Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9, CES 2018'de tanıtılmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatırlarsanız geçtiğimiz ay Evan Blass (@evleaks) Samsung'un Galaxy S9'u CES 2018'de (Tüketici Elektroniği Fuarı) tanıtmayı planladığını söylemişti. Yanıldığı ortaya çıktı. Korea Herald'a bir açıklama yapan teknoloji devi bunun pek olası olmadığını söyledi.

Açıklama bu senaryoyu kesin bir dille inkar etmese de Galaxy S9'u CES 2018'de duyurmak ve iki ay sonra piyasaya sürmek mantıklı görünmüyor. Peki Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ne zaman gelecek?

Ayrıca Bkz.Google Play Store'da ücretli ve ücretsiz uygulamaları bulmak daha kolay olacak
    Kore Herald, şirketin yeni telefonu Mart ayında düzenleyeceği lansman etkinliğinde veya Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında tanıtacağını belirtiyor. Geriye dönüp baktığımızda Samsung'un Galaxy S telefonlarını dört kez MWC'de ve dört kez de bağımsız bir etkinlikle tamamlamayı seçtiğini görüyoruz. Bu nedenle, Kore Herald'ın sunduğu her iki senaryo da eşit şansa sahip.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus'ın beklenen özellikleri

Samsung Galaxy S9 ve S9+ modelleri, daha ince çerçeveler dışında önceki Galaxy S8 serisine benzer bir tasarıma sahip olacak. S9 varyantında 5.8 inç kavisli Super AMOLED Sonsuz Ekran ekran yer alırken, S9+ ise 6.2 inç kavisli Super AMOLED Infinity Sonsuz Ekranla gelecek.

Yaklaşan S9 serisi, geçmiş yıllardaki gibi bazı ülkelerde Qualcomm'un Snapdragon 845 yonga seti, geri kalan diğer ülkelerde ise Exynos'lu şekilde satışa sunulacak. Akıllı telefonlarda 3.5mm kulaklık girişinin de yer alması bekleniyor.

Galaxy S9 ve S9+ AKG stereo hoparlörler ve parmak izi sensörüne sahip olacak. Parmak izi tarayıcısı büyük ihtimalle arka panelde yer alan çift kameranın altına yerleştirilecek.

• note 4 kullanıyorum pilini yeni değiştim 0 gibi oldu , note 4 le hala , bi telefondan beklenen her işi eksiksiz yapabiliyorum.Adamlar taş gibi telefon yapmiş.
    note 11 çıktığında , fiyatı düşmüş olan note 10 u almayı düşünebilirim :) oda belki !

ozamana kadar yok s9 cıkmis yok s8 in guncellemesi kesilcekmis yok cerceve gitmis yok 3.kamera gelmis vay efendim snapdragon 865 olmuş yok iris sensöru gelmiş umrumda bile deil.
    Bunların günluk kullanimda size hissettireceği fark emin olun hayatınızı %0,1 bile deistirmeyecek.
  • Apple'a sattıkları ekranın alt kısmı sıfır çerçeve ama kendi yaptıkları telefonda sıfırlayamıyorlar. Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

Apple'a sattıkları ekranın alt kısmı sıfır çerçeve ama kendi yaptıkları telefonda sıfırlayamıyorlar. Neden?

Çok açık değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapamadığı için mi öyle acaba hiç düşündün mü ?

• Xiaomi bile sıfırlayabiliyor. Samsung'un neyi eksik.
  • Bir eksiği yok sadece tasarım ı öyle yaptılar. Yapamadıkları için değil tercih ettiler. Samsung ta simetri hastaligi var üst çerçeveye uydurdular bence.

• Tasarım katliamı. Hem ekranın altıını öldür hem de sanal tuş için ekranı bir daha kırp. ??????

• Note 8im var. Bir daha samsung mu? Tövbe...

• Zeky Z kullanıcısına yanıt
    Note 8 beklentini karsılamadımı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeky

Note 8im var. Bir daha samsung mu? Tövbe...

