Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.028
Cevap
5
Favori
199.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atiker sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum ama kararsızım atiker hakkında bilgisi olan varsa buraya yazarsa sevinirim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende taktırdım arkadaslar simdilik memnunum buraya yazdım buradanda bakarısınız
    http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewtopic.php?t=4394
  • bende almadım ama hafta içinde gel veririz dediler sorun olmaz sanırım o deilde simdi bizi hangi masraflar bekliyor acep bu arada konuyu surdanda inceleyebilrisniz arkadaslar
    http://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=1683
  • Firma hem atiker hem omvl hemde brc bölge bayii. Atiker daha kötü olsa neden başı ağrıyacağı markada ısrar etsinki. Diğer bir başlıkta taktırdığım firmanın internet sayfası olduğunu gördüm.http://www.galipotogaz.com/

quote:

Orjinalden alıntı: reyha

Arkadaşım Atiker ile OMVL yi kıyaslayan bayiye asla güvenme derim ben...
    OMVL köklü ve italyan bir üründür. PRİNS markasından sonra en kaliteli üründür. Yakıt konusunda ise en az yakıt yakan lpg kitidir. bu konuda çeşitli uluslararası belgeleri var. hatta guines rekorlar kitabında da bu alanda yerini almış bir marka...
    Bayine sorar mısın? Atiker'e kaç km ya da kaç yıl garanti veriyormuş....

bunu sormanda da mantık şu.... OMVL tam 100.000 km ya da 3 yıl garanti veriyor. Her 15.000 km de bir de kontrole çağırıyor...

BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM...

quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Benim Antalyada Atiker taktırdığım bayi aynı zamanda OMVL bayisi. Bana Atiker tavsiye etti. Benim arabaya montaj yapılırken 94 model mondeoya OMVL takılıyordu. Takan usta şuna verilen okadar paraya yazık Atikerden hiçbir farkı yok diyordu. Bu biraz daha rahatlattı. Bu arada Atiker taksitle 1200 OMVL 1700 ytl idi.

quote:

Orjinalden alıntı: ALABORA41

peşin de aynı taksitlede 1200 tl ama kararsızım hiç uzun vadede bilen yok çünkü bir tarafta atiker öteki yandan ovml peşin 1700 tl ama 3 sene garanti veriyorlar 500 lira için başım ağrısın istemiyorum 3-4 kere sanayiye gitmektense ovmlyi çok övüyorlar rekorlar kitabına girmiş diye her neyse 1 haftada araştıralım bakalım

• Arkadaşlar bu hüseyin usta ATIKER'in fabrikasında çalışıyor.Fabrika aynı zamanda montajda yapıyor yani. LPG sistemleri takan ve ayrıca dükkanı olan biri değil. İşin merkezinde fabrikada yani.Atikerin http://www.atikerautogas.com/ internet sayfasında hertürlü bilgi var. Arayın fabrikayı kafanıza takılan herşeyi sorun. Aranıza aracı koymayın.İste malzeme iste fabrika taktır orda beğenmezsen at adamların kafasına.2 yıl garantisi var.İlerde belki sistemi dahada geliştirirler güncelleme için gider hallettirirsin.Ama ital marka taktırırsan yurt dışına gidecek değilsin ya.Türkiyede de (dürüst ve iyi olanları tenzih ederim) ustayım diye geçinen ne kurtlar var.Allah kimseyi sanayi pyasasına malzeme yapmasın ellerine düşmeye gör.Sizlerde bilirsiniz.Ben size balık tutmayı öğretiyorum.

• yolladığım mailin içeriği aşağıdadır
    Sayın Atiker şirketi yetkilileri sanırım birazcık uykunuzdan uyanıp etrafınıza bakmanız gerekli. Uzun bir süredir sizin lpg dönüşüm kitinizi takıpta sorunu birtürlü çözülememiş ve Sıfır Km aracında olmadık işler yapılarak hem isminizi hemde şirketinizi, hiçte iyi olmayan bir şekilde temsil eden kişiler tarafından sektörünüzün baltalandığın farkında olmadığınızı görmekteyim. Aracıma sadece lpg kit taktırmak için internette yaptığım bir araştırmada karşılaştığım sonuçlar inanın beni çok üzdü, ki sizlerin bunu atladığına dahada çok üzüldüm. Biz tüketiciler tamamen yerli ekonomiye katkımız olsun, dışarıya para göndermeyelim dediysekte sanırım yanılmışız çünkü bizlerin bu faydalı düşüncelerinin karşılığı büyük bir ilgisizlik ve vurdumduymazlık oluyor.
    Sizleren ricam aşağıda link olarak verdiğimhttp://forum.donanimhaber.com/m_13030630/mpage_1/key_/tm.htm sitede " ihsanone " takma isimli kişinin feryadına kulak vermeniz formu sonuna kadar okumanız ve markanızın arkasında durmanız.
    şayet bunu spam olarak algılıyorsanız sadece özet olarak yazdığı bir mesajı kopyalıyorum.Bunu okuyana kadar bende atiker takmayı düşünüyorduma ama sizden gelecek yanıtı bekliyorum artık.
    ATIKER YETKILISI VARSA DINLESIN

