Şimdi Ara

BiP uygulamasında 1 ayda 1 milyar mesaj atıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BiP uygulamasında 1 ayda 1 milyar mesaj atıldı

Turkcell tarafından geliştirilen sosyal mesajlaşma uygulaması BiP yeni bir rekora imza attı. Ekim ayında uygulama üzerinden 1 milyar 143 milyon 661 bin 594 adet mesaj atıldı. Günlük 1 milyondan fazla aramanın yapıldığı ve günde yaklaşık olarak ortalama 50 milyondan fazla mesajın iletildiği BiP’i 192 ülkede 8 milyonu aşkın kişi aktif olarak kullanıyor.

Turkcell’in açıkladığı rakamlara göre BiP en çok İstanbul’da kullanılıyor. Günlük kişi başı ortalama kullanımda ise Kilis birinci sırada. BiP’i yurt dışında en çok kullanan ülke Ukrayna.

BiP’te en çok kullanılan çıkartma ise Yiğit Özgürün çizimi oldu. Pepe ve Türkiye çıkarmaları da en çok tercih edilenler arasında yer aldı.

BiP Messenger uygulaması Google Play ve App Store'da ücretsiz olarak yer alıyor. Tüm operatör kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

• Eminim birçoğu hediye internet için rastgele kurulmuş gruplarda atılan boş mesajlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uctan uca sifreli mesajlasma uygulamalarindan sogutma cabalari vol1.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

Eminim birçoğu hediye internet için rastgele kurulmuş gruplarda atılan boş mesajlardır

WhatsApp oooo supper abi..gavurlar yapıyor

Bip yalan dolan abi. Türk uygulaması sonuçta.. İnanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Eminim birçoğu hediye internet için rastgele kurulmuş gruplarda atılan boş mesajlardır

adam whatsappa getirmemiş konuyu, sen kendin biryerlerinle öyle anlamışsın. ayrıca alay ettiğin whatsapp açık ara bir numara. boş yapıyorsun

• Bir kız dedi kodu grubu bir ayda bu kadar mesaj yolluyor birbirine. Bir şey değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Bir dahaki sefere okuma anlama işini doğru organlarla yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi forumlar

• Bip ilk zamanlar yabancı uygulamaydı sonradan Turkcell uygulaması oldu diye biliyorum ama internette de bununla ilgili bi yazı bulamadım. Bilen bilgilendirebilir mi

• Ben bu uygulamaya güvenemiyorum. İşin arkaplanında sırf teknik takip amaçlı olarak oluşturulduğu ve verilerin resmi makamlara servis edildiğini düşünmeden edemiyorum

• 900 milyonu beleş internet için atılan mesajlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Ben bu uygulamaya güvenemiyorum. İşin arkaplanında sırf teknik takip amaçlı olarak oluşturulduğu ve verilerin resmi makamlara servis edildiğini düşünmeden edemiyorum

Tamamda zaten pazardaki bütün uygulamalar bu mantık ile gidiyor. Programları kullanmak bedava ama onun parasının bir yerden çıkması lazım. Yapımcılarda bunu programı kullananların bilgilerini satarak sağlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Ben bu uygulamaya güvenemiyorum. İşin arkaplanında sırf teknik takip amaçlı olarak oluşturulduğu ve verilerin resmi makamlara servis edildiğini düşünmeden edemiyorum

whatsapp sanki başka birşey yapıyor.

• Sürekli servis mesajı gönderiyor. Yok. Bip ayın sürprizi, sürpriz nokta, yok 2 çkolayy hediye, senyapdiye, habip, bil yıldızları hediye yarışı, sanırım sosyal ağ, alt tarafı mesajlaşma uygulamasısın bi rahat bırak! 1000 mesaj at 2 gb hediye demişlerdi onu da vermediler. Yalan dolan. Millet de zaten bedava internet vs için yüklüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.