Şimdi Ara

Layers of Fear Humble Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bloober Team'in geliştirmiş olduğu korku oyunu Layers of Fear ve Soundtrack'i Humble Store üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Her zaman olduğu gibi, ilgilenenler oyunun bir adet kopyasını Humble Store üzerinden alıp ardından Steam'de aktif edebilirler. Layers of Fear ve Soundtrack'i 20 Aralık 20:00'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak.

Layers of Fear ilk olarak Şubat 2016'da PC için çıkmıştı. Türkçe arayüz ve altyazı desteği de bulunuyor.

Oyunun tanıtım yazısı şu şekilde: "Harikulade bir sanat kariyeri. Güzel eşi ve çocuğu. Hayat bundan daha harika olamazdı – ta ki yangına kadar… Meçhul bir sanatçının zihnine girin, alabildiğine geniş ve sürekli değişen bir köşkün odalarında dolaşın. 19. yüzyılın ustalıkla yapıldığı tablolarından, mimarisinden ve dekorlarından esinlenilmiş Layers of Fear, geçmişte yaşadığı trajik olaylar yüzünden mahvolmuş bir zihnin içine doğru hayal gördüren bir yolculuğa çıkartıyor. Bir zamanlar harika bir hayata sahip olan bir sanatçının aklını keşfedin, ipuçları arayın ve mükemmeliyet peşindeki sanatçının karşı karşıya kaldığı korkunç sonuçları keşfedin."

• İyi oyun daha önce oynamamışlar için güzel bir haber.
  • Kaptım yan hesaba, teşekkürler
  • güzel haberler geliyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • humble ign tarafından alınalı baya beleş oyun saçar oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para verip Dexule Edition versiyonunu almıştım olsun yine oynamayanlar için güzel fırsat.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 7670m açar mı acaba?
  • Humble Bundle bu aralar baya çoştu, IGN tarafından satın alınmanın kutlamasını oyun dağıtarak mı yapıyorlar anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IGN satın aldığı için kutlamadan daha çok yabancı basın ve oyunculardan aldığı negatif tepki yüzünden bedava oyunlara yükleniyor. Sonuçta oyunlara puan veren inceleyen ve neyi alıp almamanız hakkında fikir veren bir kurum aynı zamanda oyun satıyor. Gerçi IGN'in inceleme ve puanlarını ciddiye alan kişi sayısı azdır diye düşünüyorum. Ben hiç ciddiye almam çünkü büyük firmaların çok reklam yaptığı oyunlara kolay kolay düşük puan vermeyen bir site. Hatırlıyorum Halo Reach'e 9.8 vermişlerdi. Ben de seviyorum Halo Reach'i ama 9.8 nedir, abartmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.