Şimdi Ara

Audi bu yıl da Real Madrid'li futbolculara ücretsiz lüks otomobil verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi bu yıl da Real Madrid'li futbolculara ücretsiz lüks otomobil verdi

Real Madrid'li oyuncular için artık geleneksel hale gelen ücretsiz araç teslim alma töreni bu yıl da gerçekleşti. Sponsor firma Audi, yetenekli oyuncuların her birine son model birer otomobil verdi.

Ayrıca Bkz.Apple'dan katlanabilir iPhone için patent başvurusu
    Modeller arasından seçim yapma özgürlüğü tanınan futbolcuların 14'ünün de Q7 modelini tercih etmesi dikkat çekti. Bunlardan üçü Q7 e-tron quattro varyantını seçerken Kiko Casilla, SQ7 TDI'ın anahtarını aldı.

Q7'yi sıradan bulan bazı futbolcuların ise Audi Sport modellerini tercih ettiğini belirtelim. Bu futbolcuların dördü, önümüzdeki 12 ay boyunca RS6 Avant Performance modelini kullanacak. Cristiano Ronaldo da dahil olmak üzere iki oyuncuya ise RS7 Sportback tahsis edildi.

Geri kalan Real Madrid'li oyuncular tarafından tercih edilen RS modelleri arasında R8 Spyder V10 ve tıpkı Lucas Vazquez'in seçtiği kırmızı gibi iki adet RS5 Coupe var. Teknik direktör Zinedine Zidane, Daytona Grey RS6 Avant Performance ile Ronaldo'nunkine çok benzeyen bir model teslim aldı.

En pahalı otomobili ise Madrid ekibi ve İspanya milli takımının defansına güç veren Sergio Ramos'un seçtiğini ekleyelim. Deneyimli futbolcu bir sene boyunca Audi R8 Spyder ile turlayacak. Aşağıda yer alan video aracılığıyla araç teslimat törenini izleyebilirsiniz.

• Ne o arkadaş sen niye heyecanlandın yoksa Real'de oynayan akraban mı var?Bunun eziklik psikolojisiyle ne alakası var,sanki tanıdığım da araç aldığını kıskanacam.Ben fikrimi söyledim;illaki ihtiyaç sahiplerine aralarından yardım eden vardır ve bunun reklamını yapmadan ulaştırmaları daha doğru.Ben de hemfikirim.Ha ayrıca dikkat ederseniz aralarından hiç mütavazi bir model seçen yok nernedense hani çok yardım severler var diyoruz ya aralarında bu da bi çelişki.Siz de öyle bi anlatmışsınız her sokakta bu araçlardan var da içimiz burkuluyor.Sıkıysa sen alda o zaman ben ezikleyeyim kendimi
  • Ah be futbolcu olmak vardı. Dünyanın neresinde olursan ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayaller

Hayatlar

:(

• Audi eşantiyon vay be hemide q7
  • Adi sistem ihtiyacı olana vermezler

• Ramos işi biliyor
  • Ha çok ihtiyaçları vardı ya ulen birinizde alıp bi ihtiyaç sahibi veya kuruma bağışlayın alkışlayalım.Gerçi amaç Audi reklamı ve mıssıon completed.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dünyada ya popçu ya topçu olacaksın.
  • audi de çakal :D neredeyse bedavaya reklam yaptı işte.

• bi fakiri doyurun

• Milyonluk araçlar için ihtiyaç sahibine verseydiniz diyoruz maksat da ayağı yerden kesilsin insaların metrobüs kuyruğu yerine RS karşılasın sabahları

Bende amin derim
  • Allah verdimi kulda veriyor

• General. kullanıcısına yanıt
    Sende Haklısın.

• Manchester United kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• Bedava reklam yapmış resmen.

• RS5 coupe de efsane duruyor.
  • Rs5 kirmizi cok fenaymis..

• Adamlar zaten senede 15-20 milyon euro kazanıyor. Ve hala bedava araba veriyorlar. Ne güzel iş.
  • Geri alıyorlar mı acaba. Yoksa araç kiralama gibi mi?

• İhtiyaçları var tabi çok yoruluyorlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.