Şimdi Ara

DOSYA İNDİREMİYORUM - VİDEO SEYREDEMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır internetten dosya indiremiyorum. sadece rapidshare ' den dosya indirebiliyorum. ayrıca youtube ve benzeri video sitelerine girdiğimde video izleyemiyorum bazılarında media player gözüküyor ama hiçbir hareket olmuyor youtube da ise filmin çıktığı yerde hiçbirşey gözükmüyor. 1 haftaönce böyle bir problemim yoktu. bu süre içinde programda kurmadım. neden olmuş olabilir acaba ?

• Format at istersen çözülecek gibi görünmüyor senin sorun yinede bir virüs trojan taraması yap derim ama işe yarar mı bilmem
  • 1 hafta diyorsun sen bende o yavaşlık 1 aydırki var..
  • Kuvvetle muhtemel internet bandwith'ini sömüren bir virüs kapmış olabilirsin...

Güvenilir ve güncel virüs, trojan spyware yazılımları ile sistemini tarat güvenli kipte
  • Arkadaşlar dediğiniz gibi bir tarama yaptım. ben bağlantımı abimin bilgisayarı üzerinden alıyorum. bende virüs çıkmadı ama onda bol miktarda çıktı maşallah. onları temizledim ama bir faydası olmadı gene herşey eski tas eski hamam devam ediyordu. sonra explorer araçlara girip tüm dosyaları ve geçmişi sildim. dosyaları silerken offline olanlarıda seçtim ve onlarıda sildim. sonuç olarak şimdlik problemim çözülmüş oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.