Şimdi Ara

iPhone X ülkemizde satışa çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone'un onuncu yılına özel olarak tasarlanan iPhone X, uzun bir süre bekleyişin ardından ülkemizde satışa sunuldu. Apple'ın birçok radikal değişikliğe imza attığı iPhone X, gece saatlerinde operatörler tarafından kullanıma sunuldu ve birkaç saat önce İstanbul Zorlu AVM ve Akasya AVM'deki Apple mağazalarında da kullanıcılarla buluşmaya başladı.

Gümüş ve uzay grisi renk seçenekleriyle satışa sunulan iPhone X'in 64 GB depolama kapasiteli modeli için 6.099 TL, 256 GB depolama kapasitesi içinse 6.899 lira gibi bir meblağı gözden çıkarmanız gerekiyor.  

Sipariş veren kullanıcılara ücretsiz kargo imkanı sunan Apple, teslim süresinin 1 – 3 iş günü arasında olduğunu belirtiyor. Cihazı Apple mağazalarından satın almak isteyen kullanıcıların, elini çabuk tutmalarında fayda var zira iPhone 8 serisinde olduğu gibi cihaz ayırtma seçeneği ne yazık ki iPhone X ile birlikte sunulmuyor bu sebeple kullanıcıların stoklar tükenmeden alışverişlerini yapmalarında fayda var. 

iPhone X için Gece Yarısı Kuyruk Oluştu

Apple mağazalarının yanı sıra Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi GSM operatörlerinde de satışa sunulan iPhone X için Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki Turkcell mağazasında kullanıcılar sıra oluşturdu. Gece 00:00'da yeni iPhone X'un ülkemizde satışa sunulmasıyla eş zamanlı olarak Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki Turkcell mağazası da kapılarını açtı.

Kapıların açılmasıyla birlikte içeri giren onlarca müşteri yeni iPhone X'ları hızlı bir şekilde inceleyerek kasaların yolunu tuttu. 

• Kuyruklar eski yıllara göre cılız. Ayrıca eski yıllarda ilk günden sonra Apple Store'da sipariş süresi 3-4 haftaya çıkardı hemen. Ama baktığımda hala 1-3 iş günü olarak görüyorum. Demek ki beklendiği gibi etiketlere yazılan rakamlar satışı etkilemiş.

• X
    Eks
    10
    Ten
    Çarpı
    ...

• Bu telefona verdiğin vergiyle canavar gibi Xiaomi Mi 6 128 GB alıyorsun. Almaya imkanın varsa Dubai den aldırın, Facetime da olmayı versin.

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    açlık başımda duman ilk maaşım ilk heyecan

• Simdi onlarca kisi diyor. Bu kuyruk isi nedir bu adamlar tek kasa falan mi aciyor daha sonra mecbur kuyruk olunca bunu reklam stratejisi olarak mi kullaniyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi Mix 2 256GB 2,900.00 TL vs iPhone X 256 GB 6,899.00 TL

Estetik ve gündelik kullanımda fark 0 (sıfır), kasada fark 3,999.00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippyengin

Bu telefona verdiğin vergiyle canavar gibi Xiaomi Mi 6 128 GB alıyorsun. Almaya imkanın varsa Dubai den aldırın, Facetime da olmayı versin.

aynen hocam. orada facetime muhabbeti varmış. örnek olarak ben iki senedir facetime ı toplasan 15-20 defa kullanmışımdır. facetime için o kadar fiyat farkı verilmez. şu dubai biletleri ne kadar bakmak lazım. hem 2 gün değişiklik olur, hem telefon alırız.
  • Bu telefona verilen vergi ile son model bir telefon daha alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı İphone kullanan biri olarak
    Eski telefonumdan fazladan yapabildiği Bok anomisi için bu kadar para bayılıp maskara olamam
    En akıllıca iş yeni jenerasyon telefonları bir-iki model geriden takip etmek

• Türkiye'de herşey bir amerikan rüyası.

• Geçen sene iphone 7 plus aldım bir daha uzun süre iphone almam. Karşılaştığım sorunları geçtim, güncelleme diye aynı şeyleri önümüze sunup sunup duruyorlar. Bundan sonraki durağım android :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

quote:

Orijinalden alıntı: zippyengin

Bu telefona verdiğin vergiyle canavar gibi Xiaomi Mi 6 128 GB alıyorsun. Almaya imkanın varsa Dubai den aldırın, Facetime da olmayı versin.

aynen hocam. orada facetime muhabbeti varmış. örnek olarak ben iki senedir facetime ı toplasan 15-20 defa kullanmışımdır. facetime için o kadar fiyat farkı verilmez. şu dubai biletleri ne kadar bakmak lazım. hem 2 gün değişiklik olur, hem telefon alırız.

Gürcistan'a veya Azerbaycan'a da gitmeyi düşünebilirsiniz.

• iPhone X 64GB
    İthalatçı kârı dahil ülke girişi: 3.760₺
    -TRT Payı: 376₺
    -ÖTV: 1.033₺
    -KDV: 930₺
    Toplam Vergi 2.339₺
    Apple satış fiyatı 6.099₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hurda telefon için dünya turuna çıkın.

• ''Cihazı Apple mağazalarından satın almak isteyen kullanıcıların, elini çabuk tutmalarında fayda var zira iPhone 8 serisinde olduğu gibi cihaz ayırtma seçeneği ne yazık ki iPhone X ile birlikte sunulmuyor bu sebeple kullanıcıların stoklar tükenmeden alışverişlerini yapmalarında fayda var. ''Bu neyin kafası. İnternetten açın okuyun bir iki gazeten, haberi var satışa çıktı ama mağaza bir gün önceden farklı değil boş diye. Hayrola DH, Apple ile işbirliği sebebiyle mi böyle haber içeriklerine mesaj yazar oldunuz.

• X ülkedeki iPhone satışlarını dizginleyecek bir hamledir, insanlar eski kasadan sıkıldı ve ortada x diye bir gerçek var, bu durumda x alamayan 8 e de bakmayacak burada tek kazançlı çıkan 7 serisi olabilir belki 6s ama asla x ve 8 değil. Androidler zaten Pazar'ı yürüten taraf xioami, one plus derken.

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ip7 plus siparişini aynı gün geçenlerde 3-4 hafta yazıyordu. Diğer iphone larda daha ilk günden tükenirdi. Bence apple fiyat olarak geri adım atacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Kuyruklar eski yıllara göre cılız. Ayrıca eski yıllarda ilk günden sonra Apple Store'da sipariş süresi 3-4 haftaya çıkardı hemen. Ama baktığımda hala 1-3 iş günü olarak görüyorum. Demek ki beklendiği gibi etiketlere yazılan rakamlar satışı etkilemiş.

iphonela ilgisi yok. Alım gücümüze göre çok yüksek fiyatlar. Para olsa bu millet alır, şimdi biraz yokluk başgösterdi :) Neyse en azından obeziteye darbe vurdular
  • Aracımla takasa gittim. Takas yok dediler geri geldim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.