Şimdi Ara

The Game Awards 8 Aralık'ta Düzenlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       The Game Awards 8 Aralık tarihinde saat 05:00'da Microsoft Theater Los Angeles'ta düzenlenecek. 

Ödül dağıtımı, özel oyun dünya prömiyerleri, yeni oyun duyuruları ve müzik performanslarının olacağı yıllık ödül etkinliği The Game Awards hemen hemen tüm büyük mobil, masaüstü ve konsol cihazlarından canlı olarak izlenebilecek. 

Bu sene takipçiler Facebook Messenger, Google Search, Twitter DM ve TheGameAwards.com aracılığıyla seçili kategoriler için oy kullanabilecek. Oylama 14 Kasım 18:00'da adaylar ilan edildiğinde başlayacak.

The Game Awards indirimleri bu yıl PlayStation Store, Xbox Live, Steam ve diğer platformlarda aday oyunlar için gerçekleşecek, detaylar aralık ayının başında duyurulacak. 

• Tahminim Horizon zero dawn, the Legend of Zelda bu ikisinden biri tahminim GOTY olacaktır.Eğer geçen seneki gibi saçmalık olursa PlayerUnknown's Battlegrounds maalesef GOTY bile olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Tahminim Horizon zero dawn, the Legend of Zelda bu ikisinden biri tahminim GOTY olacaktır.Eğer geçen seneki gibi saçmalık olursa PlayerUnknown's Battlegrounds maalesef GOTY bile olur.

%99 Mario Odyssey

%1 Zelda

Benim gönlümde Horizon Zero Dawn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon zero dawn ve GOTY? güldürmeyin beni... Zelda ve mario odessy GOTY olacak.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Gülmek sağlık için iyidir tavsiye ederim

• Zelda yada Mario alır.

• Hocam benim gönlümde de Horizon zero dawn game of the year ödülünü hak ediyor.Ama Mario kazanmayı bence hak etmiyor,Zelda ise biraz hak ediyor.Ama bana göre 2017 yılının en iyi oyunu Horizon zero dawn,çünkü mükemmel grafikleri ile,oynanış mekanikleri,ilginç hikayesi ile oldukça GOTY ödülünü sonuna kadar hak ediyor.
  • Benim gönlümde Horizon Zero Dawn ama Mario ve Zelda zorlu rakipler :)

• Horizon çok kaliteli bir oyun olsa da büyük ihtimalle ödülü Zelda alacaktır.

• Yılın en iyisi ödülünü Mario almalı diye düşünüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce sorsaydınız rakipsiz Zelda derdim fakat Mario öyle bir geldiki %50-%50 diyebiliyorum şuan.
  • Mario alır gibi duruyor. Zelda da ikinci sırada. Ama sonuç olarak en güçlü iki adayın Nintendo'dan çıkması ayrı bir olaydır bana göre.

• Zelda ve Mario varken diğer oyunlar alsa alsa TOTY ödülünü alırlar.
  • Her türlü Mario alır bu sene...
  • Beyler paraları alalım iddaa açıyorum :D Ben de Zelda ve Mario arasında çok tıkandım. Başka oyunların çıkacağını düşünmüyorum. Paramı Mario'ya yatırıyorum ;] Tam kumar olmuş bu yıl ki GOTY. (pubg falan çıkmasın da aman)
  • Bencede Mario alacaktır ama Zelda'da süpriz yapabilir.

Nintendo'ya bak bildiğin kendi içinde kapışıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.