Şimdi Ara

Opera'nın Android sürümü yeni kullanıcı arayüzüne sahip oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opera tarayıcısının Android sürümü için yayınlanan en son güncelleme, popüler tarayıcıya yeni kullanıcı arayüzü ve bazı iyileştirmeler getirmiş durumda. Şirket uzun bir süredir Android tarayıcısı için güncelleme yayınlamıyordu. Bu gidişatın sonlanmasıyla uygulama akıllı telefonlar ve tabletler için yeni bir arayüz kazanmış oldu.

Ayrıca Bkz.Galaxy S9 en hızlı şarj edilen akıllı telefon olabilir
    Tarayıcının genelinde tasarım açısından bazı değişiklikler fark edeceksiniz. Güncelleme sadece yeni bir tasarım değil, aynı zamanda medya bildirimleri, ses ve video oynatımı için hata düzeltmeleri de içeriyor.

Reklam engelleyici geliştirilmiş

Entegre reklam engelleyici bu sürümle daha da geliştirilmiş ve sayfa menüsünde yeni bir "masaüstü site" butonu var. Ayrıca Rusya merkezli sosyal medya platformu VKontakte'ye giriş desteği de eklenmiş. Opera'nın yeni sürümünü Play Store üzerinden indirmeniz mümkün. Cihazınıza yüklü olay uygulamayı güncelleyerek de yeni sürüme hemen geçiş yapabilirsiniz.

• Ram'i 1gb altında olan telefonlarda zar zor çalışıyor, opera ve chrome.. Lite versiyonları kullanıyoruz. Eskiden sorunsuz çalışırdı..

• Samsung Browser varken hepsi hikaye.

• 1gb ram ve altı için lite versiyonlar daha fazla geliştirilmeli.

Konudan bağımsız serzeniştir. =)

• ilk versiyon j5 var. kaymak gibi akıyor sanarsın iphone 8 yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

1gb ram ve altı için lite versiyonlar daha fazla geliştirilmeli.

Allah belalarını versin bunların mini nin içine edip bıraktıklar. Reklam engelleyici var da ne oluyor ki sürekli kendi reklamları giriyor artık. Düzgün çalışan siteler bile açılmıyor ve sürekli sayfayı yenile diyor, hoş sayfa açılmaya açılıyor ama malum oraya da reklam koymuşlar. Bir arkadaş Allah rızası için başka bir tarayıcı önersin vpn gerektirmeyen, ben de hak ettiklerini vereyim bunların...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos içinde opera isterük ☹️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

1gb ram ve altı için lite versiyonlar daha fazla geliştirilmeli.

Allah belalarını versin bunların mini nin içine edip bıraktıklar. Reklam engelleyici var da ne oluyor ki sürekli kendi reklamları giriyor artık. Düzgün çalışan siteler bile açılmıyor ve sürekli sayfayı yenile diyor, hoş sayfa açılmaya açılıyor ama malum oraya da reklam koymuşlar. Bir arkadaş Allah rızası için başka bir tarayıcı önersin vpn gerektirmeyen, ben de hak ettiklerini vereyim bunların...

Uc browser. Apex

• Samsung'un tarayıcısı yeterli. LG G3'te bile onu kullanıyorum.
  • Gelse ne olur ki

Kopyala yapıştir yaparken anlamsız şekilde siyah bölge oluşma sorununu hala cozmediler.
    [simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 13 Aralık 2017; 13:45:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    var ya

• KiriN kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz bu ise malesef mini sürümü bu. Ben tam sürüm lite olmayan sürümün gelmesini bekliyorum. Bu süre zarfından firefox ile idare ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 13 Aralık 2017; 15:43:44 >

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    evet şimdi tablete baktım da ben tam sürüm sanıyordum kusura bakmayın. Acaba neden safari kullanmıyorsunuz oda gayet güzel ? yada dolphini deneyin.
  • en büyük sıkıntım telefon araması düzelmiş.rahatladım valla.mesela google'da biryer arıyorsunuz (mesela akasya avm) ve altta "ara","yol tarifi"...gibi seçenekleri gelir."ara" diyince telefon ekranına geçemiyordu.aptal gibi browser'da telefonu açmaya çalışıyordu.şimdi olmuş rahatladım.

yukarda samsung browser demişler de şarj tüketimi ve ram kulanımında samsung opera'ya rakip olamaz.opera'nın muadili bana göre firefox ya da safari'dir.gerisi yalan.
  • Bir süredir bu şekilde zaten.

• Programla işim bitip kapattıktan sonra halen çalışan uygulamalarda beliriyor. Diğer tarayıcılar yapmıyor. Bu sebepten sildim. Brave Browser akar.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.

• Efsane bir guncelleme yapmış opera. Reklam engelleyicisi harika çalışıyor. Wikipedia xhamster butun yasakli sitelere giriyor.

• KiriN kullanıcısına yanıt
    Symbian li nokia 5800xm den beri opera kullanıyorum telefonlarda. Alışkanlık oldu vazgeçemez oldum. 1 sene yaklaştı iphone geçeli safari yi 1-2 ay kullandım ama kullanışsız geldi firefox a geçtim. Uzun süre kalıcam gibi. Dediğiniz diğer tarayıcıyıda deneyeceğim, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaydirirken acayip takiliyor, arayiz degise degise bi oturtmadilar 43.9 daha stabildi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.