Şimdi Ara

Titan Quest PS4, Xbox One ve Switch için Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Titan Quest GameFly üzerinde PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformları için listelendi.

Titan Quest ilk olarak Haziran 2006'da çıkmıştı, ardından Ağustos 2016'da THQ Nordic Anniversary Edition adı altında oyunu tekrar piyasaya sundu ve hatta geçtiğimiz ay oyun için Ragnarök genişleme paketi çıktı. Henüz resmi bir duyuru olmasa da görünüşe göre THQ Nordic hack and slash aksiyon rol yapma oyununu konsollara da getirmeyi planlıyor.

• Oy oy oy.

Harika ötesi bir haber valla Ps4'de ağız burun dalarım bu oyuna
  • 2018 olmuş bu zamanda animasyonlarıyla grafikleriyle aşırı çağ dışı kalmış bir oyun. oynanacak durumda değil almayın aldırmayın.
  • Diabloya alternatif, mitoloji temalı harika bir oyun. Fiyatı uygun olursa kesinlikle alınır.
  • Vaybe zamanında ne oynardım bunu PC'de çok güzel oyundu.Uygun fiyatla çıkarsa ps4 için alabilirim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şu oyunu almıştım ama keşke almasaymışım verdiğim paraya acıdım

• quote:

Orjinalden alıntı: dragonbornx

2018 olmuş bu zamanda animasyonlarıyla grafikleriyle aşırı çağ dışı kalmış bir oyun. oynanacak durumda değil almayın aldırmayın.

Oyunun kalitesini çok iyi biliyorum ve oynamayan ve bu türü seven herkese tavsiye edebilirim. ''almayın, aldırmayın'' saçmalığını önceki saçma yorumlarınla üst üste koyan herkes senin şu yazdığına da itibar etmez. Sırf senin gibilerin yorumlarını görmemek için üye olup engellemeyi düşünüyorum.
  • Bu zamanda animasyon ve grafikleri ile çığır açan oyunların çoğundan daha dolu bir oyun, türü sevenler beğenecektir. Alın yeter aldırmasınız da olur.
  • 10 numara oyun. Neyi beğenilmiyor anlamıyorum. Türünü düşününce de kendi türünde gayet hatırı sayılı, coop özelliklerini de güzel kullanan, dolu dolu bir oyun. Konsolda müthiş eğlenceli olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.