Şimdi Ara

Telekomu Rezil Edelim!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizlerinde katkıalarıyla telekomu arıyarak rezil edelim hep beraber hadi aramaya baslıyalım

4440375

• arasak n' olcak ki
  • hocam,
    bir suru eylem varken
    ve bu eylemlerin tartisildigi topicler varken
    boyle tek basina, bilmemkacinci topic'i acmak
    dogrumu acaba ??
  • hayır aricazda nasıl rezil edecez onu annamadım senin tel beleş herhalde??!!?!?!
  • quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

hayır aricazda nasıl rezil edecez onu annamadım senin tel beleş herhalde??!!?!?!

bence de beleş heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

hayır aricazda nasıl rezil edecez onu annamadım senin tel beleş herhalde??!!?!?!

+1 yine telekom kazanacak. Sonuç olarak ne olacak? ordaki telefonda sürekli telekom abonelerinin küfürlerini dinleyen sözleşmeli çalışana olacak. Sizin elinize ne gelecek? Ben söyliyim telefon faturasına eklenen 3-5YTL...
  • 4440375 i değilde paul doanny mi ne o adamın telini bulalım ankesörlü telefondan arayıp sevgi ve saygılarımızı bildirelim belki işe yarar
  • Saçmalık.
  • Bence bu arkadaş telekomdan. Bilerek açmış bu topiği..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 17 Mart 2007; 10:45:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Bence bu arkadaş telekomdan. Bilerek açmış bu topiği..

• Arkadaşlar yapılacak en iyi protesto Telekomla ilişiğinizi kesmek. Evde herkesin cep telefonu var. Internetide Kablo Net'ten alacağım (İmkanı olanlar). Yarın bir gün Skype ve benzerleri daha da yaygınlaşır ve makul fiyatlarla telefon görüşmelerini yaparız. Telekomda bir taraflarına kına yakar (Telekomda çalışan emekçiler hariç).
    Not: Lütfen Telekomun başına Türk ibaresini koymamaya dikkat edin. Çünkü yakışmıyor artık.
  • sanıyorum telekomun 17 milyon falan abonesi var tüm yurtta..

bu hatların en az 13-14 milyonu HESAPLI HAT'tır..

anadolu kasaba ve köylerinde milyonlarca sabit geliri olmayan,çiftçi,yoksul insanın evinde telefon varsa eğer,bu hesaplı hatların aylık faturalarının can yakmıyacak şekilde 7-9 ytl gelmesi yüzündendir.bu gariban yoksul köylü çiftçi kesimi hesaplı hatta kendilerine verilen aylık 100 kontörü ancak kullanıyordu.yani komşusunu arıyordu,tüpünü istiyordu yani şehiriçi görüşmelerine yetiyordu bu 100 kontör.

şimdi telekom insanları hesaplı hattan vazgeçirmeye çalışıyor ve ücretsiz 100 kontörü 160 a çıkarıyor ve bu kontörleri ancak gece saat 10 dan sonra kullanabilirsiniz uyanıklığı yapıyor ya.

millet daha bunun farkında değil.özellikle kırsal kesimde cahil,yoksul kesim farkında değil bunun.
    nisan faturaları 8-9 ytl yerine 25 ytl falan gelmeye başlayınca takke düşüp kel gözükecek telekomda.
    ve bu milyonlarca yoksul,dar gelirli anadolu kasaba ve köylüsü isyan edecek bu faturalara.

VE..MİLYONLARCA İNSAN ABONELİKLERİNİ İPTAL ETTİRECEKLER.

ben çanakkaleliyim.bu durumların bizzat tanığıyım.

kırsal alanda aylık 25 ytl ödemeyi göze alamıyacak milyonlarca dar gelirli yoksul insan var.
    zaten çiftçi öylesine mağdurki.

artık geçim derdinden kasabaya pazara bile gidemiyor,gece kahvehaneye bile gidemiyor..içeceği 1 çayın bile hesabını yapıyor.

yani özetle..telekom,bu indirim adı altında tüketicinin sırtına yüklediği 800 trilyon lirayı almayı hayal ediyor ama bence bu geri tepecek.

anadolu köy ve kasabalarında ehh nasıl olsa ayda 7-8 lira telefon faturası geliyor,benimde evimde telefonum olsun diyen milyonlarca insan nisandan sonra aylık 25 ytl falan faturaları görünce kesinlikle büyük çoğunluğu abonelikleri iptal ettirecek.

en azından alacak 100 kontör telsimden şundan bundan acil görüşmelerini cepten yapacak.

burada asıl sorun büyük kentlerdeki telefon ve adsl kullanıcılarında..bunlarda mutlaka bir formül bulup protestolarını telekoma hissettirmelidir.

