Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.028
Cevap
5
Favori
199.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın ozcanak sanırım bir yanlış anlaşılma var ortada ben kimseye çamur atıp kötülemiyorum ve ayrıca art niyetli bir satıcı değilim sıradan bir vatandaş olarak yazıyorum kaldıki bende bu marka lpg dönüşüm kiti taktırmayı düşünüyordum.
    Bahsettiğim olay farklı lütfen çarptırmayın ben ilgili firmanın sadece neden bu kadar ilgisiz kaldığını dile getirmek istedim aracımda Brc marka var ve söktürüp Atiker taktırmamı tavsiye ettiler o veya bu marka önemli değil ama önemli olan sistemin tam ve eksiz çalışmasıdır benim aracımda bulunan Brc sisteminin bitmeyen bir sorunu olduğu için şu an zaten benzinde kullanıyorum . Lütfen daha dikkatli yazalım yazılarımızda başka insanları rencide edici itaflar kullanmayalım. Ben tekrar söylüyorum Atiker kötü asla demedim kullanmadanda bunu diyemem sadece ihsan arkadaşımızın canı çok yanmış onu fark ettim ve basit bir empati yaptım o kadar. Kaldıki bu Forumda nice Firmalar var bunuda tahmin etmek çok zor değil neden birtaneside çıkıp arkadaşım numaram bu yerim bu ben bu firmanın temsilcisiyim gelin sorununuzu firmamıza taşıyalım çözüm bulmaya çalışalım demiyor. Kim ticaret yapıyo söyleyin bana ?
    Umarım bu yazım yanlış anlaşılmaları düzeltecektir.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

ARKADAŞLAR KİŞİSEL FİKRİMDİR:

İHSANONE ARAKADAŞ BURADA SORUNLARINDAN BAHSEDEN ŞANSSIZ BİR ARKADAŞIMIZ. ŞANSSIZLIĞI ADAM GİBİ BİR USTAYA DENK GELMEYİP ARABASINI DELİK DEŞİK ETTİRMESİ.

BEN EVİMDE ARÇELİK MARKA BEYAZ EŞYA KULLANIYORUM. TÜRKİYEDE ÇOĞU KİMSENİN KULLANDIĞI VE MEMNUN KALDIĞI MARKALARDAN BİRİ. AMA BENİM EVİMDEKİ NE KLİMA NE ÇAMAŞIR MAKİNESİ NE BULAŞIK MAKİNESİ VS BEŞPARA ETMEZ. BUDA DEMEK OLUYOKİ BAZI İŞLER BİRAZDA ŞANS VE USTALIK İŞİ.

BİR KONUYA TİCARİ TAKSİ OLAN BİR MAREA FOTOSU EKLEMİŞTİM. ADAM BRC 24 SİSTEMİ SÖKTÜRMÜŞ ATİKER TAKTIRIYORDU. DEMEKKİ ODA BRC DE DÜZEN TUTTURAMAMIŞ. YANİ 1 VEYA 2 KİŞİ BU ŞANSIZLIKLARI YAŞADI DİYE O MARKA KÖTÜ DEMEK DOĞRU OLMAZ. ŞAHSEN BEN VE BURDAKİ BİRKAÇ ARKADAŞ DAHA BU ÜRÜNÜ KULLANIYORLAR VE MEMNUNLAR.

AYRICA "ZEBUROVİÇ" LAKAPLI ARKADAŞIN BU SEKTÖRDEN BAŞKA BİR MARKANIN SATICISI VE FEYK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HATTA KİM OLDUĞUNU %80 TAHMİN EDİYORUM. EĞER DÜŞÜNDÜKLERİM DOĞRUYSA BAŞKA MARKAYI LEKELEMEYE ÇALIŞAN BU ARKADAŞIN BU YOLLA KENDİ MARKASINA ÇEKTİĞİ MÜŞTERİDEN KAZANDIĞI PARA NASIL BOĞAZINDAN GEÇECEK.

HERKESE İYİ GÜNLER.

