Şimdi Ara

Öğlen 13.00'den Gece 01.00 ' a Kadar adslden werim alamıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • '''Yaklasık 3-4 Haftadırki Adsl çok yavaş ( Tarife 1024).

Bu saatlerde ozellikle cuma cumartesi ve pazar gunleri Download hizim 1kb ye düşüyor:). İnternet üzerinden

video izlemek istedğimde sadece ilk kismi gozukuyor sonra donuyor..

Online oyun oynadıgımda Çok acayip lag giriyor. Ve Sürekli Disconnect Oluyorum.

Bu sorun sadece bendemı war? Bu saatlerin dısında ınternet problemsız ama . 3 haftadır ki de kafayı yedım. Ben bu saatlerde onlıne olup ınternetı kullanamadıktan sonra adam gibi hay ben boyle adls 'in !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raoncamp -- 18 Mart 2007; 17:29:36 >

• yatırım yapılmadıkça daha çok sıkıntı çekicez merak etme
  • kablosuz kullaniyosan biri agina giriyordur belki
  • aynen bendede bu sorun var ben antalya da yasıyorum dedemlerin evdede bizim evdede internet var.evler birbirine baya uzak biri lara biri konyaaltı caddesi antalyayı bilenler bilir.ikisindede bu sorun var.öğlen vakti 5 le inen birşey örneğin şu an vista indiriyorum su anki hız 107lb ile geliyor ama bu hız öğlen 1 lere kadar düşmüştü
  • alt yapı yakında booom olacak eger çıkışlar artırılmaz yatırım yapılmazsa...
  • evet yavaşladığı doğru ama bende okadar yerlerde sürünmüyor,bi 10 gün önce öyleydi bi ara ama haftasonları rahatlıkla cod oynayabiliyorum,downloadlar da düşüyor ama 1'lere kadar değil...Tabi gel gör ki verdiğimiz paranın karşılığını hiç mi hiç alamıyoruz orası kesin
  • Aynı sorun bendede var.2048 kullanıcısıyım ve dediğiniz saatler arsında hatta daha geniş bir aralıkta 40 kb ile ancak iniyor.Üstüne çıkmıyor ama altına indiği zamanlar çok.
  • bende gece 00.00 la 23.59 arasında verim alamıyorum hiç
  • aslında hiç alınmıyor verim ya neyse
  • sen yine o kadar verim alıyorsun. onu alamayanlar da var

misal ben.. limitsiz olmama rağmen aylık download'ım bu ay -ne yazık ki- 10 gb'ı yeni buldu.
  • Saat 15:00 den sonra yoğunluk artıyo ve hız düşüyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.