- x
msn açılmıyor
39 Cevap39879 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

326 Mesaj
16 Mart 2007; 19:53:55 

Ben az önce msn 7.5i yükledim ama üzerine tıkladığımda msn 7.5 penceresi açılmadı.Sonra sildim ve başka bir siteden tekrar yükledim.Ama aynı sorunla karşılaştım.Üzerine tıklıyorum ama msn penceresi açılmıyor lütfen yardım edin ne yapmam gerek?? :(

5228 Mesaj
16 Mart 2007; 19:57:57 

BLOGuma bakman yeterli
hata kodlarıce çöüzmleri mevcut
81000306 böyle bir hata kodu alıyorsan bu sorun şu anda çoğu kişide mevcut.
umarım en kısa zamanda düzelecektir
http://msnrehberi.msndo...a%C3%A7am%C4%B1yorsunuz

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

326 Mesaj
16 Mart 2007; 20:04:39 

hata kodu çıksa iyi ama tıklayınca hiçbirşey açılmıyo sanki hiç üzerine tıklamamışım gibi

1233 Mesaj
16 Mart 2007; 20:13:53 

evet msn açılmıyor

5530 Mesaj
16 Mart 2007; 20:17:32 

panik yok... bendede açılmıyor

23 Mesaj
16 Mart 2007; 20:21:34 

Bende de açılmıyor.

833 Mesaj
16 Mart 2007; 20:23:42 

Valla bendede açılmıo deli oldum 3 defa silip tekrar yükledim msni neyseki sorun bende diilmiş

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

4049 Mesaj
16 Mart 2007; 20:26:21 

şan bendede acılmıo buna sewindim..........

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

649 Mesaj
16 Mart 2007; 20:29:09 

offffffffffff be çok şükür bendede yok msn ben hani sandımkı benden kaynaklann bi sorun kımsenınkı acmıyor mus boylesı daha ıyı oldu

Hayat bu bugun varım yarın yok...

326 Mesaj
16 Mart 2007; 20:40:34 

yani sizde üzerine tıklıyosunuz ve açılmıyo_? Ohh iyi inşallah en kısa zamanda düzeltirler

5530 Mesaj
16 Mart 2007; 20:50:17 

galiba burdan takıp edılıyor sorun belki çözülmüştür?? http://forum.donanimhab...342/mpage_2/key_/tm.htm

1233 Mesaj
16 Mart 2007; 20:58:10 

arkadaşlar çözen biri varsa buradan haber verse çok iyi olur

927 Mesaj
16 Mart 2007; 21:11:48 

Arkadaşlar bende hata alıyordum sitenin birinden bi sözde düzeltme prgramı indirdim...Ancak C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki dosyalara farklı girdiler yaptı sonra msn o dosyalar nedeniyle hata verdi...Bende sildim...O dosyaların normallerini nasıl geri getirebilirim?Şimdiden teşekkürler...

816 Mesaj
16 Mart 2007; 22:26:53 

quote:

Orjinalden alıntı: yaprakcob

yani sizde üzerine tıklıyosunuz ve açılmıyo_? Ohh iyi inşallah en kısa zamanda düzeltirler

hayır senin sorunun daha farklı biz oturum açamıyoruz sen ise msn i açamıyorsun silip tekrar yüklemeyi dene

bu arada çok mantıksız ve alakasız gelebilir fakat nickin adın+soyadının kısaltmasımı ? çok merak ettimde

ek$i sözlük
Yıldız Sözlük
DH Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu
İlköğretim Öğrencilerine Matematik İngilizce Özel Dersleri Verilir İrtibat için Mesaj Atınız

1233 Mesaj
16 Mart 2007; 22:37:59 

arkadaşlar sorunu çözen yok mu msn e giremeyecek miyiz yani bundan sonra

280 Mesaj
16 Mart 2007; 22:38:16 

alala bendede açılmıyor .arkadaşlar sorun ne olabilir acaba (mersin)

280 Mesaj
16 Mart 2007; 22:42:28 

webden girmeyi deneyim dedim yine olmuyor

1233 Mesaj
16 Mart 2007; 22:45:04 

galiba çözüldü ben girdimm

540 Mesaj
16 Mart 2007; 22:45:45 

hata kodu 81000314 die çıktı bende

Dürüstlük en büyük erdemdir.
Sen verdikçe dost görünen çok olur. İste de gör, hepsi birden yok olur. Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur...

816 Mesaj
16 Mart 2007; 22:46:09 

msnden tamamen çıkıp çalışltıra regsvr32 softpub.dll yazın sorununuz düzelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #CannibaL# -- 16 Mart 2007; 22:47:02 >

ek$i sözlük
Yıldız Sözlük
İlköğretim Öğrencilerine Matematik İngilizce Özel Dersleri Verilir İrtibat için Mesaj Atınız

5228 Mesaj
16 Mart 2007; 22:47:25 

quote:

msn i kapatıp tamamen çıkış yaptıktan sonra çalıştıra bunu "regsvr32 softpub.dll" yazıp deneyin birde "lar yok

bu forumdan alıntı, bunu denedikten sonra açın
işe yarıyor arkadşlar, bunu paylaşan arkadaşa da teşekkürlerimi iletirim

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

833 Mesaj
16 Mart 2007; 22:48:21 

ben şimdi denedim girdi

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

816 Mesaj
16 Mart 2007; 22:49:31 

quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

bu forumdan alıntı, bunu denedikten sonra açın
işe yarıyor arkadşlar, bunu paylaşan arkadaşa da teşekkürlerimi iletirim

geç kaldın biraz dostum ben burayada tekrar yazayım dedim aslında arkadaşlara birazda kızdım aynı topicden bir tane daha var arada onada baksalar sorunlarını halledecekler ama olsun ben görevimi yapayım yine

ek$i sözlük
Yıldız Sözlük

649 Mesaj
16 Mart 2007; 23:19:22 

af buyur ama ben yapmadan msn acıldı

Hayat bu bugun varım yarın yok...

