Şimdi Ara

Huawei Mate 10 Lite ülkemizde satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Mate 10 Lite ülkemizde satışa çıktı

Huawei’nin Mate 10 amiral gemi serisi lansmanından önce duyurulan ve daha uygun bir fiyat etiketi ile Avrupa’da piyasaya sürdüğü Mate 10 Lite akıllı telefon modeli ülkemize de geldi.

Huawei Mate 10 Lite modeli aslında Mate 10 Pro modelini temel alan bir yapıda. İnce çerçevelere sahip ekran 18:9 görüntü oranı sunuyor. Alt kısımda Huawei yazısı görünürken arka kısımda da parmak izi okuyucu mevcut. Model tamamen metal alaşımdan imal edilmiş.

Lite gibi ama değil 

Lite olarak anılmasına rağmen modelin orijinalden pek bir boyut farkı yok gibi görünüyor. 5.9 inçlik ekranda 2160x1080 piksel çözünürlük sunan model 7.5mm kalınlığa sahip. Modele 4+4 formatında Cortex-A53 çekirdekleri ve Mali-T830 grafik birimi barındıran Kirin 659 yonga seti güç veriyor.

https://www.gittigidiyor.com/huawei-mate-10-lite<> />

4GB RAM ve 64GB arttırılabilir kapasite ile desteklenen modelde dikkat çekici unsur çift kameralar. Modelin hem ön hem de arka kısmında çift kamera kombinasyonu mevcut. Arka kısımda 16MP ana kamera ve 2MP derinlik kamerası yer alıyor. Ön kısımda ise 13MP ana kamera ve 2MP derinlik kamerası bulunuyor. Yapay zekâ sayesinde nesneye göre pozlama ayarlarını otomatik yapma veya yüze göre güzelleştirme yapma gibi önemli avantajlar da sunuluyor.

Batarya kapasitesi olarak 3340mAh tercihini yapan model özellikle Huawei Mate 10 amiral gemisinin pahalı olduğu bir dönemde alternatif olmaya çalışacak. Model için 2199TL fiyat etiketi belirlenmiş.

• Herkese merhaba bugün sipariş verdim mate 10 lite umarım pişman olmam huaweiden memnun olmayan kimseyi görmedim. Bazı yorumlara katılmıyorum ayrıca örmeğin a7 gpu su da iyi denmiş ama sanırım pek araştırılmamış her iki cihazın gpu su aynı mali t830 mate 10 lite 2.36 ghz işlemci varken a7 de 1.9 var ayrıca ekran kasa oranı daha iyi huaweinin, ama ip 67 için haklısınız bir de amoled ekranıyla öne çkabilir samsung ama diğer özelliklerde katlar huawei tabi biraz da tercih meselesi fiyata gelince genel olarak fiyatlar çok artmış birçok marka baktım
  • Huawei kendini kaybetmiş, git gide fiyatları yukseltiyorlar.

• Bence özelliklerine göre ucuz bile sayılır.

• Ne pro ne de lite biz düz Mate 10 istiyoruz.

• Fiyat makul ama normal olarak o fiyata insanın aklı Mi6 veya one plus 5 e gidiyor. Hatta yakında gelecek olan one plus 5t ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Huawei kendini kaybetmiş, git gide fiyatları yukseltiyorlar.

telefon piyasasında zaten bir fiyat yükselmesi mevcut üstüne dolar ve euro da bu kadar artış gösterince hali ile telefon fiyatları uçuyor
  • F/P olarak bence güzel olmuş. Çinli markaları saymıyorum. Huawei oldukça büyük bir firma bazı insanlar karıştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

F/P olarak bence güzel olmuş. Çinli markaları saymıyorum. Huawei oldukça büyük bir firma bazı insanlar karıştırıyor.

Fiyat performans ürünü ha?

