Şimdi Ara

iOS 11.2'nin yayınlanmasıyla birlikte iOS 11 kullanım oranı %59'a ulaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Apple'ın geçtiğimiz hafta sonu iOS 11'in ikinci büyük güncellemesi olan iOS 11.2 sürümünü yayınlamasıyla birlikte, iOS kullanım oranı 7 puan artarak yüzde 59 seviyelerine ulaştı. iOS 11'in kullanım oranındaki artışın en büyük sebebi ise iOS 11.2 ile birlikte daha hatasız ve stabil bir işletim haline geliyor olması.

Geçmiş dönemlerdeki iOS sürümlerinin çıkış tarihinden itibaren kullanım seviyelerine bakacak olursak, iOS 10 çıkış tarihinden itibaren tam bir ay sonra cihazların %54'üne kuruldu. Bunu iOS 11 ile kıyaslayacak olursak iOS 11 çıkışından bir buçuk ay sonra cihazların %52'sine yüklendi. iOS 11'in iOS 10'a nazaran geç benimsenmesinin en büyük sebebi ise beraberinde birçok hata getirmesi oldu. iOS 11 ile birlikte iOS platformunun beğenilen stabilitesini kaybetmesi yeni sürümün cihazlarda kurulmasını geciktirdi. Birçok Apple kullanıcısı iOS 11 sürümünü cihazlarına yükleyebilmek için hataların düzeltileceği büyük güncellemeleri bekledi. Apple geçtiğimiz hafta sonu iOS 11.2 güncellemesini dağıtarak iOS 11'in kullanım seviyesini %59 seviyelerine çıkarmayı başardı.

Şu anki tabloya göre cihazların yüzde 59'unda iOS 11, yüzde 33'unda iOS 10 ve yüzde 8'inde ise iOS 10'dan önceki sürümler yüklü durumda. Siz de geçen hafta sonu yayınlanan iOS 11.2 güncellemesini cihazınıza kurmadıysanız güncellemeyi yüklemenizi tavsiye ediyoruz keza iOS 11'in beraberinde getirmiş olduğu birçok hata bu güncellemeyle birlikte giderilmiş durumda. 

• Hala %33 ios 10 kullanan kesim olması bile ios 11'in ne kadar berbat bir sistem olduğunu tastikliyor
  • Bu %59 un içinde zorunlu olarak bu sürümü kullanan 8, 8 plus ve X kullanıcıları da var elbette...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bir yargi icin : Su cikan son guncellemeyi de yuklemis ve IOS 10 a donmuslerin ezici coklugu ile alakali saglam bir kanit gerekli....

Tukiye gibi ulkelerde insanlar aman kotam gitmesin aman baskalarin sorunlari kesin bende de olur diye gecmeyenler hic yok mudur ?

IOS 11 berbat degil Ipad Pro 10.5 LTE model cihazimda sorunlar ile karsilasmadim yani berbat tabirini hak edecek bir durum yok. Iyilestirme gerektiren seyler vardi onlar halloldu ...

Emoji yi duzeltmeleri de ciddi bir sorun degildi...
  • Se telefonumu bozulana kırılana kadar 10.2 ile kullanacağım. whatsapp çalışana kadar devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Boyle bir yargi icin : Su cikan son guncellemeyi de yuklemis ve IOS 10 a donmuslerin ezici coklugu ile alakali saglam bir kanit gerekli....

Tukiye gibi ulkelerde insanlar aman kotam gitmesin aman baskalarin sorunlari kesin bende de olur diye gecmeyenler hic yok mudur ?

IOS 11 berbat degil Ipad Pro 10.5 LTE model cihazimda sorunlar ile karsilasmadim yani berbat tabirini hak edecek bir durum yok. Iyilestirme gerektiren seyler vardi onlar halloldu ...

Emoji yi duzeltmeleri de ciddi bir sorun degildi...

İphone 7'de ara ara takılmalar yapan sistem benim gözümde berbattır
  • ipade ios 11 yükledim yüklemez olaydım , hersürümde kullanımı dahada zorlaştıracak değişiklikler yapıyorlar, ios 10 da wifi açıp kapatmak için herhangi bir uygulamada alttan kaydırma yapmak yetiyordu , şimdi kaydır olmadı bidaha kaydır beklet... offf... birde uygulamalar kafasına göre wifiyi açıyor oh ne ala memleket... ios 10 a dönmek isteyenlere izin verilmeli , cihazı root etmek istemiyorum...

• iOS kullanım oranı değil iOS 11 kulanım oranı. Başlık saçma ve yanlış.

• 10.3.3 ile 31 saatlik kullanımla yaklaşık 5 saat ekran süresi aldım. 11.2'de pil tüketimi nasıl?

Cihaz 6s sadece 3G ve güç tüketiminde kullanıldı. 20'ye düşünce görüntü aldım.

iOS 11.2'nin yayınlanmasıyla birlikte iOS 11 kullanım oranı %59'a ulaştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş tek bir model telefon üretiyorsun (diğerleri aynı modelin varyantı) onda da belkide tüm telefon tarihinin en çok hata barındıran sürümünü veriyorsun. Geçti o ios un stabil olduğu yıllar. Kimse şu saatten sonra aynı cümleyi sayıklamasın ios çok uyumlu çok stabil diye. Sırf ikinci elde değeri düşmüyor diye ara ara kafam iphoneye gidiyor ama üst modeli çıkıp elindeki telefon tekleyecekse (7 ve 7 plus gibi) hiç bulaşmayayim daha iyi.

• Hala çok iyi değil

• %8 de olduğum için mutluyum.

Ip 6S+ 9.3.5

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.