• arkadaslar gercekten ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım.BU arada pdr 42 arkadasım ben sımdı tupcuden geldım yıne.Benım arza lambasını sondurmek ıcın sondurduler fakat yıne yandı.yaklasık 50 km gıttım benzıne gecmedı bu sefer.ınternete gıremedıgım ıcın farketmedım mesajları. BU arada msn ye ekledım senı ama yoksun nettte.ızmırde nerde gorebılırım bulabılırım huseyın ustayı.zmır gazıemırde oturuyorum.msn den gorusmek ısteyen arkadaslar bılgı ıstıyorsa eklesın olcayy2006@hotmail.com
  • ben msnye ekledim ama açarsanız sevinirim
  • arkadaslar ben yeni baglanabildim ihsan ssana mail attım ordan okurusn yarın atiker izmire geliyor orda gerekli bilgileri yazdım. haberiniz olsun
  • Sayın yerli mal ATİKER üreticelerimiz.İmalatını yapmış olduğunuz sıralı lpg sistemini yeni taktırdık ve kullanmaya başladık,hepimize hayırlı olsun.Ancak üretici olarak çeşitli internet forumlarında yazılan Atikerle ilğili şikayet ve memnuniyetlere hiç gözatmadığınızı görür gibi olduk.Bir yabancı firma ta ki yurt dışından bu kontrolleri yapıyor ve her yerde 24 saat servis olarak yanınızdayız diyerek müşteriye hitab ediyor ve bir müşteri kazanımı ile onlarca müşteri kazanıyorsa,kaybettiği her bir müşterinin de 50 kişiyi kaçırdığını bilerek kazancını artırma yoluna giderek reklamını müşterisine yaptırıyorsa kazanmak tabiiki hakkıdır..Siz ATİKER YETKİLİLERİ çıkında biz firma olarak imalatımızın,ürünümüzün fabrika ve Türkiye nin her yerindeki servislerimiz ile arkasındayız demenizi,arkasında olduğunuzu göstermenizi istiyoruz.Müşteri olarak ürünün arkasında olduğunuzu görmek istiyoruz.

Arkadaşlar bu şekilde bir yazıda ben gönderdim ama ne cevab gelecek bilmiyorum
  • yaw adamlar sey zannedecek len bu atiker taktıran memnun deil ne yapcaz gibi anlıyacaklar. ama ben takdir etti cunku beni aradılar ve ihsnaın problemini sordular nedir ne değildir ve bugunde izmregidip ihsanla goruscekelr bakalım ihsandan haberler bekliyoruz endir ne degildir
  • pdr 42 nin dediğin de ihsan one nın sıkın tısıda çözülür ise arkadaşlar bu atiker malını takip eden sorunlara yaklaşmasını bilen garanti anlayışı içinde bir firma olduğunu kanıtlamıştır.
    HEPİMİZİ ALLAH utandırmasın.

BU GÜN İTİBARİ İLE CMTS'DEN BU YANA 5 GÜN OLMADAN ÇEVREMDEN 5 KİŞİYİ ATİKERLİ YAPTIRDIM. ONLARIN MUTLULUĞU İLE KENDİMİN Kİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR 1LAGUNA , 1MERİVA , 1TEMPRA2.0 , 1CORSA1,2 , 1 ASTRA , VE DAHA SIRADA SİENA ,GOLF , YİNE ASTRA ,1OTOMATİK FOCUS VAR MALATYA ATİKER DEN RANDEVU ALDIK TAKTIRACAĞIZ.

İŞTE BİRCİHAZ BU KADAR ÇEŞİT TE AYNI GÜZELLİK TE PERFORMANSI EKONOMİYİ YAKALAYA BİLİYOR SA !!!!! MUTLULUK İLE ŞAŞIRIYORUZ

ARKADAŞLAR TAKANLARA DEĞİL DÜŞÜNENLERE SÖZÜM .İYİ USTA İLE DOĞRU ÇÖZÜM BU YORUMU ARTIKSİZ TAKTIRMAYAN LAR YAPIN

(NOT: BENİM KİDE 1,6 VVTİ COROLLA İLK DEFA OKUYANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM)
  • Babama E200 Komp. alıyoruz 2000 model. Pazarlığını yaptık ama üzerinde icra çıktı adam icrayı kaldırıyor inşallah birkaç gün içinde sorun çıkmazsa araba elimize geçecek. Arabayı aldıktan sonra ilk işim
    Atiker taktırmak olacak. Bu iş sonuçlansın size bilgi ve foto gönderirim.

quote:

Orjinalden alıntı: alfunu

pdr 42 nin dediğin de ihsan one nın sıkın tısıda çözülür ise arkadaşlar bu atiker malını takip eden sorunlara yaklaşmasını bilen garanti anlayışı içinde bir firma olduğunu kanıtlamıştır.
    HEPİMİZİ ALLAH utandırmasın.

BU GÜN İTİBARİ İLE CMTS'DEN BU YANA 5 GÜN OLMADAN ÇEVREMDEN 5 KİŞİYİ ATİKERLİ YAPTIRDIM. ONLARIN MUTLULUĞU İLE KENDİMİN Kİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR 1LAGUNA , 1MERİVA , 1TEMPRA2.0 , 1CORSA1,2 , 1 ASTRA , VE DAHA SIRADA SİENA ,GOLF , YİNE ASTRA ,1OTOMATİK FOCUS VAR MALATYA ATİKER DEN RANDEVU ALDIK TAKTIRACAĞIZ.

