Şimdi Ara

Sony Syphon Filter için Marka Tescili Yaptırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Sony Interactive Entertainment, Avrupa'da (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) Syphon Filter için marka tescili yaptırdı.

Şu anda Days Gone üzerinde çalışan Bend Studio tarafından geliştirilen third-person shooter gizlilik serisi Syphon Filter'ın ilk oyunu 1999 senesinde PlayStation 1 için çıkmıştı. Ardından ikinci ve üçüncü oyunda PlayStation 1 için çıktı ve 2004'ten 2007'ye kadar PlayStation 2 ve PSP için üç Syphon Filter oyunu daha çıktı.

Bu marka tescili yeni bir Syphon Filter oyunu ya da PlayStation 4'te PlayStation 2 Klasikleri kütüphanesine eklenecek Syphon Filter oyunları ile ilişkili olabilir. 

• Güzel haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 12 Kasım 2017; 21:23:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunun o polisli ilk bölümü yok mu? Efsaneydi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Müthiş. Ps'de ne oynardım sonra zamana yenik düştü birde Sony'de üstelemeyince kaybolup gitti.

O zamanda bile efsaneydi şimdi sağlam bir remake ile yeniden oyun dünyasını sallar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps2 zamanında severek oynadığım ama uzun zamandır adını unuttuğum ve bir türlü bulamadığım oyunu buldum. Şu an tam bir nostalji oldu benim için
  • ps efsane oyunlarından heralde 2 3 kere bitirmişimdir zamanında , fear effect geliyor bu da gelse güzel olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Aynen nostalji olur, eğer senaryo dahada derinleştirilerek düzenlenirse, oyun bence yüksek satış rakamlarına ulaşır, ama online olmayan oyunlar bu aralar pek ilgi görmüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.