Şimdi Ara

Watch Dogs kısa bir süreliğine ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Watch Dogs kısa bir süreliğine ücretsiz!
    İlk Watch Dogs oyunu PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Kampanya 13 Kasım'a kadar devam edecek. Bu sürede oyunu bir defa kütüphaneye ekleyenler, ömür boyu erişebilecek.

İlgilenenler Watch Dogs'u ücretsiz olarak bu link üzerinden Uplay kütüphanesine ekleyebilir. Ubisoft'un Twitter üzerinden belirttiğine göre bu ücretsiz hafta sonu etkinliği değil, oyunu 13 Kasım'a kadar aldığınızda sonsuza kadar sizde kalacak.

Watch Dogs 27 Mayıs 2014'te çıkmıştı ve şu anda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Ubisoft zaman zaman böyle başarılı yapımları ücretsiz sunuyor. Firma daha önce The Crew, Assasin's Creed 3 ve Rayman Classic gibi başarılı yapımları ücretsiz vermişti.

• watch dogs 2 ücretsiz olsaydı bari :)

• Kütüphaneye eklenince coming soon yazıyor. İndirmeye çalışınca da preload yazıyor ne iş?

• bedava sirke misali aldım bir tane, böyle üst seviye oyunların hediye edildiği zor görülür bir olay...
  • Bu sayfa güvenli değil.
    (Chrome)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 7 Kasım 2017; 9:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah Ubi abi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam üzerinden verseydiler daha iyiydi. Buna da şükür hemen arşive ekleyeyim :)

• oyun 2-3 gün geçirir. eğlenceli bence.
  • TinyWarrior kullanıcısına yanıt
    Adamın derdi kendi platformunu bilinir hale getirmek zaten. Neden steam üzerinden versin.
  • Freeline F kullanıcısına yanıt
    Linkin freetrial sayfasi yazmasi bi anlam ifade etmiyor. Kendileri bildiri yapti zaten limited time free copy olarak. Yani alan omür boyu oynar Bugunden itibaren dagitilmaya baslaniyor oyun haklari. Zaten sayfadada nov 7 7pm - nov 13 7pm olarak yaziyor.

Division free trial olarwk gorundugu icin her zaman ulasilabilir durumda ama zaman bilgisi yok. 8 seviye ve 6 saat kurali var onda da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığı zamanlar oynamıştım ama bitirememiştim çünkü optimizasyon sorunlarını geçtim sürüş dinamikleri rezaletti.

Klişe kötü hikayesi ve ana karakterin takozluğuda cabası.

İyi tarafı vuruş hissini beğenmiştim çatışmalar zevk veriyordu.
  • alın arkadaşlar böylesine bir oyunun ücretsiz verilmesi muhteşem bir şey steam'de halen 105 tl'ye satılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alalım hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye saati ile 16:00 da aktive olacak ondan preload...

• 13 gb oyun boyutu 2,5 mb/s hızla ınmeye basladı

• quote:

Orijinalden alıntı: cengaver51

13 gb oyun boyutu 2,5 mb/s hızla ınmeye basladı

bende hala preload gözüküyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

quote:

Orijinalden alıntı: cengaver51

13 gb oyun boyutu 2,5 mb/s hızla ınmeye basladı

bende hala preload gözüküyor hocam.

valla indiriyor bende 5 gb oldu
  • oyunun olduğu linke giriş yapılamıyor.
    sıfır üyelik açtım şifreyi yazdım yine giriyorum login diyorum hata veriyor. ne saçma iş anlamadım aynı şifre ile 3 kere denedim bir tanesinde girdi bu sefer link kayboldu. UBISOFT beyler kesin bir bokluk çıkar.

• sıfır üyelik açıp denedim, aktif ettim yine login yaptım yime login error diyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.