1900 liralık a7 2017 nin ip68 suya dayanıklılık, 3600 mah batarya ve daha iyi gpu su var. 2200 liralara bulunan lg g6 yı saymıyorum, 2500 liraya satılan xz1 i söylemiyorum bak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Kasım 2017; 13:1:54 >
  • quote:

F/P olarak bence güzel olmuş. Çinli markaları saymıyorum. Huawei oldukça büyük bir firma bazı insanlar karıştırıyor.

Sen Huawei markasını hangi ülkenin sanıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz lite fiyat max

• Dolar boyle giderse yakinda lote da lote ni alacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Fiyat performans ürünü ha?

1800 liralık a7 2017 nin ip68 suya dayanıklılık, 3600 mah batarya ve daha iyi gpu su var. 2200 liralara bulunan lg g6 yı saymıyorum, 500 lira fazla verip alabileceğin snapdragon 835 li amiral gemileri söylemiyorum bile :)

Güzel bir cevap

• huawei telefonların fiyatları neden bu kadar yüksek yahu anlamak güç, xiaomi varken nasıl tutunuyorlar bu piyasada, özellikle ülkemizde

• Herkese merhaba bugün sipariş verdim mate 10 lite umarım pişman olmam huaweiden memnun olmayan kimseyi görmedim. Bazı yorumlara katılmıyorum ayrıca örmeğin a7 gpu su da iyi denmiş ama sanırım pek araştırılmamış her iki cihazın gpu su aynı mali t830 mate 10 lite 2.36 ghz işlemci varken a7 de 1.9 var ayrıca ekran kasa oranı daha iyi huaweinin, ama ip 67 için haklısınız bir de amoled ekranıyla öne çkabilir samsung ama diğer özelliklerde katlar huawei tabi biraz da tercih meselesi fiyata gelince genel olarak fiyatlar çok artmış birçok marka baktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir kapak olmuş.

• Samsung A7 bu cihazdan daha mı iyi yani 😀😀

• A7 ciktiginda 2500 liraydı resmi fiyatı.. Su an 1900 küsur fiyatlara teknosa mediamarkt larda.. 2000 samsung a baglayip ne güncelleme ne bir sey alamamaktansa 2200 buna vermek daha mantıklı ki kamera ekran vs her sekilde daha iyidir..

G6 resmi fiyatı 3600 lira..

Evet 1700 lere Samsung,2200 lere g6 var ama hepsi internet fiyatı.. Ya ithalatçı yada defalarca iade edilip tekrar satilan cihazlar.. O yuzden internet fiyatlarina fazla bakmıyorum hee bu kadar onemliyse internetteki fiyatlar emin olun hepsiburada gibi sitelerde bunu da 1700 1800 lere bulursunuz..

1800 e bi tarafta A7 bi tarafta P10 varken Samsung un neresi tercih edilir bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

A7 ciktiginda 2500 liraydı resmi fiyatı.. Su an 1900 küsur fiyatlara teknosa mediamarkt larda.. 2000 samsung a baglayip ne güncelleme ne bir sey alamamaktansa 2200 buna vermek daha mantıklı ki kamera ekran vs her sekilde daha iyidir..

G6 resmi fiyatı 3600 lira..

Evet 1700 lere Samsung,2200 lere g6 var ama hepsi internet fiyatı.. Ya ithalatçı yada defalarca iade edilip tekrar satilan cihazlar.. O yuzden internet fiyatlarina fazla bakmıyorum hee bu kadar onemliyse internetteki fiyatlar emin olun hepsiburada gibi sitelerde bunu da 1700 1800 lere bulursunuz..

1800 e bi tarafta A7 bi tarafta P10 varken Samsung un neresi tercih edilir bilmem

Teknosa'da sony xz1 2550 lira. 300 lira farka snapdragon 835 li her anlamda mate lite yi tokatlayacak bir telefon var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Kasım 2017; 13:0:31 >
  • Sony berbat tasarımı ve kalitesiz müşteri hizmetleri ile ancak kendini tokatlar. Sony tavsiye etmeden önce sony forumlarını gezmekte fayda var.

• bu 2200 ise pro yu düşünemiyorum bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.