Şimdi Ara

Türk Telekom Telefon Tarifeleri Reklam Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana çok komik geldi. Bu reklamlar

Telefon çalıyor.
    Evde ev telefonu kullanılır Dakikası bilmem kaç kuruş yaa

A ne safmışız şimdiye kadar nasıl düşünemedik bunu kızıma da söyleyin

İşte telefonu kullanılır karlı çıkılır yaaa
    Dur patronu çağırayım Necmi abi Türk Petrolden arıyorlar.

Telefonu açanlar sanki Marsta yaşıyorlar.

Bir neşe bir neşe ....

• türk petrol değil, türk telefondan arıyorlar diyo..

Ben artık, başında türk olan şeyleri çok itici buluyorum. Türklüğümüzden utanır hale geldim. Nerde türk ibaresi varsa.. hepsi bi şekilde türkleri .... yapmaya çalışıyor.

eee telekomu hediye ettiler. Adamlarda dalga geçiyor..
    Varmı böyle bi salaklık ya.. Sen gel, 6 ayda yaptığı kar fiyatına telekomu SAT!.. (peşin ödenen para, telekomun 6 aylık karına denk geliyor.)

sonrada şu vergisi bu vergisi. ülkenin anasını ...
  • Türk Petrolü Espri olsun diye yazdım
    adamlar o kadar marslı yani
    Daha Türk Telekom ile Türk Telefonun ayrımını yapamıyorlar.
    İşin esprisi bir yana
    Bu reklamlar TT'nin bize bakış açısını, bizi ne olarak gördüğünü sergiliyor.
  • en çok ağırıma giden şey..eskiden hesaplı hatta ücretsiz kontörleri günün her saatinde kullanıyordum şimdi beni gece 10 dan sonrasına mahkum ediyorlar..yani uyuma sabahla diyorlar..yaşlı akrabalarını eşini dostunu geceyarısından sonra uyandırıp görüş demek istiyorlar..ayıp.

sabit ücret karşılığında verilen bu ücretsiz kontörleri böylesine insanlarla alay edercesine kısıtlamalarına ve gece yarılarına mecbur bırakmalarına çok çok kafam bozuluyor.

adsl işim olmasa hemen iptal ettireceğim telefonu ama..adamlar tek tabanca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yamuk

türk petrol değil, türk telefondan arıyorlar diyo..

Ben artık, başında türk olan şeyleri çok itici buluyorum. Türklüğümüzden utanır hale geldim. Nerde türk ibaresi varsa.. hepsi bi şekilde türkleri .... yapmaya çalışıyor.

eee telekomu hediye ettiler. Adamlarda dalga geçiyor..
    Varmı böyle bi salaklık ya.. Sen gel, 6 ayda yaptığı kar fiyatına telekomu SAT!.. (peşin ödenen para, telekomun 6 aylık karına denk geliyor.)

sonrada şu vergisi bu vergisi. ülkenin anasını ...

Aynen katılıyorum. O yüzden artık Telekomun başına Türk ibaresini koymuyorum. Çünkü haketmiyorlar.
  • "hesaplı hattan standart hatta geçilir, karlı çıkılır"

bu nedir ya
  • Bugün bir hesap yaptım Standart Hatt için:

Standart Hatt

Şehiriçi : 9,1 Ykr/Dakika

Şehirlerarası : 9,1 Ykr/Dakika

GSM: 38 Ykr/Dakika

Sabit ücret : 14,15 YTL

Ayrıntı Ücreti: 0,50 YTL

KDV+ÖİV = %33 DAHİLDİR

Yani hiç konuşmasak bile kafadan Ayrıntı ücreti dahil 14,65 YTL paşa paşa ödeyeceğiz.

Bu arada aylık bedava 100 kontör veriyorlar.
    Sadece şehirçi ve şehirlerarası. Hergün 22:00-07:00 arası.
    Bu da yaklaşık 9,1 YTL'lik konuşma demektir.
    Tavsiyem gece 22'den sonra konuşun ki o 100 kontör onlara kalmasın.
  • ben bişey sorucam
    şimdi hesaplı hatta saaat 2200 den once konuşursak konturden yemiyoruzda dk başına para veriyoruz dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Will

ben bişey sorucam
    şimdi hesaplı hatta saaat 2200 den once konuşursak konturden yemiyoruzda dk başına para veriyoruz dimi

