Şimdi Ara

Tesla'nın akıllı telefonlar için Powerbank ve Desktop Supercharger cihazları satışa sunuldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tesla'nın akıllı telefonlar için Powerbank ve Desktop Supercharger cihazları satışa sunuldu!

Tesla, dün elektrikli tırı Semi ve yeni nesil spor otomobili Roadster 2'yi tanıtmasının ardından internet mağazasında Powerbank ve Desktop Supercharger telefon aksesuarlarını sessiz sedasız satışa sundu.

Elektrikli otomobilleriyle ün kazanan Amerika merkezli şirketin mobil cihazlar için şarj cihazı ve powerbank tasarlaması bir hayli dikkat çekiyor. 

Tesla Desktop Supercharger

Tesla'nın akıllı telefonlar için Powerbank ve Desktop Supercharger cihazları satışa sunuldu! 

Masaüstü Supercharger ölçekli model; Tesla'nın California'daki tasarım ekibi tarafından bizzat tasarlandı. Tesla Model S'i ve Model X'i yalnızca birkaç dakikada şarj edebilen Supercharger'ın üretiminde kullanılan 3D yazıcı verilerinin ölçeklendirilerek Desktop Supercharger'ın üretiminde kullanıldığının altı çiziliyor.

Şirketin internet mağazasında 45 dolar fiyat etiketiyle satılan cihazın stokları ise hızlı bir şekilde eridi. 

Tesla Powerbank

Tesla'nın tasarım stüdyosunda büyük bir titizlikle üretilen bu cihaz; 108 x 30.5 x 23.3 mm boyutlarıyla oldukça kompakt bir tasarıma sahip. 3350mAh kapasiteli Tesla Powerbank; üzerindeki microUSB ve Lightning portlarıyla birlikte cihazları şarj edebiliyor. Dahili şarj portlarına sahip olan bu powerbank, kullanıcıları kablo taşıma yükünden de kurtarıyor. 

5 V / 1.5 A çıkış gücüne sahip olan cihaz; üzerindeki şarj durum göstergesiyle cihazın şarj seviyesi, ışıklar aracılığıyla kullanıcılara bildiriliyor. Maksimum pil kapasitesi sağlamak için yüksek verimlilik devresini de bünyesinde barındıran powerbank, şirketin internet mağazasında 45 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda lakin Tesla Desktop Supercharger'da olduğu gibi stoklar hızlı bir şekilde tükendi. Şu an her iki cihaz için de tüm stokların tükendiğini söyleyelim.

• Tır koltuğuna kıçımızı koymasak bile son tanıtımdan sonra bir tesle tır alıp tır şöförlüğüne başlayasımız geldi doğrusu. Çok güzel bir algı oluşturuyorlar. Ben bile acaba bir gün belki model 3 alabilir miyim diye hayal kurarken buldum kendimi :D . Apple gibi bir prestij objesi haline gelmeyi biliyorlar. Ama apple kendi cebini doldururken en azından bunlar çevre için de güzel bir vizyona sahip. Bu şarj aletinin bir numarası yok bence sadece hayranlarına bir hatıra objesi olsun diye tasarlanmış. Ve iyi satmış. Normalden daha hızlı şarj ettiğini sanmıyorum.
    ''Apple kendi cebini doldururken en azından bunlar çevre için de güzel bir vizyona sahip''. Güzel demişsin. Ayrıca Tesla tüm patentlerini ve teknolojilerini tüm dünyanın kullanımına sundu. Yani isteyen herkes, her şirket herhangi bir izin almadan Teslanın teknolojilerini kullanabilir.

Not: İzlemeyen arkadaşlar izlemeli. Adamın derdi para kazanmaktan çok dünya için bir şeyler yapabilmek. https://www.youtube.com/watch?v=hQXLrPlcbeo
  • 3350mAh 45$?
  • Maalesef ücret biraz tuzlu
  • Alabileceğimiz tek Tesla ürünü buydu oda pahalı geldi...

