Şimdi Ara

Amiral gemisi ayarında Huawei Honor V10 duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei’nin en çok satan serisi konumundaki Honor ilk dönemlerinde daha çok fiyat-performans dengesine oynayan akıllı telefonlardan oluşmaktaydı. Sağlam bir kitle oluşturan Huawei sonrasında yavaş yavaş seviyeyi yükseltmeye başladı. Bugün Honor serisi amiral gemi düzeyinde telefonlara ev sahipliği yapıyor.

Huawei Honor V10 neler sunuyor?

Firmanın yeni lanse ettiği Huawei Honor V10 akıllı telefon modeli özellikleri ile amiral gemi telefonları aratmıyor. Ayrıca Huawei Mate 10 serisinden hoşlananlar daha ucuz bir alternatif olmayı amaçlıyor.

5.99 inçlik 2160x1080 piksel çözünürlükte LCD bir ekrana sahip olan telefon 1:2 görüntü oranına sadık kalmış. Oldukça ince çerçeveler sayesinde telefon daha kompakt bir görünüme kavuşurken ön kısımdaki Home tuşuna bir parmak izi okuyucusu entegre edilmiş.

Mate 10 amiral gemi modellerinde yer alan yapay zekâ birimli Kirin 970 yonga setinden güç alan telefon 4GB RAM/64GB depolama kapasitesi ve 6GB RAM/128GB depolama kapasitesi ile birlikte gelecek.

Ayrıca Bkz.Ses tanıma sistemleri artık dudak okuyacak

Leica imzasının yer almadığı çift kameranın bir tanesi 16MP çözünürlüğünde RBG. Diğeri ise 20MP çözünürlüğünde monokrom. Yapay zekâ ile desteklenen kameralar bulanıklık efekti ve çekim kalitesi açısından oldukça başarılı.

Ön kısımda 13MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor ve iPhone X modelinden hatırlayacağımız yüzünüzü algılayarak animasyonlu emojiler oluşturma imkânı sunuyor. Huawei rakibinden daha akıcı emojiler oluşturabildiğini ifade ediyor. 3750mAh kapasiteli batarya ise hızlı şarj ile destekleniyor.

Huawei Honor V10 modeli fiyat açısından biraz daha avantajlı. 4GB kapasiteli versiyon 410$ fiyat etiketine sahip. 6GB kapasiteli versiyon ise 450$ civarında. Satışlar 5 Aralık itibariyle başlıyor. 

• Home tuşu olan cep telefonları halen daha çıkıyor. Ancak 3-5 seneye kadar home tuşu tarihe karışır diye düşünüyorum.

• lecia imzasının yer almadığı diye metinmi olur. ozaman tüm olmayan markaları yazın:)
    olan lensi yazsanıza . olmayana yazanı ilk defa gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

lecia imzasının yer almadığı diye metinmi olur. ozaman tüm olmayan markaları yazın:)
    olan lensi yazsanıza . olmayana yazanı ilk defa gördüm

Huawei nin üst seviye cihazlarında genelde oluyor Leica lens, bu yüzden yazılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ön kısımda 13MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor ve iPhone X modelinden hatırlayacağımız yüzünüzü algılayarak animasyonlu emojiler oluşturma imkânı sunuyor. Huawei rakibinden daha akıcı emojiler oluşturabildiğini ifade ediyor.

Böyle bir şey yok telefonda daha sonraki telefonlarında kullanacakları teknolojinin demosu sadece. Analistlerden birisi 2 yıl gerideler demişti 2019'da falan herkes kullanmaya başlar bu sistemi

• İyi telefina benziyor.

• Amiral gemisi ayarında Huawei Honor V10 duyuruldu

Amiral gemisi ayarında Huawei Honor V10 duyuruldu

İçerikteki modelin hareketi de manidar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eAkman -- 28 Kasım 2017; 22:33:7 >

• lcd hariç tüm özellikler güzel.

• Andorid 8 ile çıkış yapar umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Home tuşu olan cep telefonları halen daha çıkıyor. Ancak 3-5 seneye kadar home tuşu tarihe karışır diye düşünüyorum.

home tuşunun kime zararı var??
  • Bir an hareket çekiyor zannettim.

https://www.gsmarena.com/huawei_honor_v10-8938.php

Yalnız cihazın özellikleri çok çok iyi. İşlemci konusunda şüphelerim olsa da GPU vs çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Home tuşu olan cep telefonları halen daha çıkıyor. Ancak 3-5 seneye kadar home tuşu tarihe karışır diye düşünüyorum.

home tuşunun kime zararı var??

Bana yok mesela
  • telefonun ekranındaki adam nah alırsınız gibi hareket yapıyor tühhhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

telefonun ekranındaki adam nah alırsınız gibi hareket yapıyor tühhhhh

Sesli güldüm, okudukça gülüyorum.

• Altta home tuşu olup onun üzerinde sanal tuş olması acayip gıcık bir görüntü oluşturuyor (P10 plus örneğin) Bunda da aynısı var. Telefon donanım ve diğer özellikleri bakımından bildiğin en tepe model sınıfında. Uygun fiyata gelecek olması yine kendi tepe model mate serisine rakip olması anlamına geliyor.

• Mate 10 Pro dan ne farkı var bunu şimdi?
    Sadece Leica mı? Eğer oysa pekte mühim değil.
    Mate 10 Pro yerine alınabilir hemde uygun

• Nasıl ekran görüntüsü koymuşlar öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Mate 10 Pro dan ne farkı var bunu şimdi?
    Sadece Leica mı? Eğer oysa pekte mühim değil.
    Mate 10 Pro yerine alınabilir hemde uygun

Açıkçası bunu ben de merak ediyorum.
    Kamera, ekran teknolojisi aradaki dünya kadar farka değer mi ?
    Çünkü artık tüm ekranlar gayet güzel , kameralar yeterli.
    Diğer yandan en üst seviye işlemcilerini de koyuyorlar, oradan da kısmıyorlar nerede bu fark?
  • Hareket algılama sensörleri devrede

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsun. Huawei Leica ile özdeşleşmiş bir marka. Piyasada Leica 'lı başka bir telefon hiç olmadı zaten. Bu modelde Leica olmadığının vurgulanması son derece doğru.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.