Bugun yıne gıttım sabahın korunde tupcuye .Hatta tupcuye gıderken sınırımden sag tamponu vurdum baska bı arabaya.Yakında bu tup yuzunden delırırsem sasırmayın.Neysekı ızmır trafıgınde benım evden bır saat sonra vardım bayıye.guc bela ıkna ettım parca degıstırmeye.Bugunde gaz valfı degıstı. (aldesa dıye baska bır valf takıldı yerıne atıker yokmus )50 km otoban denemesı. sonuc aynı.yıne araba gazda gıderken benzıne gecıp duruyo.dedıler oldu olacak regulatorude degıstırelım onuda degıstırdık busefer atıker marka regulator takıldı .30 km gıttım gecmedı ama arza lambası yıne yandı .zaten arkasından hemen benzıne gecıyo.Bakın sorunu halletmek ıcın neler yapıldı hatırlayalım.
    son 20 gun ıcınde ATIKER DEN cektıklerım VE ARABAM 17 BIN KM DE FORD FIESTA

1- Uc hafta once samandradakı bobındendır O ISINIYODUR dedıler o degıstı olmadı

2-MANIFOT KELBEGIN YANINDAN DELINMEMIS BURDA BASINC AZDIR DIYEREK YENI BI DELIK ACDILAR MANIFOTA YINE DENEDIK SONUC HUSRAN.(ARABA DELIK DESIK OLDU BU ARADA)

3-ENJEKTOR MEMELERI KUCUK DEDILER 1,8 LIK BUNU 2,2 YAPTILAR 4 TANESI DE DEGISTI BIR ISE YARAMADI

4-ARZA LAMBASI BOBINDEN ELEKTRIK ALINDIGI ICIN YANIYODUR DEDILER SONRA ECUDAN (SIGORTANIN ORDAN ALINDI) ARZA LAMBASI HAAALA YANIYO SONUC YINE HUSRAN

5-GAZ VALFINDENDIR DENILDI GAZ VALFI DEGISTI SONUC YINE HUSRAN( ALDESA MARKA BISEY TAKILDI )DENEMEK ICIN OLMADI.

6- REGULATORU DEGISTIRELIM DEDILER ONUDA DEGISTIRDIK BUGUN SONUC YINE AYNI.

7- ATTIGIMIZ SAYISIZ KALIBRASYONUN VE YAPTIGIMIZ BASINC AYARINI HADDI HESABI YOK.

bU ARADA BU ARABA 5 TANE AYRI USTANIN ELINDEN GECTI.vE BEN BU ISLERI YAPTIRABILMEK ICIN SAATLERCE SIRA BEKLEDIM VE GUNLERCE GITTIM.AMA SONUC ELDE VAR SIFIR.bUGUN ILK TAKTIRTIGIM USTAYA TELEFON ACTIM DEDIMKI BAK ABICIM GEZMEDIGIM YER KALMADI SANADA GELDIM ON SEFER YAPAMADIN MONTAJ HATASI VAR DEDILER BENDE GEZDIM DEDIM.AMA ARTIK BIKTIM BU ATIKERDEN SÖK BUNU PARAMI VER DEDIM .vERILEN CEVAP Şu SEN GEZDIRE GEZDIRE ARABAYI PİÇ ETTİN BEN O MALI ALMAM.ŞİMDİ EVDE FATURAYI ARIYORUM BULAMADIM AMA BAKALIM NE OLACAK
    ..