• bu fiyatlarla seri üretime geçsinde görsün bakalım adetli satabiliyo um

• Hızlı Şarj destegi verir insan. Söz konusu Tesla olunca Qc 4.0 desteği beklerdim ben.

• Tır koltuğuna kıçımızı koymasak bile son tanıtımdan sonra bir tesle tır alıp tır şöförlüğüne başlayasımız geldi doğrusu. Çok güzel bir algı oluşturuyorlar. Ben bile acaba bir gün belki model 3 alabilir miyim diye hayal kurarken buldum kendimi :D . Apple gibi bir prestij objesi haline gelmeyi biliyorlar. Ama apple kendi cebini doldururken en azından bunlar çevre için de güzel bir vizyona sahip. Bu şarj aletinin bir numarası yok bence sadece hayranlarına bir hatıra objesi olsun diye tasarlanmış. Ve iyi satmış. Normalden daha hızlı şarj ettiğini sanmıyorum.

• tahir40 kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine recharge falan yok değil mi? Fiyat aşırı pahalı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labtek38

Tır koltuğuna kıçımızı koymasak bile son tanıtımdan sonra bir tesle tır alıp tır şöförlüğüne başlayasımız geldi doğrusu. Çok güzel bir algı oluşturuyorlar. Ben bile acaba bir gün belki model 3 alabilir miyim diye hayal kurarken buldum kendimi :D . Apple gibi bir prestij objesi haline gelmeyi biliyorlar. Ama apple kendi cebini doldururken en azından bunlar çevre için de güzel bir vizyona sahip. Bu şarj aletinin bir numarası yok bence sadece hayranlarına bir hatıra objesi olsun diye tasarlanmış. Ve iyi satmış. Normalden daha hızlı şarj ettiğini sanmıyorum.

''Apple kendi cebini doldururken en azından bunlar çevre için de güzel bir vizyona sahip''. Güzel demişsin. Ayrıca Tesla tüm patentlerini ve teknolojilerini tüm dünyanın kullanımına sundu. Yani isteyen herkes, her şirket herhangi bir izin almadan Teslanın teknolojilerini kullanabilir.

Not: İzlemeyen arkadaşlar izlemeli. Adamın derdi para kazanmaktan çok dünya için bir şeyler yapabilmek. https://www.youtube.com/watch?v=hQXLrPlcbeo

• Tasarımına kurban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı olmuş,ama tasarımı güzel.

• 3350 mah lık power bank ve verimlilik çipi mi ve 45$_? stoklar eridimi_? kendi satışa çıkarıp kendimi aldı bu ürünleri, yoksa insanlar cidden kafayı bukadar yedimi_?

• Buna 45 dolar vereceğime 50 bine model 3 alırım

• Quickcharge 4.0 yok, hatta 3.0 bile yok. Type C çıkışı yok. Tesla sadece ismini kullanmak istemiş. Güncel teknolojileri koymamış.

QC 4.0 veya 3.0 destekli ve microusb girişi/çıkışı olmayan, tip c konnektör kullanan bir powerbank arıyorum uzun zamandır. Ancak piyasada böyle bir ürün yok maalesef.

• Xiaomi nin powerbank ları buna 10 basar o amperle telefonu 1 kez bile şarj edemez bize dahili kablosu varmış gülim bari. O paraya iki tane xiaomi 10,000 lik alırım hemde lityum pilli incecik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 19 Kasım 2017; 21:49:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü Supercharger'ın figürü gibi düşünmek lazım. Yoksa powerbank olarak hem kapasite hem çıkış gücü anlamında çok zayıf.

• Adamlar devasa pil fabrikasi kurdu illa pille ilgili ürünler yapacaklar.

Güzel bir strateji olmuş. Tesla markasını insanlara duyurmak icin iyi ürünler. Tasarim olarakda farklı. Bildiğin Reklam çalışması.

Arabayi alan/alamayan herkesde telefon var zaten. Teslaya gönül vermiş insanlar alsa kullansa yeter.

Reklama para harcamadan reklam yapmak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.