İŞTE BİRCİHAZ BU KADAR ÇEŞİT TE AYNI GÜZELLİK TE PERFORMANSI EKONOMİYİ YAKALAYA BİLİYOR SA !!!!! MUTLULUK İLE ŞAŞIRIYORUZ

ARKADAŞLAR TAKANLARA DEĞİL DÜŞÜNENLERE SÖZÜM .İYİ USTA İLE DOĞRU ÇÖZÜM BU YORUMU ARTIKSİZ TAKTIRMAYAN LAR YAPIN

(NOT: BENİM KİDE 1,6 VVTİ COROLLA İLK DEFA OKUYANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM)
  • hadi hayırlısı olsun
  • işte bukadar yaw sağol bizleride bilgilendirdiğin için pdr42 sanırım bende bu cuma atikerli olucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeburovic -- 18 Nisan 2007; 18:40:41 >
  • rica ederim dostum ne demek yalnız ihsan gonderidğim iamili aldınmı atiekt yekilielri ile gorsutunmu ne oldu hiç haber etmedin beni mahcup etme adamlara karsı
  • arkadaşım bende bursa tomurcuk oto da taktırdım ve hala bekliyorum projeyi ve yarın son gün trafik işlemleri için ve ceza yiyecegim ama onlara ödetecem benim suçum yok seninde söyle ödesinler 24 gün oldu hala bekliyorumm....
  • OKİFİ
    Gerçekten güzel bir mesaj.... atikerin bu forum da busayfa da bu şekilde anlatıldığını ve övüldüğünü ben de atikerin sitesin deki online bağlantı denilen yerden yazdım.
    kendime göre arzlarımı buradan ilettim .ve ileteli bir hafta oldu.....

bana da herhangibir mesaj gelmedi
    bilemiyorum bu firma hazır tutturduk iyide gidiyor düşüncesi ile gönülleri okşayıcı konuşmalarrı soraya mı saklıyor acaba diye düşünüyorum.

çünkü bu forummun başın da ANKARA dan bir 98 astra montajı fiyasko olunca bir ay sonra arkadaş atlamış Konya ya gitmiş. ve orada Hüseyin usta onun ile çok ilgilenerek sorununu çözmüşler.
    beni en çok bu etkiledi.demek ki bu insanlar cihazlarını arkasın da yorumunu kendim yaptım.

ama her müşteri gibi bunu
    ONLARIN AĞZINDAN BÖYLE SİTELER DE YADA KENDİ SİTELERİN DE
    YADA nebileyim bizim amail lerimize yazarak belirtmelerini ÇOK İSTİYORUM...