• ben de atiker taktırdım ve çok memnunum. tamer arkadaş ebin bilir.http://forum.donanimhaber.com/m_13910662/tm.htm forum başlığında araç resmileri mevcut. Usta gerçekten önemliymiş. çok şükür ben bir sorun yaşamadım henüz. daha yeni kullanıyorum tabi, sorun yaşarsam hemen buraya yazıcam. enjektör sıralaması çok uğraştırdı arkadaşları. usta denemelerden sonra buldu.
  • ARKADAŞLAR DÜN BENDE 2005 OPEL ASTRA CLASSIC 1,6'YA ATİKERDE KARAR KILDIM VE TAKTIRDIM. ŞİMDİLİK BİR PROBLE YOK.http://forum.donanimhaber.com/m_14177406/tm.htm
    FORMDADA BAHSETTİĞİM GİBİ SADECE BİRAZ ESKİYE GÖRE FAZLA MI GAZA YÜKLENİYORUM NE DİYE DÜŞÜNDÜM. BELKİ BASINÇLA ALAKALI BİR DURUMDUR. O DA BİR PROBLEM OLARAK SÖYLENMEZ BİLE BELKİ. YAKITLA İLGİLİ KISIMLARI HENÜZ BENDE DENEYECEĞİM BAKALIM. DEPOYU FULLEDİK. 32 LT LİK TANK TAKTIRDIM. 29 LT DEN FAZLA GAZ ALDIM 39 YTL CİVARINDA. GELİŞMELERİ DAHA SONRA SİZLERLE PAYLAŞIRIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yurtsevenburak

ARKADAŞLAR DÜN BENDE 2005 OPEL ASTRA CLASSIC 1,6'YA ATİKERDE KARAR KILDIM VE TAKTIRDIM. ŞİMDİLİK BİR PROBLE YOK.http://forum.donanimhaber.com/m_14177406/tm.htm
    FORMDADA BAHSETTİĞİM GİBİ SADECE BİRAZ ESKİYE GÖRE FAZLA MI GAZA YÜKLENİYORUM NE DİYE DÜŞÜNDÜM. BELKİ BASINÇLA ALAKALI BİR DURUMDUR. O DA BİR PROBLEM OLARAK SÖYLENMEZ BİLE BELKİ. YAKITLA İLGİLİ KISIMLARI HENÜZ BENDE DENEYECEĞİM BAKALIM. DEPOYU FULLEDİK. 32 LT LİK TANK TAKTIRDIM. 29 LT DEN FAZLA GAZ ALDIM 39 YTL CİVARINDA. GELİŞMELERİ DAHA SONRA SİZLERLE PAYLAŞIRIM.

Hayırlı olsun tasarruflu günler dileğimle.

• @kıdemli çavuş ve @wolfhonda kardeşlere ben de kesinlikle atiker lpg tavsiye ederim. lpg takılması en zor motorlardan olan peugeot'ta çok verimli ve performanslı olarak kullanıyorum. resimleri burada. sızdırmazlık ve muayeneden de 1 saatte geçtim. yakacağınız ise km'de 105bin lira. resimler:http://forum.donanimhaber.com/m_13910662/tm.htm
  • Arkadaşlar bu atiker ile ayni sistemi acaba? Saygılar
    http://www.atikerautogas.com/product.php?id=2&lang=tr
    http://www.ac.com.pl/autogaz/de/stag300/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhannn -- 5 Haziran 2007; 23:54:02 >
  • atiker kulubune ben de varım diyorum vehttp://forum.donanimhaber.com/m_14177406/tm.htm
    formda belittiğim tecrubelerimi tekrar tekrar yazmıyorum.
    atiker imzası da gerçekten güzel olmuş.
    insanlar eminim bunlar atikerin kendi elemanları filan zannedekler bu kadar övgüden sonra. e biraz komisyon alsak da fena olmaz dı ama işin espirisi bir tarafa gerçektende bence memnuniyet sahibi atiker kullanıcılarının yazılarıdır. en azından benimkisi öyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yurtsevenburak

atiker kulubune ben de varım diyorum vehttp://forum.donanimhaber.com/m_14177406/tm.htm
    formda belittiğim tecrubelerimi tekrar tekrar yazmıyorum.
    atiker imzası da gerçekten güzel olmuş.
    insanlar eminim bunlar atikerin kendi elemanları filan zannedekler bu kadar övgüden sonra. e biraz komisyon alsak da fena olmaz dı ama işin espirisi bir tarafa gerçektende bence memnuniyet sahibi atiker kullanıcılarının yazılarıdır. en azından benimkisi öyle.

dostum buda bizim farkımız biz burada tamamen çıkarsız kullandığımız ürünün ne kadar kaliteli olduğunu ve bu kaliteyi bu kadar ucuza almanın veriği keyifle "ALLAH"rızası için yapıyoruz...

herkes bunu yaşamalı diye

saygıyla selamlarım

• quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

Arkadaşlar bu atiker ile ayni sistemi acaba? Saygılar
    http://www.atikerautogas.com/product.php?id=2&lang=tr
    http://www.ac.com.pl/autogaz/de/stag300/

Oğuzhan kardeş Ankarada BRC bayisi olarak işler nasıl gidiyor.

