Şimdi Ara

Huawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladı

Dünyanın üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi olan Huawei, Samsung'un en önemli rakiplerinden biri haline gelmiş durumda. Şirket, Güney Koreli teknoloji devi ile sadece uygun fiyatlı ve yenilikçi cihazlar çıkararak rekabet etmekle kalmıyor aynı zamanda eğlenceli reklam filmleri hazırlayarak rakibiyle dalga da geçiyor.

Ayrıca Bkz.Skoda 2025'e kadar farklı segmentlerde beş elektrikli araç çıkaracak
    Huawei, en son amiral gemisi Mate 10 için hazırladığı yeni reklamlarda, Samsung'un akıllı telefonlarını zayıf performans ve pil ömrü nedeniyle tiye aldı. İlk reklama baktığımızda Mate 10 Pro'nun Samsung Galaxy S8'e oldukça benzeyen bir cihazla karşılaştırıldığını görüyoruz.

Huawei karşımıza her iki akıllı telefonu da kullanan genç bir adam çıkarmış. Karşılaştırma videosu, Huawei'in telefonunun Samsung marka telefona kıyasla pil ömrü açısından oldukça güçlü olduğunu gösteriyor. Hatta öyle ki Samsung'un telefonunun ancak powerbank desteğiyle veya fişe takılarak kullanılabildiği gibi bir hava yaratılmış.

İkinci reklam da oldukça eğlenceli. Video, Huawei Mate 10 ve bir Samsung telefonun performansını gösteren iki karşılaştırma penceresinden oluşuyor. Dans eden kızın görüntüsü Huawei'in telefonunda son derece pürüzsüz şekilde yansıtılırken diğer cihazda laglı (gecikmeli) oynadığını görüyoruz.

Üçüncü reklam filmi ise Mate 10'un yapay zeka destekli mekan ve nesne tanıma yeteneğini vurguluyor. Bu videoyla da Samsung marka akıllı telefonlarda yer alan kameraların, yapay zekadan faydalanamadıkları öne çıkarılmış. Şüphesiz ki bu tarz eğlenceli atışmalar akıllı telefon endüstrisine renk katıyor. Bakalım bir sonraki hamle kimden gelecek.

• Bu tür karşılıklı atışma reklamlarını çok severim ama bu amatörce hatta çocukça olmuş. Son zamanlarda en iyi atışma videosunu Samsung yaptı;
    Şu 3 reklamıda defalarca izledim "Samsung telefonlarla dalga geçmiş" kısmını bir türlü anlamadım. 1'de elinde çerçevesi ince telefon olmasından dolayı hadi samsung diyelim, 2de ortada telefon yok ama maşallah samsung'un performansı çıkarımını yapabilmiş yazarımız, 3de en hızlı odaklanan samsung'u sahneleri kaçırmasıyla mı dalga geçmiş? Mate 10 iyi güzel telefon da Samsungla dalga geçmiş demek saçma olmamış mı?
    Dünkü firma dediğin adamlar 2009'dan beri akıllı telefon üretiyor. Birde IDEOS X5 F/P efsanesi dersem her halde aklında birşeyler canlanır. Hala yok canlanmadı diyorsan.https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Huawei-iDEOS-X5-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm incelemesini, ve böyle port rom konuları vs. atalım.https://forum.donanimhaber.com/huawei-ideos-x5-u8800-ana-konu-miui-oxygen-cm7-rehber-root-cwm--49916326
    Önceden markayı araştıralım. Bu herifler dünkü adam değil ki ek olarak 8 senede taaaa buralara geldilerse çok büyük bir başarı değil midir ? apple'da ona bakarsan 2007'den önce adamlarda telefonda yoktu. Ne oldu ? bir çıkarttı iphone'u ortalıkta nokia ericsson dahil hepsini dağıttı yok etti. Ericsson öldü gitti. Nokia desen param parça oldu Microsoft'un oyuncağı edildi sorna da satıldı HMD denilen bilmemne şirketi şimdi nokia diye android telefon üretiyor.

Düşün yani koca nokiahttps://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/nokia-androidli-telefon-ureticileri-isinmak-icin-pantolonuna-iseyen-finli-cocuklara-benziyor.htm heriflerin saçma açıklamalarına bak. Ne oldu Symbian diye diye yırtıldılar sonra Microsoft aldı bunları Elop sayesinde Windows Phone denilen sistemle birlikte toprağın altına gömdü. İnsan biraz araştırır yani ne olmuş ne bitmiş Huawei kimdir nedir necidir vs. vs. daha iyi ya işte daha tecrübelilerden daha iyi telefon yapıyorum diye adam kendini reklam yapmış ha beğenirsin beğenmezsin ayrı konu.
    Samsung teknoloji olarak daha üstün olabilir sektöre yön veren firma da olabilir fakat maalesef kör topal giden bir firmadır yani şöyle uygulamalardan kullanım kolaylığı fonksiyonlar kullanıcı memnuniyetine kadar Apple nasıl Samsung'dan öndeyse bence Huawei'de Samsung'dan öyle önde ve bu bence çok fark yaratıyor, ben Apple ait bir ürün alırsam sadece bu sebepten ötürü alırım onun dışında para konusunda tuhaf politikaları oldugundan uzak duruyorum...
  • Kullanıcılarından yorum bekliyorum huawei gerçekten alınır mı , fanboyluk yapmayın lütfen

• Son derece amatörce. Daha dünkü firma, yıllardır telefon üreten bir firmayla kendini bir tutuyor. Tasarımını birebir kopyaladığın bir cihazı kötülemek de ayrı bir kafa yapısı.

