumda. Best Buy, Target, Walmart gibi zincir mağazalarda da stoklar tükenmiş durumda.

Ayrıca Bkz.SIM kart üreticisi Gemalto satıldı

AirPods pahalı olsa da bir bakıma Apple elektronik ürün gamı içerisinde çok daha uygun fiyatlı bir ürün sayılabilir. Hali hazırda 159$ fiyat etiketine sahip. Bu bakımdan Noel tatiline girerken tüketiciler AirPods’dan yana tercihini kullanmış gibi.

Diğer taraftan uzmanlar AirPods setine ilginin giderek daha da artacağını düşünüyor. 2018 yılı için 28 milyon AirPods satılacağı tahmin ediliyor. Neredeyse bu yılın iki katı kadar. Bu bakımdan stok sıkıntısı önümüzdeki aylarda da devam edebilir. Ülkemizde ise 900TL seviyesinde olan AirPods ürününe ilgi biraz daha dengeli ve 7 güne kadar sevkiyat süresi mevcut. 

• Haber başlıkları uzun olsa yine kimse haber içeriğini okumaz ki hocam. Başlıklara bakar geçerler. Tanımadığım biri hakkında iyi-kötü yorumu yapamam ama Ekrem'in Apple haberlerine atılan yorumların abartıldığını düşünüyorum. Aynı haber içeriği SDN'de de, Webtekno'da da paylaşılıyor ama orada buradaki gibi yorumlar atılmıyor. Dediğim gibi klasik bir hale gelmiş artık. Yazara bakıyorlar Ekrem, hemen bir laf atıyorlar en çok artıyı ben alıyım diye.
  • Amerika'da ve Avrupa'da tükenebilir ama ülkemizde tükenme ihtimali yok. Bahsi geçen ülkelerde bu kulaklığa ulaşmak ülkemize göre daha kolay. Gerçi bana sorarsanız Avrupa'da yaşasam dahi bu kulaklığı almadan önce iki kere düşünürüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tweakers.net/pricewatch/585227/apple-airpods-(wit).html

ekrem yukardaki link e bas 1 gun icinde teslim edebilecek 15 tane dukkan karsina cikacak.

• Teşekkürler stok bilgisi için. Bim'de ki LeCola stokları ne durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: marsli61

https://tweakers.net/pricewatch/585227/apple-airpods-(wit).html

ekrem yukardaki link e bas 1 gun icinde teslim edebilecek 15 tane dukkan karsina cikacak.

Haberi okudun mu? Orada Apple Store'un bazı ülkelerinde ve diğer sitelerde stok tükendi yazıyor sen diğer sitelerdeki stokları gösteriyorsun. Ekrem'e Apple'la ilgili laf atıp artı almak klasik bir şey haline geldi artık.
  • qcy'nin q29 modeli bile bu kulaklıktan 5 kat ucuz ve daha iyiyken "şirinlerin fön makinesini" niye alırlar anlamıyorum. Eğer amaç para harcamaksa sony wf 1000x 'o'
    fiyatı hak eden.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Haberi okudun mu? Orada Apple Store'un bazı ülkelerinde ve diğer sitelerde stok tükendi yazıyor sen diğer sitelerdeki stokları gösteriyorsun. Ekrem'e Apple'la ilgili laf atıp artı almak klasik bir şey haline geldi artık.

Ben kimsenin avukatı değilim ama haber başlığı arkadaşın zannettiği gibi, eğer ekrem denen adam iyi niyetli olsa idi haber başlığına apple stokları.. derdi ve bu tür gereksiz polemikler oluşmazdı, haksız mıyım hocam?

• quote:

quote:

sadece basligi okudum. dert bu aleti almaksa ayni sey heryerde garantili satiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

quote:

quote:

Ben kimsenin avukatı değilim ama haber başlığı arkadaşın zannettiği gibi, eğer ekrem denen adam iyi niyetli olsa idi haber başlığına apple stokları.. derdi ve bu tür gereksiz polemikler oluşmazdı, haksız mıyım hocam?

Haber başlıkları uzun olsa yine kimse haber içeriğini okumaz ki hocam. Başlıklara bakar geçerler. Tanımadığım biri hakkında iyi-kötü yorumu yapamam ama Ekrem'in Apple haberlerine atılan yorumların abartıldığını düşünüyorum. Aynı haber içeriği SDN'de de, Webtekno'da da paylaşılıyor ama orada buradaki gibi yorumlar atılmıyor. Dediğim gibi klasik bir hale gelmiş artık. Yazara bakıyorlar Ekrem, hemen bir laf atıyorlar en çok artıyı ben alıyım diye.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız...

Kasap sevdiği postu yerden yere vurur derlerya olaya birazda bu yönden bakalım
    ekremi en çok eleştiren ve kızan belki de benim ama açık konuşmak gerekirse ekremsiz bir DH, bedava wifi varken mobil veriden yiyormuşum gibi hissettirir bana. o fanlığını yapsın biz saldıralım yeter ki hakaret olmasın
    Saygılar
  • 6s plus kullanıyorum ama ekosistem yapmak adına şu ucubeleri almak çok saçma geliyor , şunun yarı fiyatına sony xb 650 bt aldım çoook çook daha güzel kullanışlı oldu. Markadan ziyade fayda gözetmek gerek

• quote:

Best Buy, Target, Walmart gibi zincir mağazalarda da stoklar tükenmiş durumda.
    https://www.walmart.com/ip/Apple-Airpods/55279714
    AirPods stokları tükendi

Söyleyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 19 Aralık 2017; 17:22:8 >

• Apple git gide marka satmaya başladı hele ki iphone 6 sonra hiç bir yenilik yapmayıp hızlandırdık diyip millete satıyolar millet bu cihazlarla sosyal medya giriyo çoğu kaç kişi gidip te yüksek kaliteli AA dediğimiz oyunları oynuyor ki

• Düşünsenize bu ürünü 159? alabiliyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.