Şimdi Ara

Çanakkale haritaları içeren Battlefield 1 'Turning Tides' DLC’si yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birinci dünya savaşını ele alan ve Osmanlı İmparatorluğu’nun da bulunduğu Battlefield 1 oyununun ana senaryosunda Çanakkale cephesini görmüştük. Şimdiyse multiplayer moduna iki yeni Çanakkale haritası ekleniyor.

Turning Tides isimli DLC ile Seddülbahir ve Alçıtepe haritaları oyuna eklendi. Ocak ayından itibaren de Heligoland Körfezi ve Zeebrugge haritaları eklenecek.

Seddülbahir haritasında Gelibolu’nun sahil kesiminde kara, hava ve deniz mücadelesi veriyoruz. Bir tarafta Osmanlı İmparatorluğu, diğer tarafta İtilaf devletleri yer alıyor.

Alçıtepe haritasında da hızlı ve piyade odaklı bir mücadelede yer alıyoruz. Bu harita hızlı ve aksiyonu bol bir harita olarak dikkat çekiyor.

Turning Tides DLC'si ile Neler Yeni?

Turning Tides DLC’si ile birlikte yeni haritalara ek olarak İngiliz İmparatorluğu Kraliyet Deniz Piyadeleri, 6 adet silah ve casus elit isminde yeni bir sınıf ekleniyor.

Battlefield 1 Premium Pass sahipleri oyunun üçüncü genişleme paketi olan Turning Tides DLC’sine şuandan itibaren ücretsiz olarak ulaşabilir. Oyunu standart sürümünü satın alanlar ise Ocak 2018’de DLC’nin eksik parçalarının tamamlanmasının ardından belirli bir ücret karşılığı satın alabilirler.

• Ben zamanında gezmeye gitmiştim toprağın rengi aynı çanakkale toprağı ağaçlar bitki örtüsü falan aynısı iyi iş becermişler bence

Haritaların sonradan yayınlanması bence de saçma bf4 fiyaskosundan sonra bence bf3 oynanışına en yakın oyun bu 400 saat mp oynamışım normalde bu kadar oynamam hiçbir oyunu
    DLC'leri ana oyudnan ayrı olarak isterseniz Premium Pass alarak isterseniz ayrı ayrı satın alabiliyorsunuz. 2'ye bölünme gibi bir olay yok. Battlefield 1 için Premium Pass sahipleri DLC'ye şuanki haliyle (bir nevi erken erişim) ulaşabiliyorlar. Fakat DLC'nin tamamlanmasına daha var. DLC tamamen çıktığında diğerlerinden ayrı olarak da alınabilir olacak yani. Şuan sadece "In the Name of the Tsar" ve "They Shall Not Pass" DLC'lerini ayrı olarak alabiliyorsunuz. Çanakkale'nin de bulunduğu "Turning Tides'a" şuan sadece Premium Pass aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz.
  • Dlc yi bile 2 ye böldüler ne denir ki .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritalar başarılı

İmza
    www.radyolar.cf

• Başlarda güzeldi de aylardır oyunu açasım bile gelmiyor. DLC haritaları da genelde çok kötü. BF1 genel anlamda hayal kırıklığı oldu benim için. Battlefield 2018'in BF3 ve BF4'e benzemesi lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Dlc yi bile 2 ye böldüler ne denir ki .

DLC'leri ana oyudnan ayrı olarak isterseniz Premium Pass alarak isterseniz ayrı ayrı satın alabiliyorsunuz. 2'ye bölünme gibi bir olay yok. Battlefield 1 için Premium Pass sahipleri DLC'ye şuanki haliyle (bir nevi erken erişim) ulaşabiliyorlar. Fakat DLC'nin tamamlanmasına daha var. DLC tamamen çıktığında diğerlerinden ayrı olarak da alınabilir olacak yani. Şuan sadece "In the Name of the Tsar" ve "They Shall Not Pass" DLC'lerini ayrı olarak alabiliyorsunuz. Çanakkale'nin de bulunduğu "Turning Tides'a" şuan sadece Premium Pass aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz.
  • iade kullanıcısına yanıt
    Premium pass kullanıyorum lakin son dlc 2 bolum halinde yayınlanması saçma geldi bana .şuan bu dlc için sadece 2 harita var geri kalanı ocak ayında yayınlanacak.

• adamlar dlc diye 2 map yapıp satıyor sonra millet küfür ediyor
    ea ne diyeyim ea access ile gerçi oynuyorum

Sen olayı anlamamışsın... Son çıkan DLC yi 2’ye böldü adamlar Aralık’ta 2, Ocak’ta 2 map yayınlıyorlar böyle bir rezillik görülmedi daha önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alçıtepe haritasının grafikleri göze çok hoş geliyor.

• Ben zamanında gezmeye gitmiştim toprağın rengi aynı çanakkale toprağı ağaçlar bitki örtüsü falan aynısı iyi iş becermişler bence

Haritaların sonradan yayınlanması bence de saçma bf4 fiyaskosundan sonra bence bf3 oynanışına en yakın oyun bu 400 saat mp oynamışım normalde bu kadar oynamam hiçbir oyunu

• Yanarım yanarım şu oyunu oynayamadığıma yanarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Sen olayı anlamamışsın... Son çıkan DLC yi 2’ye böldü adamlar Aralık’ta 2, Ocak’ta 2 map yayınlıyorlar böyle bir rezillik görülmedi daha önce.

Anlıyorum. DLC şuan çıkmadı erken erişim olarak "Premium Pass" olan kullanıcılar ulaşabiliyor. DLC ocak ayında çıktığında tüm haritalarla birlikte satın alınabilir olacak. Tekrar belirteyim "Standart Edition" oyunun üzerine önceden çıkmış olan diğer 2 DLC gibi şuan ayrı olarak satın alınamıyor .

Oyun içi SS:

battlefield.com üzerinde "Turning Tides" hala görünmüyor
    Ancak Premium pass kısmına tıklarsanız görülebiliyor.

EA'nin ne kadar rezil bir firma olduğunun farkındayım fakat şu olayı rezillik olarak görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade -- 19 Aralık 2017; 16:57:54 >
    Hayır alakası yok DLC Aralık ayında çıkacaktı ve çıktı Premium sahipleri her zaman olduğu gibi 2 hafta önceden indirebiliyor ama ilk defa bir dlc yi 2 aya bölerek çıkartılar ilk iki dlc de böyle olmadı. Ya ben hala sana olayı anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun? Tekrar söylüyorum; çıkacak olan 4 adet DLC’nin 3. sü yani Turning Tides DLC sindeki 4 haritadan 2 tanesini bu ay diğer 2 tanesini Ocak ayına ertelediler. Daha önce hiçbir zaman böyle bir uygulama yapmamışlardı. Bunun tek sebebi o 2 haritayı Aralık ayına yetiştiremediler hepsi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle o haritalar ocağa doğru cte ye düşerse terrain olmadan kesinlikle yetiştiremediklerine delil olacak bu.

Ha bu ikisinde iyi iş yapmışlar ama gram sıkıntı yok maşşallah geç olacak ama güç olmayacak anladığım kadarıyla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.