1233 Mesaj
16 Mart 2007; 23:30:12 

quote:

Orjinalden alıntı: xcoll

af buyur ama ben yapmadan msn acıldı

+1

aynen

816 Mesaj
17 Mart 2007; 0:33:46 

çünkü sorun giderildi

ek$i sözlük
Yıldız Sözlük

350 Mesaj
17 Mart 2007; 0:48:54 

Şok şok şok....flaş flaş flaş......
Sayın seyirciler msn yurtta yaklaşık 1 saat açılmadı ve..
halk galeyana gelip kendini yerden yere vurdu....
Ama bunun bir şaka olduğu öğrenildi....
şimdi herkes sakin olsun.....

1310 Mesaj
5 Eylül 2007; 20:23:12 

aynı hata şu anda bende var

20 Mesaj
9 Aralık 2007; 22:02:48 

ben yolunu biliyorum:
bilgisayarımdan yerel disk c'ye girin.Program filese girin.Msn messenger dosyasını sağ tıklatın.Özelliklere girin.ardından uyumluluk sekmesine tıklatın.Bu programı aşağıdaki uyumluluk modunda çaılşıtır yazısına tıklıyoruz.Sonra altında çıkan yerde windows 95 yazıyor.yanında aşağı doğru giden bir ok var ona tıklatıp windows 2000i seçiyoruz.uygulaya basıp çıkıyoruz.artık oturum açabilirsiniz.

gorkem-akcan

69 Mesaj
7 Nisan 2008; 19:15:17 

açılmıyorsa
alt+ctrl+delete > uygulamalar > yeni görev bölümüne C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe yazıp
entera basın.2-3 dakka içerisinde açacaktır.

Cenk sanatımız,su meşhedimiz.
İhyayı vatan hep maksadımız.
Korkumuz yoktur, pirimiz Nuh’tur.
Ölüm ne demek maksat fütuhtur.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Nisan 2008; 19:27:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Godlessfrog

Arkadaşlar bende hata alıyordum sitenin birinden bi sözde düzeltme prgramı indirdim...Ancak C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki dosyalara farklı girdiler yaptı sonra msn o dosyalar nedeniyle hata verdi...Bende sildim...O dosyaların normallerini nasıl geri getirebilirim?Şimdiden teşekkürler...

İlk olarak Başlat/Programlar/Donatılar/Sistem Araçları/Sistem Geri Yükleme Burada önceki bi tarihe dosyaların değişmediği bi tarihe yüklersen sorun düzelir.

781 Mesaj
7 Nisan 2008; 19:53:04 

Sorun devam ediyormu??ediyorsa msn formatla

100 ÇİÇEK AÇSIN 100 FİKİR TARTIŞILSIN
يذز صطصثك اصسغن يذز فطكطر تارتغاغلسغن

25 Mesaj
11 Eylül 2008; 14:23:23 

Ya bugun benimde basima geldi msn acilmio pc restartladim olmadi modem restartladim olmadi napcam ben bi help pls hizmet gecici olarak kullanilmio dior giremiorum msnme oy oy oyyyyyyyyyyyyyy help

İmza Atmayi Bilmiore parnak Bassem ? :)

www.l2loyal.com >>> SPSofTR

265 Mesaj
11 Eylül 2008; 14:28:00 

dün haberlerde uydularda yapılan yapılandırmalardan bahsetti bunun internetide etikleyebileceği söylendi bi ihtimal sorun bunlarla bağlantılı olabilir diye düşünüyorum

işin geyik yanına gelirsek bu ülkede yasaklara alıştık acaba msn de mi yasaklandı

ben hiç ama hiççç şaşırmam beklerim

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ....>>>
<<<....PUNTO EVO 1.3 MJ. EVO BEYAZI....>>>
<<<....CANON SX 230 HS....>>>

12907 Mesaj
11 Eylül 2008; 14:34:37 

Ankara / Kablo internet

Msn açılmıyor

3 Mesaj
20 Ekim 2008; 22:07:23 

Merhaba arkadaşlar,

810003c1 Hata Mesajı,

Nolur yardımcı olun. 6 gündür açılmıyor. Başka bir bilgisayarda denedim aynı hata mesajını veriyor. Diğer msn adresim açılıyor, çok garip.

Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Windows Live Messenger oturumu açamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
Hata kodu: 810003c1

Bu hata kodunu googleda aradım yabancı kaynaklar var hep.
Yardımcı olacaklara şimdiden çok çok teşekkürler....

3 Mesaj
21 Ekim 2008; 13:08:41 

810003c1 arkadaşlar bu hata mesajı hakkında yardımcı olacak bir arkadaş yokmu acaba

2484 Mesaj
21 Ekim 2008; 14:24:21 

tarih yanlış olunca msn açılmıyor

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100

3 Mesaj
21 Ekim 2008; 14:47:08 

Hayır herşey doğru tarih falan. çünkü diğer msn adresimi açabiliyorum. Ama öbür adresimi açamıyorum. 810003c1 hata mesajı çıkıyor. 7. gün oldu hala bu hata mesajını veriyor.

1 Mesaj
28 Şubat 2011; 18:51:47 

Arkadaşlar ben çözümü buldum hem de çok kolay ne bişey silceniz ne de yükliceniz

Ben Windows 7 Proffessional kullanıyorum ben de tıklıyodum tık yok...

Ama sağ tıkladım msn'e yönetici olarak çalıştır dedim ve anında açıldı

Umarım faydası olmuştur.Yardımcı olabildiysem çok memnunum

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406