Birazda İtalyan diye satttığınız kitin kaç parçası yerli ondan bahsetsene...

• Polonya malı ürünü biz yaptık biz ürettik diyerek yerli malı yurdun malı diyerek rüzgar estirerekmi oluyor bu iş. Vatandaşı kandırarakmı sadece buradan gülüyorum. Yerli malı taktırdım diyerek Polonya malı ürün kullananlara.

Daha fazlasını merak eden açsın Polonya ya telefon öğrensin. Aşağıda bilgiyi veren telefonlar mail adresleri var. Birazda bilene saygı gösterin. Öğrenin neyin ne olduğunu ondan sonra bu güreş oyunlarından bahsedin.

Sizin bildiğiniz yok marka karalandı yok oyun bunlar yok tezgah bunlar. Siz önce kimin dolmuşuna bindiğinize bakın..

Alın size gerçek

From: Julia Falkowska [mailto:j.falkowska@ac.com.pl]
    Sent: Monday, March 05, 2007 12:44 PM
    To: ............................
    Subject: About Turkish Company Atiker

Atiker Autogas is our distributor in Turkey. => ( Atiker Otogaz bizim Türkiye Distribütörümüzdür.)

Best regards,
    Julia Falkowska
    Export coordinator
    AC Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.
    ul.27 Lipca 64
    15-182 Białystok Poland
    NIP 966-10-58-260
    tel.+48 85 7438148,fax +48 85 6538649
    www.ac.com.pl, e-mail: j.falkowska@ac.com.pl

Orjinal hali:http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewtopic.php?t=4029

Alın size icraat aksini iddaa eden ispatlayacak olan varsa çıksın orataya bakalım kim işkembeden sallıyor kim sallamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qumbara -- 7 Haziran 2007; 15:06:31 >

• polonya malı dediğinize göre yanlış okumuyorsam
    dedikleriniz doğru olabilir fazla ayrıntısını bilmediğim şeylerin üstünde hak iddaa etmem ama şunu çok iyi biliyorumki %100 yerli üretim ve konya da yapılıyor şu olabilir polonyadaki şirketin lisans haklarını alıp burada kendi kurdukları tesiste tamamı yerli türk işçisi ve sermayesinin bir ürünü lisans önemli değildir yapan ve üreten önemlidir ve tamamı yerli üretim olan bir ürüne biz kendimiz güvenmezsek kim güvenir dediğim gibi arızasıda olacak problemide olacak ama ben karşımda herzaman kendi insanımı bulabileceğim ve muhatap alabileceğimyok italyadan parça bekliyom yok mal gümrükte takıldı yok o firma türkiye ye mal vermiyor gibi takıntılarımız olmayacak en kötüsü muhatap bulamazsam atlayıp fabrikasına gidip ilk elden görüşebileceğim
    şimdi sizin dediklerinizin hepsi doğru olsa bile yaklaşım tarzınız resmen atiker markasdını karalamak ve çamur atmak haklı olsanız bile bu yaklaşımla haksız duruma düşüyorsunuz
    ayrıca bizim dolmuşa falan bindiğimiz yok asıl sizin kimlerin dolmuşuna bindiğiniz bizi meraklandıran çünki durduk yerde kimse bu kadar tercih edilen ve kullanıcısı olan bir ürüne çamur atmaz ve sizin verdiğiniz bütün adresleri ve bilgileri biliyorum araştırmalarım sonucunda böyle bilgilere zaten ulaşmıştım sonuçta casper bilgisayar da tamamı türkiye de üretim yapan bir firma ama yazılımı ve lisansı microsoft menşeili o zaman bu firmada taklitçi sizin varsayımlarınıza göre ve oda yerli malı değil
    kimsenin avukatı değiliz bizim tek amacımız daha önce tekel olan ve istedikleri gibi fitlarla oynayan bunca firmanın arasından başında bir türk insanının bulunduğu ve bunların arasından sıyrılıp markasını kabul ettirdiği ve kullananların ezici çoğunlukla memnun olduğu bir malın kullanıcısı olmak ve ben şahsen atiker markasına diğerlerinden daha fazla güvendim ve bu benim sorunum bırakında kim kazıklanmış kim kazıklanmamış ona diğer kullanıcılar karar versin
    ben ne istediğimi ve bu ürünle ilgili olumlu olumsuz ne yaşayacağımı kendim bilirim çok canım sıkılırsada atlar fabrikasına gider muhatabımı bulurum asıl yerli üretim olmayanlar düşünsün bizim kafamız rahat daha kafadan 500 ytl cebimizde kalıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: qumbara

