Şimdi Ara

Youtube'dan 11 Milyon Dolar kazanan çocuk | 2si1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    00:06 6 Yaşında Youtube'dan 11 Milyon Dolar kazanan çocuk
    02:46 Facebook eski yöneticisi: Sosyal medya hayatımızı yok ediyor
    03:57 Instagram trendleri ve reklam nasıl anlaşılır bilgisi veriyoruz
    06:08 The Evil Within 2'nin deneme sürümü indirmeye sunuldu
    07:15 Take 2, AA oyunlar için yeni bir dağıtım şirketi kurdu
    10:03 Otoyollar için ses yutan asfaltlar ve ses bariyerleri yapılacak
    12:33 Bitcoin'den vergi alınması gündemde
    17:29 Yeni Battlefield oyunu Bad Company 3 olacak
    19:25 Metal Gear: Survive'ın Betası geliyor
    21:47 Türkiye genelinde geçecek Türkiye kart geliyor
    24:48 Starbucks'ın Arjantin'deki mağazası müşteri bilgisayarlarını mining için kullanıyor
    27:55 Crytek ile Starcitizen davalık oldu
    35:03 3 Boyutlu yaya geçidi Aydın'da uygulanmaya başladı
    36:00 Ortam geriliyor
    39:09 Rekabet kurulu Google'a Android nedeniyle ceza kesebilir
    40:03 Amerika'da Ağ Tarafsızlığı ortadan kalktı. İnternet'in geleceği parlak değil
    48:05 Harry Potter'ın mobil oyunu geliyor
    48:58 God Of War ile ilgili yeni bilgiler
    51:33 Blue Origin, dikine iniş yapabilen roketini başarıyla denedi
    53:35 Amerika, yeniden Ay'a adam gönderecek
    56:10 Payday ekibi aynı zamanda Walking dead oyunu da yapıyorlar yeni haberler var 

• Merhaba,

Amazon olayında bize vergi kaçırıyor, Amazon'u dolandırıyor!, bizi mağdur etti diyenlere vitamini eksik dediğim doğrudur. Lafımın da arkasındayım :) Bu kadar düşüncesiz kişilerin gerçek anlamda sıkıntıları olabilir. Tahlil yaptırmaları gerekli.

Eleştiri ve yorumlarla ilgili sorunumuz olmadı ama şu mesajınızdaki gibi amacı konuyu raydan çıkartmak, nefret grubu toplamak olanların anasayfa haberleri kısmında işi yok. Gereksiz mesajlar forumu bu tip yorum ve mesajlar için var zaten.

Konuyu anlamayan, içeriği okumadan başlığı üzerinden yorum yapan, videoyu izlemeden eleştiren, amacı bilgi paylaşımı değil sağa sola saldırmak ve sizin deyiminizle giydirmek olan kişiler için aslında sınırsız uzaklaştırma gerekli :) 90 gün gerçekten az.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    Merhaba,

Saydıran derken cevap vermek ne zamandır saydırma oldu? Canlı yayın yaparken hareket halinde yorum okumuyor, kameraya bakmıyor sadece konu anlatıyorum.

Bunun yanınızdaki biri ile sohbet etmekten ne farkı var? Hatta arkadaki kişiyi aynadan keserek sohbet etmeye göre 10 kat daha güvenli.

Beni sevmek zorunda değilsiniz ama sırf sevmiyorsunuz diye de her fırsatta yetmeye çalışmak anlamsız.

Sevgiler,

Mesut Çevik
  • 36:00 Ortam geriliyor

Böyle bir bölüm olduğuna emindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke aynı anda Youtube kanalına da yükleseniz.
  • buradan da anlıyoruzki işimize geldiğinde kuralları esnetebilmemiz lazım.ama işimize geldiğinde gelmiyorsa kesinlikle her kurala uyulsun.
    bir de bir düzeltme yapmak lazım 11 milyon doları kazanan çocuk değil ailesi.çocuğun dünyadan haberi yok oyun oynuyorum zannediyor.ailesi bir fırsat bulmuş değerlendirmiş ortaya bu çıkmış.iyimi kötümü.tartışılır.eh 11 milyon dolar kazanırken nasıl kötü diyeceğizki şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 16 Aralık 2017; 18:24:10 >
  • Amerika en sonunda duydu! forumda yazılan "Ay'a aslında gidilmedi" yazılanları :D :D :D

• 51:25

mükemmel
    sıfat
    hiçbir eksiği, kusuru bulunmayan, çok yetkin.

