Şimdi Ara

Company of Heroes 2 bir süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dijital dağıtım platformlarının son zamanlarda uyguladığı ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Daha önce de bir çok oyunu yine aynı şekilde sunan Humble Bundle’ın bu seferki kampanyası Company of Heroes 2 oldu.

19.99$'dan satılıyordu

Ücretsiz olmadan önce oyuncularıyla 19.99$’lık fiyat etiketi üzerinden buluşan popüler RTS oyununu şu an itibariyle yaklaşık 1 gün süre içerisinde kütüphanenize eklediğiniz takdirde sınırsız süreyle erişim hakkına sahip oluyorsunuz.

Doğrusu benim de bir zamanlar severek oynadığım oyunu siz okurlarımıza tavsiye ederim. İlk başlarda oyunun zorluğu sebebiyle bırakma aşamasına gelseniz de sabrettiğiniz takdirde size eğlenceli saatler vaadediyor açıkçası. İndirim sayfasına erişmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterli

• Zaman azaldıkça, oyunlar çoğaldıkça oyunlardan zevk alamaz olduk. 1.sini zevkle oynadık 2.si bedava bile olsa zor oynarım şahsen!

• oynamayi düşünenlerin dikkatine, içerisinde toplamda 50 dolar civarı micro ödemeler var ve bunlar estetik amacli değil komutanları satıyorlar.

• İşte bu çok iyi oldu. Hemen kütüphaneye ekleyeyim

• 5 yıllık oyun olsa da hala gideri var ancak indirsek ayın kotasını bitirecek kadar boyutu vardı...Ben daha siteye eklenmeden dün hesabıma ekledim ancak oynayacağımı da sanmıyorum şahsen o boyut yüzünden yani daha oynamadığım o kadar kaliteli oyun var ki; buna sıra geleceğini sanmıyorum; Yani en basitinden daha Batman serilerini, AC serilerini,Bioshock serilerini,Fallout 4'ü Far cry 3-4, Rise of the Tomb Raider, Uncharced serileri,GOW 3 ve sonrası, witcher 3'ü bile oynamadım bunu mu oynayacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 15 Aralık 2017; 13:36:7 >
  • hemen kapın.malum günümüzde rts bulmak çok zor.

• oyun bende 2 tane var ama malum bedava olunca tekrar alma gereği hissettim :)

• Süper.. 1-2 hafta önce alayım diye düşündüm ama almadım :) Hakketen almış olsam..

Teşekkürler :)

• Ekledim teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.