Şimdi Ara

Kamusal Mizah katılımıyla Mesut Çevik ile Canlı [Yayın Tekrarı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı'da bu akşam Kamusal Mizah ekibiyle bir aradaydık. Modern mizah anlayışları ile Youtube üzerinde binlerce kişiye keyifli dakikalar geçirten Kamusal Mizah'ın katılımıyla gerçekleştirilen Mesut Çevik ile Canlı'nın tekrarı sizlerle.

• Youtube da çok sevdiğim nadir kanallardan.

kargolardan da bahsedin bu arada

Mesut çevik seni akk konusundan dolayı pek sevdiğim söylenemez ama bu yaptığın iş takdire şayan:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 17 Kasım 2017; 15:46:44 >
  • OOO bak şimdi izlenir işte

• Gerçekten sıkı sıkıya takip ettiğim dönüp dönüp arada kısa videoları veya "Mahmut Nerede?" serilerini izlediğim bir kanal.Mesut beye ayıp olmasın 10 yıldır bu sitedeyim daha önce canlı yayınlarını izlemek nasip olmadı ama bunu kaçırmayacağım.
  • kaçmaz bu akşam yayın şunu da atayım dursun burada. kamusal mizahı bilmeyenler için fikir olur

• Haberi okudugumdan beri agzim kulaklarımda mal mal siritiyorum

Bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde teknoloji-oyun sektöründen videolar olurdu, onların tadı ayrı. Arada böyle konu dışı eğlenceli videolar güzel olur.

Bu arada Enis Kirazoğlu geldiğinden beri tüm 2+1 ve konuk videolarını izliyorum. Önceden nadiren ilgimi çeken bir video izlerdim, resmen kanal ölüymüş, onu farkettim

Mesut hocam senin esprili, kafa adam olduğunu öğrendim, önceki insanlar resmen senin enerjini emiyormuş, tam gaz devam. Belin geçmiştir inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi jacop da gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuk olacak arkadaşların en meşhur videolarından birini paylaşmış arkadaş fikir edinin diye.

Ben ise Pixies için yapılan Fayt Kılab reklamlarını tavsiye ediyorum.Özgür ne kadar yaşlanmış ve göbeklenmiş açıkca ortada.Deniz iyi bakmış beslemiş adamı.

• Çok keyifli bir program olmuş.
  • youtube'de daha ciddi bazı konular var !

• weptecno elemanlar çahırsanız ya

• şuan izleyeceğim ama bir an önce yorum yapmak istedim.. çok içten tebrik ediyorum mesut çevik. çok büyük sürpriz oldu benim için bu yayının yapıldığını görmek. iphonedo ile yayın da çok muhteşem fikirdi ama sürpriz değildi, kamusal mizah'ı misafirk etme fikri beklenmedikti.

kaliteli insanları ortak çalışmalarda görmek çok keyif verici tekrar tebrikler.
  • mesut bu iğrenç kanalı niye çağırdın
    kendini akkıllı sanan milleti salak yerine koyan milleti aşağılayan 80 li yıllar zihniyeti barındıran ...

daha fazla yazmayacağım nefret ediyor ve kusuyorum zihniyetinizden

• kız yoga yapıyor sandım

• Son zamanlarda izlediğim kaliteli, güldüren, samimi videolardan bir tanesi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EruhluMuhdi

mesut bu iğrenç kanalı niye çağırdın
    kendini akkıllı sanan milleti salak yerine koyan milleti aşağılayan 80 li yıllar zihniyeti barındıran ...

daha fazla yazmayacağım nefret ediyor ve kusuyorum zihniyetinizden

beri bak beri
  • Ben de diyorum sohbet edecek ortak ne konuları olabilir ki, ama Özgür abiyi bıraksan 24 saat aralıksız konuşabilme potansiyeli var.

Güzel muhabbetti, mp3 yapıp podcast gibi dinledim emeğine sağlık Mesut reyiz.

• kamusal mizahı ilk kez mesut çevik talhayla 2si1 de dillendirdiydi vakti zamanında
    cemaatte işin içinde videosunu.

• mesutta bir adam ayarlayamadı alt tarafı 1 saat 30 çalışan var dhda bir kişi bulamdın mı yuh!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.