Polonya malı ürünü biz yaptık biz ürettik diyerek yerli malı yurdun malı diyerek rüzgar estirerekmi oluyor bu iş. Vatandaşı kandırarakmı sadece buradan gülüyorum. Yerli malı taktırdım diyerek Polonya malı ürün kullananlara.

Daha fazlasını merak eden açsın Polonya ya telefon öğrensin. Aşağıda bilgiyi veren telefonlar mail adresleri var. Birazda bilene saygı gösterin. Öğrenin neyin ne olduğunu ondan sonra bu güreş oyunlarından bahsedin.

Sizin bildiğiniz yok marka karalandı yok oyun bunlar yok tezgah bunlar. Siz önce kimin dolmuşuna bindiğinize bakın..

Alın size gerçek

Atiker Autogas is our distributor in Turkey. => ( Atiker Otogaz bizim Türkiye Distribütörümüzdür.)

Best regards,
    Julia Falkowska
    Export coordinator
    ul.27 Lipca 64
    15-182 Białystok Poland
    NIP 966-10-58-260

Alın size icraat aksini iddaa eden ispatlayacak olan varsa çıksın orataya bakalım kim işkembeden sallıyor kim sallamıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

polonya malı dediğinize göre yanlış okumuyorsam
    dedikleriniz doğru olabilir fazla ayrıntısını bilmediğim şeylerin üstünde hak iddaa etmem ama şunu çok iyi biliyorumki %100 yerli üretim ve konya da yapılıyor şu olabilir polonyadaki şirketin lisans haklarını alıp burada kendi kurdukları tesiste tamamı yerli türk işçisi ve sermayesinin bir ürünü lisans önemli değildir yapan ve üreten önemlidir ve tamamı yerli üretim olan bir ürüne biz kendimiz güvenmezsek kim güvenir dediğim gibi arızasıda olacak problemide olacak ama ben karşımda herzaman kendi insanımı bulabileceğim ve muhatap alabileceğimyok italyadan parça bekliyom yok mal gümrükte takıldı yok o firma türkiye ye mal vermiyor gibi takıntılarımız olmayacak en kötüsü muhatap bulamazsam atlayıp fabrikasına gidip ilk elden görüşebileceğim
    şimdi sizin dediklerinizin hepsi doğru olsa bile yaklaşım tarzınız resmen atiker markasdını karalamak ve çamur atmak haklı olsanız bile bu yaklaşımla haksız duruma düşüyorsunuz
    ayrıca bizim dolmuşa falan bindiğimiz yok asıl sizin kimlerin dolmuşuna bindiğiniz bizi meraklandıran çünki durduk yerde kimse bu kadar tercih edilen ve kullanıcısı olan bir ürüne çamur atmaz ve sizin verdiğiniz bütün adresleri ve bilgileri biliyorum araştırmalarım sonucunda böyle bilgilere zaten ulaşmıştım sonuçta casper bilgisayar da tamamı türkiye de üretim yapan bir firma ama yazılımı ve lisansı microsoft menşeili o zaman bu firmada taklitçi sizin varsayımlarınıza göre ve oda yerli malı değil
    kimsenin avukatı değiliz bizim tek amacımız daha önce tekel olan ve istedikleri gibi fitlarla oynayan bunca firmanın arasından başında bir türk insanının bulunduğu ve bunların arasından sıyrılıp markasını kabul ettirdiği ve kullananların ezici çoğunlukla memnun olduğu bir malın kullanıcısı olmak ve ben şahsen atiker markasına diğerlerinden daha fazla güvendim ve bu benim sorunum bırakında kim kazıklanmış kim kazıklanmamış ona diğer kullanıcılar karar versin
    ben ne istediğimi ve bu ürünle ilgili olumlu olumsuz ne yaşayacağımı kendim bilirim çok canım sıkılırsada atlar fabrikasına gider muhatabımı bulurum asıl yerli üretim olmayanlar düşünsün bizim kafamız rahat daha kafadan 500 ytl cebimizde kalıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: qumbara

Polonya malı ürünü biz yaptık biz ürettik diyerek yerli malı yurdun malı diyerek rüzgar estirerekmi oluyor bu iş. Vatandaşı kandırarakmı sadece buradan gülüyorum. Yerli malı taktırdım diyerek Polonya malı ürün kullananlara.