Gelişi güzel konuşmayın, kapatasım geliyor videoyu.
  • Fikir Ayrılıkları baş göstermiş :D
  • "3. gün o adam eğer oradan hızlı geçerse benim ismim Mesut Çevik değil." (35:55)

3 gün sonra;

Youtube'dan 11 Milyon Dolar kazanan çocuk | 2si1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 16 Aralık 2017; 21:21:16 >
  • Enisin evet diyişi ve sırıtışı
  • Enis ye babam ye ne o kilolar, bilg başında abur cubura mı sardın..

• bende 16 bin kazanıyorum, ama 2018 de vergi geliyor 5 bin tl devlete gidecek :)

• Keyifli bir program daha...

• Ay'a ayak basan ilk insanlar ruslardır

• Evlenip çocuk yapıp hemen youtube işine giriyoruz. 3 seneye milyonerim

• Trafikte arac kullanirken canli yayin yapma, tehlike arzediyorsun diyenlere saydiran Mesut CEVIK'ten trafik kurallarina uyun diyen Mesut CEVIK'e. Gelisme var DH'ta. :D

• Tensi T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Saydıran derken cevap vermek ne zamandır saydırma oldu? Canlı yayın yaparken hareket halinde yorum okumuyor, kameraya bakmıyor sadece konu anlatıyorum.

Bunun yanınızdaki biri ile sohbet etmekten ne farkı var? Hatta arkadaki kişiyi aynadan keserek sohbet etmeye göre 10 kat daha güvenli.

Beni sevmek zorunda değilsiniz ama sırf sevmiyorsunuz diye de her fırsatta yetmeye çalışmak anlamsız.

Sevgiler,

Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Mesut Bey,amazon olayındakı gibi bu arkadaşa da vitamin lazım.Hatta önerdiğiniz ve zevkle kullandığınız vitamin varsa bana da önerin,bende kullanayım

Bu arada 90 gün değil 180 gün ban istiyorum,sizin için de değişiklik olur(malum,size giydirenler 90 gün anasayfa haberlerinden banlanıyormuş,ben de tecrübe etmek istiyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sinsin Teyze Kızı

Haklısınız Mesut Bey,amazon olayındakı gibi bu arkadaşa da vitamin lazım.Hatta önerdiğiniz ve zevkle kullandığınız vitamin varsa bana da önerin,bende kullanayım

Bu arada 90 gün değil 180 gün ban istiyorum,sizin için de değişiklik olur(malum,size giydirenler 90 gün anasayfa haberlerinden banlanıyormuş,ben de tecrübe etmek istiyorum)

Merhaba,

Amazon olayında bize vergi kaçırıyor, Amazon'u dolandırıyor!, bizi mağdur etti diyenlere vitamini eksik dediğim doğrudur. Lafımın da arkasındayım :) Bu kadar düşüncesiz kişilerin gerçek anlamda sıkıntıları olabilir. Tahlil yaptırmaları gerekli.

Eleştiri ve yorumlarla ilgili sorunumuz olmadı ama şu mesajınızdaki gibi amacı konuyu raydan çıkartmak, nefret grubu toplamak olanların anasayfa haberleri kısmında işi yok. Gereksiz mesajlar forumu bu tip yorum ve mesajlar için var zaten.

Konuyu anlamayan, içeriği okumadan başlığı üzerinden yorum yapan, videoyu izlemeden eleştiren, amacı bilgi paylaşımı değil sağa sola saldırmak ve sizin deyiminizle giydirmek olan kişiler için aslında sınırsız uzaklaştırma gerekli :) 90 gün gerçekten az.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Masadaki bitcoin logosu ne iş hacı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.