Şimdi Ara

5000mAh bataryalı telefon: Moto E4 Plus incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Motorola'nın 5000mAh kapasiteli devasa piliyle öne çıkan akıllı telefon modeli Moto E4 Plus'ı inceledik. Bakalım bu telefon almaya değer mi, tüm detaylar inceleme videomuzda. 

• arkadaş 1100 lira fiyat çekmişler . 6735 nedir yahu şuna verilcek parayla kat ve kat daha iyi telefon alınabilir .

• İncelemeyi sırf Erdi için izlerim, yoksa bu donanımın fiyatı bu değil. Snapdragon 625 işlemci kullanılsa en azından tercih sebebi olabilirdi.
  • lenovo p2 varken bu telefona ne gerek var açıklar mısınız erdi bey ?

• nu telefona 700 tl bile fazla sırf pil için tel alınmaz zaten her taraf powerbank dolmuş

• Bataryası yuksek telefon sevdıgım ıcın vıdeoyu actım, lenovo p1 pro kullanıyorum,720 p ekranı duydum dedım dahada ıyı gıder pıl hemen ardından medıatek denılınce vıdeoyu kapattım yemınle.

• İyide kardeşim değerler niye dakika? 1000 dakika yada 850 dakikamış anlamam saat değil dakika bitti benim için

• 200 liraya verirlerse dedeme hediye olarak alabilirim..

• Moto e4 plus sahibiyim ve cihazın gerçekten en büyük gücü bataryası benim gibi çok yoğun kullanan biri için bile 2gün hatta bazen 3.günü görecek şekilde bir performans sergiliyor depolama konusunda 64gb hafıza kartım olduğundan bir problem yaşamıyorum ama 32olsa çok daha iyi olurdu. telefonun batarya kaynaklı bir kalınlığı bulunması dışında arka çıkartılabilen kapağı da çok kalın çıkarttığınız zaman bu kapak daha ince olabilirmiş diyorsununuz birde 4g performansı var daha önce kullandığım snapdragon 820 kullanan lg v20 cihazım ile speedtest te 350mbps leri gördüğü yerde 50mbps i zor görüyor genel olarak çekim problemi yok ama dosya indirecekseniz çok acil istediğiniz performansı vermeyebilir.

2aylık kullanımda ne donma ne takılma yaşamadım zaten motorola neredeyse android one cihazları gibi ham android arayüzü ile geliyor bunun da etkili olduğunu düşünüyorum.

• Yaşlanmışsın Erdi abi,

• "Xiaomi Redmi 4 Prime" der buradan yavaş yavaş uzaklaşırım.

• Moto E4 Plus mı asus zenfone max mı karşılaştırsanız hangisini önerirsiniz

• 50 yaş üstü telefonu. 600 ederi en fazla.

• Bende tasarımından ve bataryasından ötürü almayı düşünüyorum sadece whatsapp, küçük çaplı birkaç oyun,chrome gibi ihtiyaçlarımı karşılasın yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık günah o fiyatlara xiaomi note 4 serileri var.

• moto g4 plus aldim , telefonun taksidi bitmedi ve suan bozuk motorolanin yanina bir daha yaklasmam bile, tavsiye etmiyorum , paranizi cope atmayin yazik olur...

• yıl oldu 2017, olacak 2018 şu hantallığa bak. şarjı uzun gidecek diye çekilecek dert değil.

o paralara kvk'lı 64 gb redmi note 4x (1250tl) var. yazık günah.

s625, 4/64, full hd 5.5 inç, miui gibi bir sürü artısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

yıl oldu 2017, olacak 2018 şu hantallığa bak. şarjı uzun gidecek diye çekilecek dert değil.

o paralara kvk'lı 64 gb redmi note 4x (1250tl) var. yazık günah.

s625, 4/64, full hd 5.5 inç, miui gibi bir sürü artısı var.

ama hocam şimdi öyle diyorsunuzda bu fiyat bandında xiaomi telefonların tasarım rezalet hele o fiziksel tuşlar rezil ediyor tasarımı moto e4 plus ın tasarım sade,çekici ve bataryası şahane geliyor bana birde bu yönden bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysjodyy -- 17 Kasım 2017; 18:47:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahaha! 3:05teki halin ne öyle erdi:D

• gereksiz pahalı pil dışında başka bir özelliği yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.