Alın size gerçek

Best regards,
    Julia Falkowska
    Export coordinator
    ul.27 Lipca 64
    15-182 Białystok Poland
    NIP 966-10-58-260

Lisans önemli değilse seq 24 ün de çoğu parçası yerli ama onlar İtalyan diye satıyor.

Zaten konu o değil yaşanılan sorunları neden karalama adı veriliyor.
    Bunu belirten var söktüren var siz hala karalama kampanyası tezgah muamlesi yapıyorsunuz.

Herkes manyak sizmi akıllısınız anlamıyorumki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qumbara -- 7 Haziran 2007; 16:11:16 >

• arkadaslar madem atiker cok iyi ve sorunsuz,servisleride mukemmel,su topicteki arkadasa neden yardım etmiyorsunuz?
    http://forum.donanimhaber.com/m_14814656/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: selsah

arkadaslar madem atiker cok iyi ve sorunsuz,servisleride mukemmel,su topicteki arkadasa neden yardım etmiyorsunuz?
    http://forum.donanimhaber.com/m_14814656/tm.htm

Karalamadır onlar!!! Allah yapısı ya bu Mübarek topraklarda üretiliyor ( Töbe Töbe )
  • @tamer, @wolf arkadaşlar, lütfen formu bu tür mesajlarla yormayalım. Bir Atiker sistem kullanıcısı olarak forumlarda edindiğim bilgiler ve piyasada yaptığım araştırmalar sonucunda Atiker taktırdım. Elbette ki şunu da unutmamak lazım, İtalyan malı demek en iyisidir demek değildir. Yerli sanayicimiz de çok ama çok başarılı işler çıkarmaktadır. Konya'nın savunma sanayisine katkıları herkesce malumdur. Yani artık biz de üretebiliyoruz diyorum. Ben aracımda çok şükür hiçbir sorun yaşamadım. Ama bu yaşamayacağım anlamına da gelmez. Eğer bir sorun yaşarsam hemen buraya yazacağım. Sorunum çözülürse de elbette dile getieceğim.
    Atiker kullanmayı düşünen arkadaşlara ben olumlu yönde tavsiyelerde bulunuyorum, başka kitlere laf etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Zaten "ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz" demişler. Sorunsuz ve ekonomik kullanım için Atiker'i tavsiye ediyorum.

Zaten daha önce de Atiker'in yerli malı olmadığına, toplama bir sitem olduğuna dair mesajlara cevaben yazmıştım: "sistem dandikse ya da sadece italyan adı taşıyor diye takılıyorsa elbette sorun yaşanacaktır. sorun yaşanmayan marka da yok zaten. bu arada toplama bilgisayarla toshiba karşılaştırması da saçma. 40 kere servise toshiba yollamış birisiyim ve evimde de 3 yıldır hiç sorun yaşamadığım 2 toplama bilgisayarım var. toshiba'ya da 40 basarlar. toshiba cpu ve ekran kartı duydun mu hiç? tüm parçalarını kendisi üreten bir firma var mı bu dünyada? samsung telefonun içini aç, kaç çeşit çip var bak. ki samsung dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden biridir. kısacası italyaya gidip fabrika gezmiş kaç kişi var acaba. hepsi topluyor. ama göz görmeyince gönül katlanıyor demekki. " (http://resim.donanimhaber.com/m_12740343/mpage_3/key_//tm.htm#14592445 )

Ogün de demiştim, aranızda İtalya'ya gidip şu meşhur italyan marka, tüm parçaların üretildiği fabrikayı gezen var mı? varsa yayınlasın resimleri de biz de bilelim. Tekrar ediyorum, tüm parçalarını kendisi üreten kaç firma var bu dünyada? sıfır. Kutusu italya'dan geliyor diye babamızın oğluna güvenir gibi güvenmemek lazım. Atiker'in fabrikası Konya'da. Yolu yakın arkadaşlar gitsinler, gezsinler.

Atiker kullanıyorum, memnunum. Varsa memnun olmayan buradan yazsın. Varsa başka marka kullanan ve memnun olan, bir topic açsın, orada tavsiyelerde bulunsun. Ben şimdi gidip bir sayfaya bu mal şöyleymiş, böyleymiş yazsam etik olur mu?

Saygılar sevgiler. Yine de paylaşıma devam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.