Şimdi Ara

Cooler Master’dan oyunculara yönelik üst seviye klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cooler Master’dan oyunculara yönelik üst seviye klavye

Uzun bir süre daralma yaşaması beklenmeyen oyuncu donanımları pazarında üreticilerin yatırımları devam ediyor. Cooler Master oyunculara yönelik olarak üst seviye segmentte yeni bir klavye duyurdu.

Cooler Master MasterKeys MK750 neler sunuyor?

Cooler Master MasterKeys MK750 mekanik oyuncu klavyesi dayanıklılık ve akıcı tecrübe adına Cherry MX tuşlarını kullanıyor. Anodize edilmiş alüminyum bir gövde üzerine entegre edilen tuşların yanında 9 adet çiftli pembe PBT tuş kaplaması mevcut.

Ayrıca Bkz.BenQ ev sineması için 4K HDR projeksiyon cihazını tanıttı

Klavye tam RGB arka aydınlatmaya sahip. Özel yazılımı ile oyuncular RGB aydınlatmasını kontrol ederek daha yoğun tecrübe yaşama imkanına sahip oluyor. USB Tip-C kablosu çıkarılabilir yapıda. Ayrıca alt kısımda bileğin konforu için eklenmiş deri kaplama manyetik kısım da ayrılabilir yapıda.

Cooler Master MasterKeys MK750 mekanik oyuncu klavyesi daha çok maliyeti düşünmeyen oyunculara hitap ediyor. Satışa başlayan klavyenin fiyatı 160 Avro olarak belirlenmiş. 

• Fiyatı dolar yada avro yazınca ufak bir bedel gibi geliyor alınır bu diyorsun taki döviz kuru ile hesaplayınca boşver oluyor.

• Şu yastik cok hosuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibariyle YouTube'da takip ettiğim kanallar da incelemesini izledim. Kısacası Corsair ve benzeri rakiplerin karşısında güzel bir ürün yerleştirmeyi başarmış gibi duruyorlar.
  • ulen arada girip bakıyorum şu amazon.de'ye. corsair'in en ucuz mekanik klavyes 95 avro. aha diyorum ucuz bu alsam mı falan derken bi hesaplıyorum 450 lira.

• Masterkeys PRO L cherry mx red düşünüyordum ama bunu görünce bi duraksadım açıkçası.Bilek desteği olması çok gerekli olur mu pişman olur muyum Pro L alsam

• Takip...
  • Fiyatını hesap etmek lazım 600 700TL olacak gibi gözüküyor. Bilek desteği opsiyonel kullanışlı ama olmasa da büyük dert değil.

• Hala aklıma tam anlamıyla yatan bir klavye yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Hala aklıma tam anlamıyla yatan bir klavye yok...

Aynen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Hala aklıma tam anlamıyla yatan bir klavye yok...

Aynen...

razer blackwidow chroma 1 seneden fazla kullanıyorum, kesinlikle öneririm. razer'dan şaşmayın mouse ve klavye konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mttzn

Fiyatını hesap etmek lazım 600 700TL olacak gibi gözüküyor. Bilek desteği opsiyonel kullanışlı ama olmasa da büyük dert değil.

Vergisiz bile hesaplasan fiyat direk 720 lira yapıyor. Vergi de girince 900-1000 lira arası olur klavye. 1000 liraya klavye almak. İşte güçlü Türkiye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 10 Aralık 2017; 19:14:29 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Cooler Master, Corsair vb. gibi global markaların Amazon fiyatlarıyla aynı ücrete Türkiye pazarına sokabiliyor. Kısacası 700TL'nın yukarısında olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mttzn

Cooler Master, Corsair vb. gibi global markaların Amazon fiyatlarıyla aynı ücrete Türkiye pazarına sokabiliyor. Kısacası 700TL'nın yukarısında olmayacaktır.

Öyle bir şey yok. Hadi öyle fantastik bir olay oldu diyelim öyle bile 700 üzeri geliyor. Klavye 850-900 aşağısı gelmez.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Çok araştırmacı değilsin demek ki. Zaten Cooler Master TÜrkiye yetkilileri de benzer şeyleri söylüyorlar. Örneklendirme vermek gerekirse;

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB 240TL AMAZON 58 Dolar (Kargo+Vergi fiyata dahil değildir.) 20TL fark var normal fiyatlar arasında. Kargo + vergi 24 dolar
    Cooler Master Devastator II 150TL AMAZON 25 Dolar (Kargo+Vergi fiyata dahil değildir.) 50TL Fark var 15 dolar kargo + vergi 10TL fazlaya geliyor. Kabul edilebilir yinede.
    Cooler Master MasterKeys Pro L RGB En uygunu 500TL İkinci uygun fiyat 620TL AMAZON 140 Dolar (Kargo+Vergi fiyata dahil değildir.) 38 dolar kargo + vergisi var.

Kısacası 160 dolara çıkacak ürün burada 700TL'nin üstüne çıkmayacak. Dolar uçuk gitmezse tabiki de...
  • Seksi bir duruşu var
  • Bu klavye acaba turkiyede satılmaya başlanacak mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.