Şimdi Ara

Kablosuz hızlı şarj 'Samsung EP-PG950 şarj standı' inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Standın beğendiğimiz ve geliştirilmesi gerektiğini düşündüğümüz özellikleri
    Beğendiklerimiz;
    1. Mazleme kalitesi iyi 
    2. Type-C portu üzerinden bağlanıyor
    3. Dikey ve yatay modda kullanılabiliyor
    Geliştirilmesi gereken yanları;
    1. Kutudan adaptör veya kablo çıkmalı 

• Samsung garantili ürünler 350 TL civarında, sizin 120 TL'e aldığınız ürünün orijinal olduğundan emin misiniz?

• Orjinal olduğuna eminseniz 120 liraya aldığınız ürünü satın aldığınız yeri de paylaşırsanız alacak olanlar 299 liraya almak zorunda kalmaz. Tabi orjinal olduğundan eminseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gömlek

• Guzel inceleme fakat telefonlar kiliftayken sarj edebiliyormu bunu atlamissiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 12 Aralık 2017; 22:15:30 >
  • 120 TL'den verin toptan alalım DH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurrdunya -- 12 Aralık 2017; 21:46:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Guzel inceleme fakat telefonlar kiliftayken sarj edebiliyormu bunu atlamissiniz

Merhabalar,

videoyu izlediniz mi emin olamadım, zira videodaki S7 Edge'i Spigen Tough Armor, kalınca bir kılıfla test ettik ve şarj olabiliyor videoda da görüldüğü üzere.
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Videoda gozumden kacmis olabilir ama son 5 10 saniyesini izlemedim.

Kilif olayindan hic bahsedilmemiş diye duzeltiyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: 20TMD02

Samsung garantili ürünler 350 TL civarında, sizin 120 TL'e aldığınız ürünün orijinal olduğundan emin misiniz?

Merhabalar,

videonun çekildiği esnada resmi fiyat bilgileri daha belli olmamıştı, biz de videoda da bahsettiğimiz üzere "piyasa" fiyatlarından bahsettik; fiyatların döviz kuru yüzünden sürekli dalgalandığı bir dönemde fiyat bilgisinden bahsetmek ne kadar doğru tartışılır ama elde olan bilgiyi paylaşmak istedik.

Ürünün Samsung resmi mağazasındaki fiyatı 349 lira;

http://shop.samsung.com/tr/p/samsung-kablosuz-hizli-sarj-standi-10621##menu1

Fiyat konusunda resmi fiyata kıyasla yanıldık ama ürün hakkında değindiğimiz detaylar, yaptığımız testlerin sonuçlarında bir değişiklik doğurmuyor bu, lakin uzun zaman önce incelediğim EP NG 930'u hâlâ gayet iyi bir seçenek haline getiriyor;

https://www.donanimhaber.com/cevre-birimleri/haberleri/Samsung-Kablosuz-Hizli-Sarj-standi-incelemesi-Hizli-pratik-ve-bataryaya-zararsiz.htm

• arkadaş siz video yapan insanlarsınız ben sadece seyreden biri olarak bile çizgili kıyafetlerin tarama yaptığını biliyorken siz video yapan insanlar buna nasıl dikkat etmezsiniz hayret. hipnotize etmeyemi calısıyosunuz nedir

• Gözlerim kanadı burak .s.s

• güzel inceleme elinize sağlık.

• Bu cihaz tüm telefonları şarj etmiyor değil mi? Sadece yeni nesil uyumlu bataryası olan cihazları?

• Bana göre gereksiz bir ürün, keza kabloyu ha telefona takmışsın ha buna sonuçta telefon yakınndayken (aynı odadayken filan) şarz etmedikten sonra sadece şarz esnasında stand işlevi gören bir ürünü birilerine gösteriş yapmıycaka kim ne yapsın.

Pg950 ile ng930 arasındaki fark nedir? Epey fiyat farkı var çünkü..

• Bu cihazin bir onceki modelini kullaniyorum sadece dikine olan. Pek kullanisli degil onermiyorum yatay pozisyon cok daha kullanisli alacaksaniz bunu alin

• Bence bu tür cihazlarda dahili adaptör olmalı yani direk fişe takılmalı stand sonuçta sürekli yer değiştirmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: lj94

Bence bu tür cihazlarda dahili adaptör olmalı yani direk fişe takılmalı stand sonuçta sürekli yer değiştirmeyecek.

Ben bu cihazdan kullanıyorum şarj cihazlı olarak aldım öyle bir versiyonu da var ayrıca satın almak zorunda değilseniz apple ayrı satar o ayrı
    Güzel bir paylaşımdı teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.