Şimdi Ara

Black Friday indirimlerinde Playstation 4 1 TB, 200 dolara satılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
6
Favori
16.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Friday indirimlerinde Playstation 4 1 TB, 200 dolara satılacak

Sony’nin Amerika’da uygulayacağı Black Friday indirimleri belli oldu. Cyber Monday (19 Kasım) ile başlayacak indirimler 9 gün sürecek. Playstation 4, Playstation 4 kontrolcüsü ve Playstation VR indirime girecek.

Playstation 4 1 TB: 200 Dolar

Playstation 4 Slim’in 1 TB depolama kapasitesine sahip modeli 199 dolara satılacak. Kontrolcüler de de indirim olacak. Yeni çıkan yarı şeffaf model de dâhil olmak üzere tüm renkteki kontrolcüler 39.99 dolardan satışa sunulacak.

Playstation VR Gran Turismo Sport Bundle: 300 dolar

Playstation VR’ın Gran Turismo Sport Bundle’ı 300 dolar, Skyrim VR paketi 350 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Playstation Store dijital mağazasında da özel fırsatlar olacak. PS Plus üyeleri için 17 Kasım’da dijital indirimler başlayacak. PS Plus aboneliği olmayanlar 21 Kasım tarihinden itibaren dijital indirimlerden yararlanabilecek.

Playstation Amerika’nın açıkladığı indirimler bu şekilde. Black Friday günü Playstation Türkiye de özel indirimler sunacak. Fakat indirimin içeriği hakkında henüz bilgi paylaşılmadı.

• Doların yükselmesinin cb ne alakası var diyor bak hele. Ulan bu ülkeyi petagonya muhtarımı yönetiyor o zaman geçmişteki krizleri neden ecevit zamanında böyleydi de şunun zamanında şöyleydi de demeyeceksiniz iki yüzlü oluyorsunuz o zaman. Adam ülkedeki cam filminden yabancı sınırına kadar her konuda fikri var ekonomi bozulunca cumhurbaşkanıyla ne alakası var diyor bide tespit yapmı rotchild rocfeller falan demiş gerçekten size cahil demek karacahile hakaret olur
  • Tlye cevirince yine cok para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önlerden yerimizi alalım.

Haberim vardı gerçi ama yinede ek gelişmeler olursa gözden kaçmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel fiyat
  • TIME kullanıcısına yanıt
    TL’ye çevirmeden al kardeş o zaman gözünde büyümez

• Amazon ne kadara verecek acaba.

• Takipte kalalım

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

TL’ye çevirmeden al kardeş o zaman gözünde büyümez

Şemsiye içeride açılsın diyorsun yani

• Pro da indirim olur mu

• Bu paket ortalama gümrük kargoyla birlikte 1000tl ye gelir

• keşke her firma önceden çıtlatsa böyle. beklediğim bir kaç ürün var denk getirirsem güzel olcak bu yıl. :)

• 800 lira... Daha vergisi kargosuda var...

• Stok sıkıntısı olur mu? Olacaksa kaç gibi almak lazım

• Fiyat hoştur ama benane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 14 Kasım 2017; 20:23:4 >
  • şuan hepsiburada sitesinde tek kol 500 gb 1039 lira. Açıkçası 1 tb almayı düşünmüyorum ihtiyacım olmayan bir 500 gb a daha para ödemek istemem. 1 tb 200 dolardan satılacaksa 500 gb modeli kaç dolardan satılcak acaba ? 1000 liraya türkiyede sahip olabiliyoruz vade farksız 4 taksitle. 250 250 ödenir. Yurt dışından aldığımızda bi 750 lira civarına malolmadıkça bu ürün gümrük kargo vırt zırt dahil pekte kampanyadan sayılmaz.
  • Butun retailerlada bu fiyata dusecek black fridayde. Bestbuy, walmart, target falan hepsinde

Sanirim fiyatlari bu noktalara cekecekler. PsPro da indirime gitmiyorlar hic bir retailerda. Anladigim kadariyla ps4lerin fiyati kalici olarak inecek bu fiyatlara.

• Dolar 3.9 oldu.

• amerikalilar icin guzel bizim için gereksiz indirm. eskiden olsa atlardik ama kur olmuş 3.90

kargo gumruk ile yaklasik 250 dolara gelir oda 975lira yapar. 100lira daha koyup burdan taksitli olarak almak daha mantikli

• Ben olsam hiç öyle kesin konuşmazdım. 500gb eğer psn den oyun indiriyor san kesinlikle yetmiyor diskli oyun alsan bile 40 50 gb yükleme yapıyor. Ben de alırken 500gb yeter dedim aldım yetmiyor bir de. Psn indiriminden oyunları alırım hiç yetmez diye 2tb harici hdd vardı ps4 ün hdd sini söktüm 2tb ı taktım şimdi çok rahat yer çok. 1tb dan aşağısını alma bence

• Kontrolcü istiyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.