Aynen öyle, saat 22'den sonra 160 kontör bedava.
  • cok sacma reklam
    ve bi mokta yok
  • http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=448

Hariri telekom bu kafayla giderse daha çoook böyle kampanyalar açıp işi tatlıya bağlamaya çalışacak..2 milyon kişi borcunu ödemeyen abone varmış..şimdi onları kafaya almaya çalışıyorlar..
    hele yeni tarifeler üzerinden faturalar gelmeye başlasın anadolu kasaba ve köylerine de,bakın daha ne kadar çok borç takanlar olacak:

adaletli ücretlendirme olmadığı müddetçe telekomun bu dertleri daha da büyüyecek..

borcunu ödemeyenlerin paralarını da yaptıkları ustaca zamlarla bizlerden,dürüst abonelerden çıkarmaya bakacaklar..aynen elektrikte olduğu gibi..adam doğuda ve güneydoğuda kancalarla aldığı elektrikle dam,kuyu ısıtıyor ama bunun faturası dürüst abonelere yansıtılmıyormu?

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi priapo -- 17 Mart 2007; 19:17:55 >

• Dün gece Turk.internet.com da gördüğüm bir röportajında doany denen arkadaş,rekabet ortamında yaptıkları dalaveraları yok sayıp;"Hayır efendim biz yurtdışında indirim yaparken yurt içinde ki fiyatları yapmak zorunda olduğumuz için arttırdık!" diyor.Peki adama çıkıp o sitede ki arkadaşlar da şunu sormuyor.Tamam kardeşim yaptın ama neden bir anda yurtdışı hattını düşürüp,yurt içine yüklenerek ayrıca kontör kısıtlamasına gidip bunun akabinde sabit ücretlere de zam yaptın? Bir Allah'ın kulu demiyor.Adam diyor ki Telekominikasyon Kurumu yaptığı açıklamada yanlış.Yani herkes yanlış bir onlar doğru! Adam diyor ki 3 şekilde toplum yararına bakın biz bu şirketin değerini arttırmak zorundayız.Şunu diyeyim doany denen adamın derdi biran önce telekomu halka açmak(hakkı olmadığı halde çünkü sadece işletmeci statüsünde).Bence gizliden bu elemanlar arap sermayesinden alacakları destekle el altından halka açılan hisseleri de sahte yarattıkları yatırımcılarla kendi üstlerine alacaklar.Bu çok büyük bir ihtimal.Allah bu hükümete akıl fikir versin.Fakat halkımıza daha önce akıl versin 4 yılda ülke borçlarını %100 arttıran ve karşılığında bir iki olumlu gösterilen olay haricinde bu ülkeye bir halt etmeyen ve sadece açıklanan az bir yolsuzluk miktarları bile(yaklaşık 67 ayrı yolsuzluk) parasal miktar olarak 2 milyar doları bulan bir partiye(bakın en son kendilerine yakın olan şirketlerin 100 milyonluk vergi borçlarını silerken vatandaşa uygulanan vergilerde dolaylı artış olmuştur) hala bu iktidarı emanet etmek istiyorlar.Allah sonumuzu hayır etsin artık bilinçlenmeliyiz.Herkese iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPOOKY -- 17 Mart 2007; 22:25:36 >

• Telekom yeni tarifesi sayesinde çok iyi kazığı geçirecek.Yazık ya bide utanmadan dalga geçer gibi reklam yapıyorlar
  • "Dimyata pirince giden evdeki bulgurdan olurmuş..."

Benden Telekom'a -2 sabit hat ve -2 adsl hattı, Turksat kabloya +1 128k sınırsız. Kafam bozulursa onu da kapatırım. Madem kullanmamızı istemiyorlar biz de kullanmayız, 22 sene internet olmadan yaşamışlığım var gerekirse yine yaşarım. Kaybeden de ben olmam...
  • adamlarin reklamla sempatik hale gelme sanslari yok
    sadece bize C.Y'i seyrettirme kiyagi yapacaklar
    o da insallah bizi bir sekilde neselendirir
    bu kadar sinirden sonra
  • bende akp hükümetine seyrettircem oy zamanı geldiğinde bakalım onlarda sevecceklermi cem yılarmı yılmazmıyı secim arifesindeyiz bu hayata bakın ne vergiler indi ne gümrük yasası değişti acaba kazansalar 5 daha sene rahat olucaz deyip neler yapacaklar cok merak ederdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 18 Mart 2007; 12:53:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.