Şimdi Ara

Android 8.0 alacak Samsung cihaz listesi ve fazlası | Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın akışı:

00:07 Android 8.0 güncellemesi alacak Samsung telefonlar ve tabletler
    02:58 Samsung Galaxy S9 ve LG G7 sızıntıları
    06:40 Qualcomm ve Apple arasındaki dava derinleşiyor
    09:33 Apple, kendi güç yönetim yongasını geliştiriyor
    11:37 Razer, telefonunda neden 3,5mm ses çıkışına yer vermediğini açıkladı
    15:24 Samsung 2. nesil 10nm üretim teknolojisini duyurdu
    20:27 Huawei'nin alt markası Honor telefonlar Türkiye'ye geliyor ve Honor V10 ortaya çıktı
    22:20 Huawei P10 Pro'nun Türkiye fiyatı 4400TL
    24:32 Nokia 9'un görüntüleri sızdı
    26:00 Xiaomi Redmi 5 serisi ortaya çıktı
    27:15 Burada genel ihtiyaçlar ve sektör değerlendiriliyor

• Eskiden uygulama geliştirirken S3 te ve note 5 te denemeler yapardım. Note 5 aşırı bariz şekilde güç farkını hissettiriyordu. Ama şimdi note 8 ile note 5 arası farkedilmiyor. Note 8 elbetteki üst düzey ama artık uygulamalar telefonlar kadar hızlı gelişmiyor. Ben Samsung'un note 5'e güncelleme verebilmesini birazda bu duruma bağlıyorum. Kısacası telefonlar o kadar hızlı eskimiyorlar artık..
  • Giriş introsu unutulmuş heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Samsung ilk defa kendi kuralını çiğneyecek sanırım.

Normalde S6'yı öksüz bırakması gerekirdi.

Neyse yine iyisiniz.

Ben yine hiçbir zaman Samsung almayacağım.

Bunu duyan Samsung telefon üretim hattını kapattı...
  • Oreo güncellemelerinden bahsedip 4 cihazına çoktan oreo vermiş bir firmanın adı dahi geçmiyor ilginç...

• İyi güzel en azından üst seviye cihazlar 3 ana güncellemeyi kaldıracak kadar güçlü donanımlara sahip artık.

• Mesut Bey Note 5 için Note 7 olmadığı için güncelleme alacak dediniz.Ancak S6 seriside güncelleme alacak.S serisi note serisinden önce çıkan seridir.Samsung ilk defa güncelleme konusunda benide şaşırttı tebrik etmek lazım hemen bahane bulmamak gerekir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: faysan

Mesut Bey Note 5 için Note 7 olmadığı için güncelleme alacak dediniz.Ancak S6 seriside güncelleme alacak.S serisi note serisinden önce çıkan seridir.Samsung ilk defa güncelleme konusunda benide şaşırttı tebrik etmek lazım hemen bahane bulmamak gerekir diye düşünüyorum.

mesut beyin son zamanlardaki yersiz ve olumsuz yorumları dikkat çekmeye başladı
  • Eskiden uygulama geliştirirken S3 te ve note 5 te denemeler yapardım. Note 5 aşırı bariz şekilde güç farkını hissettiriyordu. Ama şimdi note 8 ile note 5 arası farkedilmiyor. Note 8 elbetteki üst düzey ama artık uygulamalar telefonlar kadar hızlı gelişmiyor. Ben Samsung'un note 5'e güncelleme verebilmesini birazda bu duruma bağlıyorum. Kısacası telefonlar o kadar hızlı eskimiyorlar artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-üye

quote:

Mesut Bey Note 5 için Note 7 olmadığı için güncelleme alacak dediniz.Ancak S6 seriside güncelleme alacak.S serisi note serisinden önce çıkan seridir.Samsung ilk defa güncelleme konusunda benide şaşırttı tebrik etmek lazım hemen bahane bulmamak gerekir diye düşünüyorum.

Bende tam bunu diyecektim S6 serisi Note 5'den önce piyasaya sürüldü ve Oreo alacak dicektim sizler demişsiniz

• Yayın akışının dakika dakika paylaşılması iyi olmuş en azından ilgimizi çekecek bir konu olup olmadığını anlamak için videoyu komple seyretmek gerekmiyor attık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

quote:

quote:

Bende tam bunu diyecektim S6 serisi Note 5'den önce piyasaya sürüldü ve Oreo alacak dicektim sizler demişsiniz

Merhaba,

S6, Note 5 ile aynı jenerasyonun telefonu. İşlemci bile aynı :) S7, Note 7'den S8 de Note 8'den önce çıktı fakat bunların farklı jenerasyon olduğunu söyleyebilir miyiz?