NİCE FİRMALAR DEDİĞİN GİBİ BU SİTELERE GİRİP BİZ YAPARIZ BİZ ARKASIN DAYIZ İŞTE ÖRNEKLER DİYOR YAZIYOR REKLAM BİLE YAPIYOR.
  • cevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 18 Nisan 2007; 23:25:09 >
  • Alfunu kardeş,nasıl ki ATİKER'i överek bir çok insanı bu kiti takması için yönlendiriyorsak,aynı şekilde başka markalarada yönlendirmesini biliriz.Taktıracak insan bizler gibi lpgli araç sahipleri ile görüşerek,inceleme yaparak karar veriyorsa,kötülemekte yine biz kullanıcılara aittir.Bizler reklamınıkötü yaparsak Atiker malını kime satacak diye düşünüyorum.Ayrıca halen 2000 motor Opel Vectra şehir içinde 1.70 ykrş.yakmaya devam ediyor.Şehirler arası ölçüm yaza kadar yok,en azından 1 ay daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 18 Nisan 2007; 22:51:48 >
  • okifi kimden ne cevabı istedin anlamadım her neyse arkadaslar simdi lpgyi taktırdıktan sonra 1 ay içinde işletmemiz gerekiyor dogru yanız soyle bi durum var. projeyi aldıktan sonra bir ay içinde işletmen gerekir. yani proje yapılmadıysa sorun yok o 1 aylık surec isze işlemez okonuda rahat olun ama tabi acele etmede yarar var arkadaslar. ben dun ruhsatımı değşitirdim sorun yok yani. neler yaptııgmıda isze anlatayım ki bildilendirici olsun
    arkadaslar once firmanız size fatura ve projenizi veriyor 2 3 sayfalık bi kagıt onu alıyosunuz makine muhendislr odasının sızdırmazlık
    olumune gidiyosunuz. bu makine muhendilsrin içinde olmuyo ayrı bi yere kurulmus oluyo konyada boyle. sıraya girip bekliyosunuz adam elindeki bi aletle gaz akcagı avrmı işte montaj hatası varmı ona bakıyo sonra tamam derse gidiyosun 25 ytl yatırıp evrakalrını imzalaıp sızdırmazlık raporu diye bi rapor veri yolar sana elinede lpg stickerleri veriyolar. sonra egzszoz muayeneisne giidyon 17 ytl veriyon . daha sonra malieyeden borcu yoktur kagıdı alıp ve 103 ytl de vize için muayne harcı aytırıyosun. ve vizeye gidiyosun enin arbanın sase ve motor nosuna bakoylar imzayı cakıyolar . ve işiniz bitmiş oluyo. ama tabi ruhsata işletmek kalıyo geride onuda arkadaslar sigortacınıza verip halletitrieiblirisniz yalnız 50 ytl işlem masrafı falan laıyo sanırım. cunku ben sigortacıya 100 ytl verdim ruhsatın 2 sayfası değişti 25 erden 50 işem masrafıda sigortacının 50 galiba bu konu net deill. ha bu arada vizeye gitmeden once bi sigortacına ek1 a mı yada bi vizede sbelge alıyosun ama onu arkadaslar vzeye gitmeden almak zorundaısn haberiniz olsun
    son bi not arkadaslar eger aracınızın baglı bulundugu vergi dairesi onlien sisteme gecmediyse borcu yok kagıdını nereye baglıysan ordan alıyosun ama online sistedeyse istedigin vergi dairesinden alırsın
    hayırlı gunler
  • Pdr arkadasım ılgılendıgın ıcın sagol.Benım aracta su anda benzıne gecme sorunu reglotoru degıstırdıkten sonra duzeldı.Ama arza ısıgını sondurmeye gıttım dun sondurduler yıne yandı.Sımdılık arza ısıgına şükür dıyorum bı muddet bu sekılde bınecegım cunku bu ıslerden cok kafam agrıdı.Benzıne gecmesı benım ıcın buyuk bır sorundu cunku arabaya gaz taktrdıgım halde gazla bınemıyodum.Arza ısıgı gozume batıyo ama gıdıp gelmekten usandım.Hem ustayla anlastık gerekırse montajı sokup ıstedıgım markayı takacagını soyledı..(aldesa ıstersem fıyat farkı yok)yapabılecegım ıkı ıhtımal var ya arza lambasını sondurmek ıcın seferlere devam edecegım. Yada tesısatı sokup baska bır marka tup taktıracagım.Ama arzanın reglötörden olup manıfotun bosuna tekrar delınmıs olması canımı sıkmadı degıl.Huseyın ustayı arayacaktım ama yanına gıtsem benım arza lambasını sondurebılır mı acaba.
  • yaw sen neden armadın bak simdi olmadı adamlar her zman izmirde olmuyo ya arayıp konussana kardes ama bak bende mahcu p oldum adama ararsan sevinrim bak işte sorununla iliglenecekler snein ha bu arada benim aracla hafta sonunda gemeye gittik 170 km hıza kadar cıktım suan hesapladım arkadaslar 120 lira yakıy valla bu lpg işi harika terkrardan cok memnunnm
  • ihsan one
    hadii geşmiş olsun bakalım
    yalnı arıza ışığının yanma sebeblerin den birinin de :
    1.enj' kablolarına gaz ecusundan gelen kablo girilirken her bir enjek törün hemen üzerin den ayrı ayrı yapılması uygun olur
    2.bir bobin elektriğinin alındığı yerin doğruluğu et ki edermiş. bunu tam olarak bilmiyorum neresi doğru yer
    AMA BENİM ARABADA 4.SİLİNDİR ATELŞEME BOBİNİNİ DİBİNDEN ALINDI BU ELEKTRİK HABERİN OLSUN
  • PDR 42
    SEN BU HÜSEYİN USTANIN GERÇEKTEN İZMİRE GİTTİĞİNİN BİLGİSİNİ ALDIN MI?
    SANA GİDECEĞİZ DEDİLER AMA ŞİM ORADAYIZ DEDİDELER Mİ?
    İŞTE ŞU BAYİİ DE BİLGİ VE YARDIM VERİYORUZ DEDİLER Mİ?
    NE BİLEYİM YANİ ŞU GÜN BU SEMT TE , ŞU GÜN BU SEMTE ŞU BAYİİLERİ GEZECEĞİZ PROBLEMLER LE İLGİLENECEĞİZ DEDİLER Mİ?

BELKİ BAŞKA BİR İŞ ÇIKIP ,, İZMİR E HİÇ GİTMEMİŞ OLAMAZLAR MI?

BU İZMİR E GİTME İŞİNİ NET ÖRENİNCE BURADAN YAZARMISIN?

ALFUNU 17
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.