Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma fırsatları başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
11.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada Efsane Cuma fırsatları başlıyor

Hepsiburada’nın yıl içerisindeki önemli indirim dönemlerinden Efsane Cuma kampanyası başlıyor. Perşembeyi cumaya bağlayan gece yarısı başlayacak, Cumartesi ilk saatlere kadar devam edecek.

Efsane Cuma indirimleri süresince kullanıcılar Hepsiburada'dan %80'e varan indirimler ile alışveriş yapma imkanı bulacak.

Efsane Cuma Kampanyalı Ürünler Sayfası 

Akıllı Telefon ve Aksesuar

Efsane Cuma kapsamında akıllı telefonlarda "Efsane Fırsat" kampanyası ve aksesuarlarda da yüzde 60’a varan ekstra indirim olacak.

iPhone X, iPhone 8, Samsung Galaxy Note 8 vs. pek çok telefon indirime girecek. Akıllı telefon fiyatlarına baktığımızda özellikle şu indirimler dikkat çekiyor:

Apple markalı aksesuarlarda yüzde 20’ye varan ekstra indirim:http://www.hepsiburada.com/apple/cep-telefonu-aksesuarlari-c-371967?filtreler=satici:Hepsiburada

Spigen marka kılıflarda ekstra %50 indirim, diğer ürünlerde ise ekstra %25 indirim:

Xiaomi marka ürünlerde ekstra %20 indirim:

Plantronics marka ürünlerde ekstra %15 indirim:

Anker marka ürünlerde ekstra %20 indirim:

Bilgisayar ve Bilgisayar Ürünleri

Bilgisayar ürünlerinde yüzde 30'a varan indirim+ yüzde 50’ye varan ekstra indirim var.

http://www.hepsiburada.com/staticPage/12715

Ekran kartı,anakart, işlemci gibi bilgisayar bileşenlerinde ekstra yüzde 35’e varan indirim, monitörlerde de yüzde 30’a varan indirim bulunuyor.

Hepsiburada satıcılı bilgisayar ürünlerinde ekstra yüzde 20 indirim:

http://www.hepsiburada.com/bilgisayarlar-c-2147483646?filtreler=satici:Hepsiburada

Acer bilgisayar sadece 899 TL, Lenovo tablet sadece 259 TL, Philips kulaküstü kulaklık 69,90 TL yerine 39,90 TL

Televizyon

Televizyonlarda Efsane Cumaya özel fiyatlar:

55 ekran TV'ler 399 TL'den başlayan fiyatlarla

LG 65" TV'lerde 3.000 TL indirim

Samsung TV'ler yarı fiyatına

Efsane Cuma Kampanyalı Ürünler Sayfası

Kaynak:

• Evidea da bugüne özel 499 TL olan Vestel 82 ekran led tv yi araştırmak için hepsiburada ya baktım. Yorumları filan okudum bi baktım fiyat orada 832 TL. Ama ne hikmetse şimdi aynı ürüne baktım 1299 TL olmuş %23 özel indirim ile 999 TL ve ekstra %20 indirim ile son hali 799 TL olmuş.. Kimi kandırıyor bunlar böyle
    Başlayacam n11 inize.Görende fiyatlar süperdi zannedecek.Çek olayını alanlar için iyiydi ama alabiliyorsan.Çek saati geldiğinde saniyesinde açlar gibi bitirdiler.Mezarcı ötesi takım var onlar sizlere birşey bırakırmı.Hatta bunların bir kısmı bildiğin çete.İşte arada tek tük çek alanlar için güzel indirimler oldu.Size kalsa firmalar her ürünü bedavaya versin.Gidersiniz onada bir kulp bulursunuz.Ürün bedava ama kargo ücretli diye.Ciddiyim şu n11 diyenleri her gördüğümde güzelce anıyorum.
  • hepsiburada site gidik...girilmiyor an itibariyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olması gereken fiyata verilince indirim oluyormuş.

• Vatan göçtü

Gizli silahı hazırlıyorlar

Iphone X 64GB 4799 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane dediler kestane çıktı.
  • Dün hepsiburada.com da oral-b 9000 serisi diş fırçasına bakıyordum, fiyatı 370 liraydı. Bugün fiyatı 550 lira olmuş.

Edit: Şimdi baktım yine 370 liraya indirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Kasım 2017; 22:50:43 >
  • Klasik hepsiburada. Fiyatlara bindirip sonra indirip indirim yaptıcı. Ana sayfada sanki indirim yapmış gibi koyduğu çamaşır makinasını daha uyguna aldım ben.
  • quote:

iPhone X, iPhone 8, Samsung Galaxy Note 8 vs. pek çok telefon indirime girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Kasım 2017; 22:28:54 >

• Baya bir azimle ihtiyacım olan ürünler ve çeşitlerinde indirim aradım, bu sefer beni utandırır gerçekten indirim yaparlar dedim ama olmadı. Yine %50 yazıp %5 indirim yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanos -- 23 Kasım 2017; 22:31:9 >
  • Evidea da bugüne özel 499 TL olan Vestel 82 ekran led tv yi araştırmak için hepsiburada ya baktım. Yorumları filan okudum bi baktım fiyat orada 832 TL. Ama ne hikmetse şimdi aynı ürüne baktım 1299 TL olmuş %23 özel indirim ile 999 TL ve ekstra %20 indirim ile son hali 799 TL olmuş.. Kimi kandırıyor bunlar böyle

• xioami mi6 64gb telefon 1800e düştü

• Site patlamış. 5 denemeden birinde anca giriliyor.

• Efsane???

• Şu şöyle olmuş bu böyle olmuş demek yerine fırsat varsa belirtelim. Herkes merak içinde

• n11'e helal olsun ne denilebilir ki başka.
  • Önce bindir, sonra indir. Al sana indirim. Yersen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5100 tl olan lenovo laptop 6000'e çıkıp, %18 indirimle 5000'e düşmüş. indirim var da bindirim olmadan olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

xioami mi6 64gb telefon 1800e düştü

1600 küsür n11 de
  • hic umudum yoktu öylede oldu. hb de indirim diye bir şey söz konusu değil. anca fiyat hatası ile alışveriş yapıyoruz anasını sattığımın kazıkçılarından.
  • ve böylece esas efsanenin n11 olduğunu görmüş olduk.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.