Neden hocam ?
  • note 4 kullanıyorum pilini yeni değiştim 0 gibi oldu , note 4 le hala , bi telefondan beklenen her işi eksiksiz yapabiliyorum.Adamlar taş gibi telefon yapmiş.
    note 11 çıktığında , fiyatı düşmüş olan note 10 u almayı düşünebilirim :) oda belki !

ozamana kadar yok s9 cıkmis yok s8 in guncellemesi kesilcekmis yok cerceve gitmis yok 3.kamera gelmis vay efendim snapdragon 865 olmuş yok iris sensöru gelmiş umrumda bile deil.
    Bunların günluk kullanimda size hissettireceği fark emin olun hayatınızı %0,1 bile deistirmeyecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s9 la beraber face id gibi bir özellik gelecek mi?
  • yasinadin kullanıcısına yanıt
    Note 4 bence de süper bi telefon. Note 4 den 6s e geçtim eski telefonumuda kardeşim kullanıyor telefonu gördükce kullanasım geliyor hala :D yazın kendime bir note 4 alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinadin

note 4 kullanıyorum pilini yeni değiştim 0 gibi oldu , note 4 le hala , bi telefondan beklenen her işi eksiksiz yapabiliyorum.Adamlar taş gibi telefon yapmiş.

Note 3 ve sonrasında çıkan Note serilerinin hepsi iyi hocam benim gözümde. Note 3 halen canavar gibi kullanılır; bırakın Note 4'ü.
  • her yıl en az 2 kere apple ve samsung'un bir ürününü daha erken tanıtabileceği haberi yapılıyor.
    ardından da bunun yalan olduğu için tekrar haber yapılıyor.
    basın da ekmeğinin peşinde.

• Ekrana entegre parmak izi okuyucu ozelligi gelsin.

• quote:

note 4 kullanıyorum pilini yeni değiştim 0 gibi oldu , note 4 le hala , bi telefondan beklenen her işi eksiksiz yapabiliyorum.Adamlar taş gibi telefon yapmiş.

Yillardir note serisi baka yav demekten ileri gidemediniz. Note 4 dahi arkasi plastik legenden ibaret. S serisiyle arasindaki tek fark ise kalem.

Onun disinda s serisinden ayrilan bir tane bile ozelligi yok. Sahi 5 saat ekran suresi almak icin hangi ulke romunu kurmustunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Yillardir note serisi baka yav demekten ileri gidemediniz. Note 4 dahi arkasi plastik legenden ibaret. S serisiyle arasindaki tek fark ise kalem.

Onun disinda s serisinden ayrilan bir tane bile ozelligi yok. Sahi 5 saat ekran suresi almak icin hangi ulke romunu kurmustunuz ?

arka leğenden sahsen çok memnunum en azından cam gibi kırılma riski yok.
    telefonlarda pil ömrü max 2 sene hatta 1 sene sonra performansda azalma oluyor,diyer telefonlarda pili deişmek için serviste içi açılması ve bi dúnya ücret gerekirken ben 90 tl ye orj pil alıp değişebiliyorum.Arka kapağın açılabilmesinin böyle avantajları var.

orj rom ile 6 saate yaklaşan ekran süresi alıyorum , pilden tasarruf etmeyi bilmek gerekiyor sadece , örn amoled ekranda siyah arka plan kullanmak ,googlein sacma sapan özelleklerini kapatmak bazı uygulamalara düşuk guc le calistirmak vs vs gibi ,onun disinda 1,5 gün süren pil ömru var gayet memnunum.

ayrıca infraredide var onuda çok kullaniyorum o bile note 4 den vazgecememem icin bir sebep.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan bir kisi de ne guzel.ugrasmis yapmis helal.olsun yazmamis ya. Adam emek harcamis bir seyler gelistirmis bizimkiler klavye basinda adama demedigini birakmadi. Ondan sonrada biz niye boyleyiz demiycen. Adam calisiyor sen klavye basinda adama laf giydir. O adam yaptigi herseyde memleketine faydasi var. Bir katki sagliyor. İhrac edip sattigi her gram memlekete faydali. Yok gunaydin yok bor muhabbeti sıktı istemiyosan okuma arkadas. Ondan sonra turkiyemin haline bak demiycen

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Note 8 gerçekten güzel bir telefon. Görüntü kalitesi hiçbir telefonla kıyaslanamayacak kadar iyi.

Lakin; telefon yeni çıkmasına rağmen 5000 TL'ye aldığım telefonu 1 ay sonra fiyatı düşmüş şekilde kampanyalarda görmeye başladım. 800 lira daha uyguna!

Ayrıca Android'in azizlikleri maalesef çok. Telefon çok akıcı olsa da maalesef uygulamalarda kimi zaman kapanma ve takılma problemleri yaşanabiliyor.

Açık konuşmak gerekirse; neredeyse tüm uygulamalar IOS'a özel yazılmış sanki. Bunun nedenini izah etmek de uzun sürer...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.