Şimdi Ara

En güçlü oyun konsolu mercek altında: Xbox One X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox One X elimize ulaştı. Gerçek 4K oyun deneyimi için geliştirilen konsolu, bu videoda kutudan çıkarıp detaylarına bakıyor ve performans farkı yaratan özelliklerine değiniyoruz. 

• Telefon, konsol, Dizüstü Bilgisayar incelemelerinizde, incelenen makineyi masanın üzerine, kenar hatlarına paralel-simetrik gelecek şekilde bırakın lütfen. Masanın üzerinde gelişigüzel bırakmak hoş olmuyor. İnceleme için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 8 Kasım 2017; 18:4:28 >
  • Xbox aziz yıldırımla yönetilen fenerbahçe gibi.

• @fx57 hocam izlemediniz mi videoyu yüklemeden önce, 1:28 de click analyze to begin yazan mavi yatay şerit var 5-10 sn kadar, hem burada hem youtube daki videoda var bu hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 8 Kasım 2017; 18:27:54 >
  • Erdi eline sağlık güzel ve doyurucu bir ilk bakış olmuş , youtuberların çektiği birbirinin aynı kutu açılışlarından sonra en azında bilmediğim birkaç şey öğrenmiş oldum gold sertifikalı psu olayından verimlilik konusundan haberim yoktu.
  • abi oyunu yok yolda bulsam almam

• Konsolun anlamı özel oyundur ama win10 a çıkartmakla büyük hata yaptılar oyunlarını , bu bizim için iyi xbox için kötü bir durum oldu ilerde değişecek tabi konsol satmayınca , bugün azda olsa çıkan tüm Microsoft oyunları sadece xbox one özel olsa ve bugün bu cihaz böyle çıkmış olsa düşünmeden alırdım ama gerek yokki xbox x de 30 fps olan forza horizon 3 ü pc de 4k 60 fps oynuyorum

• Exclusive oyunu olmayan konsol :(

• AAA oyun isteyen arkadaşlara hak vermekle beraber şahsi görüşüm ve isteğim -tabi biraz zor- :

Klavye/mause desteği sunucağını açıklayan ms birde mmorpg ve moba desteğini pc ortak server ile getirirse "benim için " alınabilir cihaz olur.

Kaldı ki bugün 4k sistem toplamak yaklaşık 6 bin TL den başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 8 Kasım 2017; 19:52:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel incelemeydi eline sağlık.

• bence artık xbox hazır pc olarak satılmalı zaten oyunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Telefon, konsol, Dizüstü Bilgisayar incelemelerinizde, incelenen makineyi masanın üzerine, kenar hatlarına paralel-simetrik gelecek şekilde bırakın lütfen. Masanın üzerinde gelişigüzel bırakmak hoş olmuyor. İnceleme için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 8 Kasım 2017; 20:29:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herşey iyi güzel de fiyat bandında 3k ya dayanması... :'(

• donanım haber, yıllardır video çekimi yapıyor ama halen çekimlerde ve kamera geçişlerindeki acemilikler komik görüntülere neden olmuş.
    sayın DH yetkililerine duyurulur: görsel/sanatsal danışmanlık hizmeti verilir.

• erdi beyin ürün incelemesi baya bilgilendirici.konuya çalışmış olduğu ve derdinin izleyicilere bunları anlatmak olduğu anlaşılıyor.tek kötü yanı bu video sadece,yandan çekim olmuş.

• Kontrolcüsü piyasada satılan siyah xbox one s kontrolcüsünden birazcık farklıymış. Piyasadakinde tuşlar renkliyken xbox one x kontrolcüsünde gri olarak sunulmuş. Pc için kontrolcü arayanlara şiddetle önerilebilecek bir kontrolcüdür bu arada. Fiyatı sorun değilse düşünmeden alın derim.

• Pubg 60 fps calistiramiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    o oyunu 60 fps çalıştırman için 1080ti lazım.
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    ben rx 470 var 80-100 fps oynuyorum
  • Yandan verdiğin görüntü güzel ama o kadar çok peş peşe veremezsin izleyiciyi yorar rahatsız eder çok abartmışsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.