Şimdi Ara

PUBG'nin final sürümü 20 Aralık'ta çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    24 Mart 2017'de erken erişime açıldığı günden beri milyonlarca satış rakamına ulaşan ve Steam tarihinde kırılması zor rekorlara imza atan Playerunknown's Battlegrounds'ın final sürümü 20 Aralık'ta yayınlanacak. 1.0 final sürümü ile birlikte PUBG'nin tüm eksik yanları giderilmiş olacak.

Final sürümüyle birlikte oyundaki kahramanların bel yüksekliğini aşan bariyer ve pencerelerden atlaması engelleniyor. Ayrıca nasıl öldürüldüğünüzü merak ediyorsanız kameralar aracılığıyla bu merakınızı giderebileceksiniz. Yenilenen silah sesleri, nişancılar için daha keskin atış yapabilecekleri yeni yerler, daha gerçekçi araç kullanımı, yeni silahlar ve daha iyi kullanıcı ara yüzü kullanıcıları bekliyor. 

Final sürümüyle birlikte yeni yerler de oyuna dahil olacak, bunlar: ormanlar, tepeler ve terk edilmiş çiftlikler, köyler ve askeri tesislerden çok uzakta olan Miramar adında dev bir çöl ortamı. 

12 Aralık'ta da oyunun erken erişimli bir sürümü Xbox platformu için yayınlanacak. Bugüne kadar 24 milyondan fazla satış rakamına ulaşan PUBG'nin final sürümü 20 Aralık'ta oyun severlerle buluşmak için gün sayıyor.  

• Önce şu hileye bir çözüm bulsunlar...
    Oyunun içine etti hileciler.

• Şu ping olayını düzeltsinler en önce. Oyuna her girdiğimde yerden silah almaz, kapılar açılmaz, şarjör değiştirmez. Kaç kez öldüm bu şeklide yok yere. Adam bi karşımda bi değil ışınlanıyor gibi sanki. Nişanda alınmıyor öyle olunca tam sıkacam adam yok.

• Ps4e gelmesini istediğim iki oyundan biri. Diğeri de forza horizon 3...

• quote:

Orijinalden alıntı: cansev07

Şu ping olayını düzeltsinler en önce. Oyuna her girdiğimde yerden silah almaz, kapılar açılmaz, şarjör değiştirmez. Kaç kez öldüm bu şeklide yok yere. Adam bi karşımda bi değil ışınlanıyor gibi sanki. Nişanda alınmıyor öyle olunca tam sıkacam adam yok.

servere göre değişklik gösteriyor bu durum sizde süreklimi oluyor ?
  • Bu oyunun ana konusu ne oldu. Kapatıldı mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziper_gazi_

quote:

Orijinalden alıntı: cansev07

Şu ping olayını düzeltsinler en önce. Oyuna her girdiğimde yerden silah almaz, kapılar açılmaz, şarjör değiştirmez. Kaç kez öldüm bu şeklide yok yere. Adam bi karşımda bi değil ışınlanıyor gibi sanki. Nişanda alınmıyor öyle olunca tam sıkacam adam yok.

servere göre değişklik gösteriyor bu durum sizde süreklimi oluyor ?

Oyunun ilk 2 3 dk sı falan sonra normale dönüyor. Eu de giriyorum hep. Asia ya girdim bi ara orda hep gecikme vardı daha beter oldu.

• Test serverı online oldukça orada takılıyorum, oyun gerçekten daha zevkli hale gelmeye başladı güncellemeleriyle. Bence test serverı tercih olarak hep bir adım önde olacak yenilikleri ile çünkü main server ile test serverı arasında ki güncellemeler çok uzun süre alıyor.
  • quote:

Final sürümüyle birlikte oyundaki kahramanların bel yüksekliğini aşan bariyer ve pencerelerden atlaması engelleniyor.

Yanlış; şu an atlanmıyor zaten, final sürümde gelecek bu özellik.
  • cansev07 kullanıcısına yanıt
    oyunun başındaki geri atmaları diyorsun sen, test serverda adamlar düzeltmiş gibi o durumları sıkıntı yoktu test te
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziper_gazi_

oyunun başındaki geri atmaları diyorsun sen, test serverda adamlar düzeltmiş gibi o durumları sıkıntı yoktu test te

Evet 2 ileri 1 geri gidiyor karakter. Geçen gün adamla aynı yere düştük, arabayı alayım dedim adamdan önce, adam benim arkamdaydı, bi başladı mehter takımı edasıyla hareket etmeye benim karakter, adam aldı arabayı benden önce, sonra geldi bi de beni ezdi, ben iyice çıldırdım. Az kalsın monitörün ortasında bi delik açacaktım sonra doların 4₺ olduğu aklıma geldi
  • Test serverın da fps çok iyi duruma gelmiş bazı yerlerde 1050ti ile 100 fps alıyordum

• Final sürüm çıktığında daha mı pahalı olur? Şu an 70 TL erken erişim sürümü.

• Test sunucusunda oynadım . 970M ekran kartı ile orta yüksek arası 60 70 fps aldım . fps sorununu çözücekler gibime gelicek ufak tefek . fakat günde 43 bin küsür hesap ortalama olarak ban yiyor . bu şekilde devam ederse kendi fişlerini çekicek.

• çok büyük bi update gelmesi lazim düzelmesi için, şuanlık facia diyebiliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.