Android güncellemesi yayınlarken en önemli şey telefonun sahip olduğu platform kısaca işlemci için Kernel derlenip derlenmemesi oluyor.

Kısaca Note 5'e güncelleme verirseniz o işlemci ailesini kullanan bütün cihazlara kapı aralanır.

Bakın eleştirileriniz değerli ve bu videoları yayınladıktan sonra en büyük keyif değerli yorumlarınızı okumak ama araştırmadan o an karşıdaki kişiyle alay etmek için yazılmış gibi duranlar tatsız oluyor.

Sevgiler,

Mesut Çevik

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Yayın akışının dakika dakika paylaşılması iyi olmuş en azından ilgimizi çekecek bir konu olup olmadığını anlamak için videoyu komple seyretmek gerekmiyor attık.

Merhaba,

Yorumlarınızı okuyup dikkate alıyorum. 2si1'de uzun zamandır koyuyorum, mobilite için de isteyen çoktu. Bu sefer mobilite programını ben işleyip yayına aldım istek varken cevap vereyim istedim.

Sevgiler,

Mesut Çevik

• note-5'e 8.0 gelecek olması şaka gibi hâlâ inanamıyorum. gerçi gelse bile çok yakında gelmez kanımca. çok bekletir. daha düşünsenize önce S8 alır sonra S7 sonra alırsa note5 alır.
  • Mesut bey, tespitleriniz ve yorumlarınız o kadar isabetli ki, tam nokta atışı, yorumlarınızın tümüne, noktasından virgülüne kadar katılıyorum. Korkusuzca ve anlaşılır yorumlarınız mutlu ediyor beni. Erdi bey politikacılar gibi, ne şiş yansın ne kebap gibi, nasıl anlatsam bilemedim. Mesut bey çıktı açık açık söyledi, aynı fiyata note 8 varken, huawei nasıl satış yapacak diye, yada işlemci tarafında yine dobra dobra anlattı mesut bey, severek takip ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

quote:

quote:

Merhaba,

S6, Note 5 ile aynı jenerasyonun telefonu. İşlemci bile aynı :) S7, Note 7'den S8 de Note 8'den önce çıktı fakat bunların farklı jenerasyon olduğunu söyleyebilir miyiz?

Android güncellemesi yayınlarken en önemli şey telefonun sahip olduğu platform kısaca işlemci için Kernel derlenip derlenmemesi oluyor.

Kısaca Note 5'e güncelleme verirseniz o işlemci ailesini kullanan bütün cihazlara kapı aralanır.

Bakın eleştirileriniz değerli ve bu videoları yayınladıktan sonra en büyük keyif değerli yorumlarınızı okumak ama araştırmadan o an karşıdaki kişiyle alay etmek için yazılmış gibi duranlar tatsız oluyor.

Sevgiler,

Mesut Çevik

Merhaba Mesut Bey.

Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Alay etme gibi bi düşüncem yoktu mesajı atarken. Gülme gif'ti alıntı yaptığım mesajla tevafuk oldu diye attım. Ben dikkatinizden kaçtığı düşüncesiyle bilgi amaçlı yazmak istemiştim. Birde bu güncelleme işi üreticinin inisiyatifinde olan birşey Tab S2 ile Note 4 aynı donanım ama Note 4'ün Oreo güncellemesinde adı görünmezken Tab S2'nin ismi geçiyor.

• Samsung işallah bu şekilde eski amiral gemilere güncelleme vermeye devam eder. İnsanlarda bir anda sempati başladı çünkü...
    Yiğenim bile whatsapptan msj atmış dayı naber bizim telefon oreo güncellemesi alacak diyo (note 5var)
    Güncelleme desteği telefon satışlarında da etkili olacak ama samsung yetkilileri bunu biraz geç anladı. Adam telefon alırken bu nekadar daha güncelleme alır diye düşünüyor sonuçta

• P10 degil Mate 10 olacak.

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Güvenlik için dayatiyor knox istemeyen Android one veya one plus alsın.

• samsunglarda nfc ayarı birçok modelde yokmuş

• İyiymiş.c9 pro da güncelleme alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 4 Aralık 2017; 18:53:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.