mesela tüketiciler derneğine birer dilekçe verilse ve dilekçede şöyle yazsa ''adsl ve telefon ücretlendirmelerinizi mayıs 2007 sonuna kadar gözden geçirmediğiniz takdirde 1 haziran 2007 tarihinden itibaren adsl ve telefon aboneliğimin iptal edilmesini rica ediyorum''

tüketiciler derneğinde böyle 200-300 bin dilekçe birikse eminimki telekomun paçaları tutuşur..

nolacak yani inat değilmi..3-4 ay telefon ve internet kullanmasak ölürmüyüz?

ama telekom can çekişir.

ve yaptığı yanlış hesap bizlerden geri dönmüş olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: priapo

sanıyorum telekomun 17 milyon falan abonesi var tüm yurtta..

bu hatların en az 13-14 milyonu HESAPLI HAT'tır..

anadolu kasaba ve köylerinde milyonlarca sabit geliri olmayan,çiftçi,yoksul insanın evinde telefon varsa eğer,bu hesaplı hatların aylık faturalarının can yakmıyacak şekilde 7-9 ytl gelmesi yüzündendir.bu gariban yoksul köylü çiftçi kesimi hesaplı hatta kendilerine verilen aylık 100 kontörü ancak kullanıyordu.yani komşusunu arıyordu,tüpünü istiyordu yani şehiriçi görüşmelerine yetiyordu bu 100 kontör.

şimdi telekom insanları hesaplı hattan vazgeçirmeye çalışıyor ve ücretsiz 100 kontörü 160 a çıkarıyor ve bu kontörleri ancak gece saat 10 dan sonra kullanabilirsiniz uyanıklığı yapıyor ya.

millet daha bunun farkında değil.özellikle kırsal kesimde cahil,yoksul kesim farkında değil bunun.
    nisan faturaları 8-9 ytl yerine 25 ytl falan gelmeye başlayınca takke düşüp kel gözükecek telekomda.
    ve bu milyonlarca yoksul,dar gelirli anadolu kasaba ve köylüsü isyan edecek bu faturalara.

VE..MİLYONLARCA İNSAN ABONELİKLERİNİ İPTAL ETTİRECEKLER.

ben çanakkaleliyim.bu durumların bizzat tanığıyım.

kırsal alanda aylık 25 ytl ödemeyi göze alamıyacak milyonlarca dar gelirli yoksul insan var.
    zaten çiftçi öylesine mağdurki.

artık geçim derdinden kasabaya pazara bile gidemiyor,gece kahvehaneye bile gidemiyor..içeceği 1 çayın bile hesabını yapıyor.

yani özetle..telekom,bu indirim adı altında tüketicinin sırtına yüklediği 800 trilyon lirayı almayı hayal ediyor ama bence bu geri tepecek.

anadolu köy ve kasabalarında ehh nasıl olsa ayda 7-8 lira telefon faturası geliyor,benimde evimde telefonum olsun diyen milyonlarca insan nisandan sonra aylık 25 ytl falan faturaları görünce kesinlikle büyük çoğunluğu abonelikleri iptal ettirecek.

en azından alacak 100 kontör telsimden şundan bundan acil görüşmelerini cepten yapacak.

burada asıl sorun büyük kentlerdeki telefon ve adsl kullanıcılarında..bunlarda mutlaka bir formül bulup protestolarını telekoma hissettirmelidir.

mesela tüketiciler derneğine birer dilekçe verilse ve dilekçede şöyle yazsa ''adsl ve telefon ücretlendirmelerinizi mayıs 2007 sonuna kadar gözden geçirmediğiniz takdirde 1 haziran 2007 tarihinden itibaren adsl ve telefon aboneliğimin iptal edilmesini rica ediyorum''

tüketiciler derneğinde böyle 200-300 bin dilekçe birikse eminimki telekomun paçaları tutuşur..

nolacak yani inat değilmi..3-4 ay telefon ve internet kullanmasak ölürmüyüz?

ama telekom can çekişir.

ve yaptığı yanlış hesap bizlerden geri dönmüş olur.

Aynen katılıyorum
  • iptal ettirirken para alıyolar galiba..şimdi almıyolarsa da öyle bi durumda alırlar
  • ben çanakkalenin ufak bi kasabasındanım..

orada akrabalarım var düzenli giderim..

bir akrabam var..senede 100-150 dekar buğday arpa eker..
    traktörü var..pek yoksul çiftçi sayılmaz..ama kontörlü cep telefonu olduğu için onunla idare ediyor.
    ev telefonunu iptal ettireli 3 ay oldu..açamaya da niyeti yok..
    hele nisandaki 20-25 ytl.lik faturaları duyarsa temelli iptal ettirir telekomdan.

anadolu insanı,köylü,çiftçi gerçekten çok muzdarip.

yağış yok..bu yıl alacağı ürün çok azalacak.

meyveciler derseniz kara kara düşünüyor..
    ağaçlar 2 ay önce çiçek açtı.bu yıl meyve verimi çok az olur.