• Huawei, Samsung 'un bir adım gerisinde olabilir tabii ki satışlarda

Ama teknoloji olarak bence bir kaç adım ilerisinde.

• Çok gereksiz ve saçma olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür karşılıklı atışma reklamlarını çok severim ama bu amatörce hatta çocukça olmuş. Son zamanlarda en iyi atışma videosunu Samsung yaptı;

• Oldukca iddiali

• quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

Son derece amatörce. Daha dünkü firma, yıllardır telefon üreten bir firmayla kendini bir tutuyor. Tasarımını birebir kopyaladığın bir cihazı kötülemek de ayrı bir kafa yapısı.

daha dünkü firma dediğin bugün senin ülkende baz istasyonu alt yapısı olarak sağlam bir değere sahip. alo diyebildiğin türkcell çok eyi çekiyi diyebilmen için huawei zte gibi firmalara teşekkür etmen lazım.nokta
  • Şu 3 reklamıda defalarca izledim "Samsung telefonlarla dalga geçmiş" kısmını bir türlü anlamadım. 1'de elinde çerçevesi ince telefon olmasından dolayı hadi samsung diyelim, 2de ortada telefon yok ama maşallah samsung'un performansı çıkarımını yapabilmiş yazarımız, 3de en hızlı odaklanan samsung'u sahneleri kaçırmasıyla mı dalga geçmiş? Mate 10 iyi güzel telefon da Samsungla dalga geçmiş demek saçma olmamış mı?

• Huawei yi severim ama 3300mah lık note 8 ile 4000mah lık mate 10 pronun pil testlerine bakınca huawei zırvalamış derim eğer samsung un piline laf atıyorsa.

3750mah lık p 10 plus ı da kullandım rezaletti. Mate 9 ü pilin hakkını veren tek cihazdı huawei de..

Telefona koyduğun yapay zekanın birazı huawei de varsa daha doğru reklam filmi yapsın. Servisini övsün anlarım. Pil senin haddin değil son çıkardığın telefonların pil verisi ortadayken!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 26 Kasım 2017; 22:50:33 >
  • Motorolanın Samsungla dalga geçtiği videonun haberini yapmadınız.

• Huawei nin giriş modellerinden biri olan p9 lite 2017 kullandım 10 gün önceye kadar yaklaşık 4-5 ay cihazdan çok memnun kaldım Samsung bence balon çevremde kullananlardan arada alıp kullanıyorum maalesef kararlı olmadığını düşünüyorum ekranı gereksizce cirtlak renkli programları arka plandan getirirken yavaş kalıyor düşünün S8 ile huawei nin giriş modeli arasında fark vardı huawei suanda kullandığım iPhone 8 gibi akıyordu umarım Samsung kendini düzeltir Güney Korelileri severim👍🏻

• Huawei once kendine baksin

• Hayır Huawei çok seviyorum pazara çok güzel renk katıkları inkar edilemez ama birazcık Samsung un amiral gemilerini inceleme araştırma şansı olanlar bilir ki kamerada ne kadar amatörde olsanız gayet yeterli fotolar çekersiniz batarya desen o kocaman ekranlar için gayet yeterli seviyede sonuç veriyor. Donma kasma gibi şeylerin bu seviyedeki işlemcilerde olma ihtimali neredeyse imkansız gibi olağanüstü durumlarda olabilecek bir şey. Fiyatlara bakacak olursak Huawei alışıla gelmiş çinliler gibi pek fiyat performans işi yapmıyor maalesef. Ayrıca batarya büyüklükleri ve ekran büyüklüklerine bakarsak bu videoda pekte reklamını yaptığıyla uyuşmuyor.

• quote:

Son derece amatörce. Daha dünkü firma, yıllardır telefon üreten bir firmayla kendini bir tutuyor. Tasarımını birebir kopyaladığın bir cihazı kötülemek de ayrı bir kafa yapısı.

Yıllardır telefon üreten dediğin firma daha doğru yere parmak izi koyamıyor... Keşke dünkü çocuk Huawei'nin yarı kalitesinde teknik servis hizmeti verebilse birde...

• quote:

Orijinalden alıntı: annieste

quote:

daha dünkü firma dediğin bugün senin ülkende baz istasyonu alt yapısı olarak sağlam bir değere sahip. alo diyebildiğin türkcell çok eyi çekiyi diyebilmen için huawei zte gibi firmalara teşekkür etmen lazım.nokta

Türkiye'deki baz istasyonuna Huawei'nin katkısıyla ne ilgisi var durumun? Sen güzel telefonlar çıkarmış olabilirsin, hatta Samsung'dan iyi bir telefon da çıkarmış olabilirsin ama haddini bileceksin. Karşında yılların tecrübesi var, birkaç iyi telefon çıkardın diye adam sanma kendini. Olay bu kadar basit aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 26 Kasım 2017; 22:42:49 >

• Türkiye'de özellikle servistir garantidir gibi konularda biraz daha aktif olabilse Huawei Samsung'la baya baya yarışır.

• Kötü pil ömrü mü

Huawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladı

• P 10 lite var...şarjı, arayüzü, işlemcisi, parmak izi okuyucusu gerçekten güzel

• Samsung teknoloji olarak daha üstün olabilir sektöre yön veren firma da olabilir fakat maalesef kör topal giden bir firmadır yani şöyle uygulamalardan kullanım kolaylığı fonksiyonlar kullanıcı memnuniyetine kadar Apple nasıl Samsung'dan öndeyse bence Huawei'de Samsung'dan öyle önde ve bu bence çok fark yaratıyor, ben Apple ait bir ürün alırsam sadece bu sebepten ötürü alırım onun dışında para konusunda tuhaf politikaları oldugundan uzak duruyorum...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.