Şimdi Ara

Arttırılmış gerçeklik destekli sanal bebek oyunu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arttırılmış gerçeklik destekli sanal bebek oyunu geliyor

Bir dönemin popüler oyuncaklarından sanal bebek ya da evrensel adıyla Tamagotchi geri dönüyor. Bandai, My Tamagotchi Forever ismindeki yeni sanal bebek oyununu iOS ve Android platformu için duyurdu.

My Tamagotchi Forever, 2018 yılında ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyun, Arttırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi üzerine kurulu bir oynanışa ve klasik oyunda bulunan besleme, eğlendirme, temizleme gibi temel mekanikler üzerine kurulu olacak.

Sanal Bebek Kasabası: Tamatown

Oyundaki tüm sanal hayvanlar Tamatown isimli kasabada yaşayacak. Sanal karakterimiz üzerinde çeşitli özelleştirmeler yapabildiğimiz gibi Tamatown çevresini süsleyebiliyoruz. Tamatown’da karakterimiz çevre ile iletişime geçebilecek. İlk aşamada oyunun çoklu oyuncu desteği olmayacak.

Arttırılmış gerçeklik destekli sanal bebek oyunu geliyor

My Tamagotchi Forever’ın web sitesi üzerinden bir çekiliş başlatıldı. Çekilişi kazanan kullanıcı, Tamagotchi’nin bir karakterini belirleyebilecek. Oyunun kısa tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• vaybe mahallemdeki çocuklarda vardı ben ise uzaktan seyrederdim, fakirliğin gözü kör olsun çocukluğumu yaşatmadı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

vaybe mahallemdeki çocuklarda vardı ben ise uzaktan seyrederdim, fakirliğin gözü kör olsun çocukluğumu yaşatmadı :D

Abartma. Eminönü tezgahta çok uydun fiyata bulunuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamagotchi çılgınlığı!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

vaybe mahallemdeki çocuklarda vardı ben ise uzaktan seyrederdim, fakirliğin gözü kör olsun çocukluğumu yaşatmadı :D

Abartma. Eminönü tezgahta çok uydun fiyata bulunuyordu

hocam fakirim derken fakirliğin dibindeyim diyorum, hem 8-9 yaşlarında elazığ'dan istanbul'a nasıl gidecektim
  • Ben bile besliyordum sanal bebek... :D

• Sanırım iyi bir şey olacak.
  • Pepe'nin Japon versiyonu olmus ya bu.

• Önce pokemon sonra yugioh şimdi de tamagotchi çocukluğumdan şeylerin tekrar hayata geçirilmesine bayılıyorum. Ancak bu yeni tamagotchi aynı tadı verir mi emin değilim ki tamagotchi classic uygulaması bile aynı tadı o kadar da verememişti. İşleri zor umarım tamagotchi ye el attıkları gibi digimon a da el atıverirler

• Guzel gozukuyor gercekten

• Budamı Olcaktı
  • Hah bir bebek oyunumuz eksikti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.