çiftçi köylü kara kara düşünüyor..

bakmayın siz büyük medya kuruluşlarının ortalığı toz pembe gösterdiklerine..

ülkede yaşanan vahşet olaylarına,işlenen suçların gaddarlığına bi bakın ülkenin gerçek durumunu anlarsınız..

%13-15 işsizlik.

fuhuş..kapkaç..hırsızlık..uyuşturucu..tecavüz..dizboyu..

korkunç olaylar yaşanıyor artık.
    bugün okudum internette:zeytinburnunda metroya biletsiz binmeye çalışan 2 kişiyi engellemeye çalışan güvenlik görevlisinin boğazını kesmişler.

artık bırakın ev hırsızlığını,logar kapaklarını bile çalıyorlar.

ben istanbuldayım.

şahsen endişe ve tedirginlik içinde iniyorum çarşıya pazara..azcık tenha yerlerden geçemiyorum

bu duruma getirdiler bu güzelim ülkeyi.globalleşme uğruna..ab falan uğruna.
    dersanede öğretmen kızım var gece 9 a falan kalıyor..valla artık gidiyorum durakta bekliyorum

5 sene önce ulaştırma bakanı enis öksüz çatır çatır avea'yı italyanlara 3 milyar dolara satmıştı peşin para..

telekom gibi dev altyapısı olan bi kurumu 5-6 yıl taksitle 7 milyar dolara elden çıkardılar..

adamlar en kısa sürede en çok kazanç nasıl sağlarız diye 50 türlü aldatmaca formüller üretiyorlar vatandaşı söğüşlercesine.

yazık günah.

kusura bakmayın bu tür şeylere biraz sinirlerim bozuluyor,kafanızı ağrıttım.

zaten asabiyeti bozuk olmayan o kadar az insan kaldıki ülkede.
  • Boş işler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

Boş işler.

''DOLU''sunu yazın da ona göre bilelim ve birşeyler yapalım o zaman.

kestirip atmak suçlamak kolaydır,alternatif fikir üretmek zordur.

buyrun;alternatif önerilerinizi bekliyoruz..
  • avrupa insan hakları mahkemesine verelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: priapo

''DOLU''sunu yazın da ona göre bilelim ve birşeyler yapalım o zaman.

kestirip atmak suçlamak kolaydır,alternatif fikir üretmek zordur.

buyrun;alternatif önerilerinizi bekliyoruz..

Az önce şöyle bir konu açtım. Bilmem alternatif olurmu. Bir bakın derim.

Sabit ücrete TV, Telefon, Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theone01 -- 17 Mart 2007; 15:35:32 >
  • TRAJİKOMİK HAYALİ DİALOG

Postacı Memet : Sayın Doany, 1 Nisan'dan itibaren geçerli olacak tarifeleri gördüm.
    Çok güzel indirimler var. Ancak 256 Kbit hızda hiç indirime gidilmemiş.

Paul Doany : Sende de hiç ticari zeka yokmuş be Memet. Ben altyapıya iyi-kötü
    yatırım yaparak ADSL hizmetini geliştirdim. Eee? Bu yatırımın maliyeti kimden
    çıkacak? Benden mi? Yooo hayır! Ben buraya kar etmeye geldim, Türk milletini ihya
    etmeye değil.

Postacı Memet : Evet ama, birşey anlamadım.

Paul Doany : Bak Memet, eğer 256 Kbit hızda indirim yaparsam ve hiçbir ADSL kullanıcısı
    tarife değiştirmezse ADSL gelirinde düşüş olur. Oysa 90% lık kesimin kullandığı
    tarifede indirim yapmazsam kaybım olmaz. Ancak üst hızlara yapılan indirimler bazı
    enayilere cazip gelecek ve dayanamayıp üst hızlara geçecekler. Böylece kesemi daha
    hızlı dolduracam. Hem de halkın sevgisini kazanacam.

Postacı Memet : Haklısınız, sizin zekanıza hayranım Sayın Doany.

Paul Doany : Tamam, yeter bu kadar muhabbet. Şimdi yıkıl karşımdan..!

Postacı Memet : Emredersiniz Sayın Doany.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLL -- 17 Mart 2007; 17:19:43 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.