Şimdi Ara

Battle For Azeroth WoW genişleme paketi duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battle For Azeroth WoW genişleme paketi duyuruldu

Devasa çok oyunculu çevrim içi oyun sektöründe en uzun soluklu yapımlardan birisi olmayı başaran World of Warcraft, yeni genişleme paketi ile sektörde yer almaya devam edeceğini gösterdi.

Battle for Azeroth neler sunuyor?

BlizzCon 2017 etkinliğinde duyurulan Battle for Azeroth genişleme paketi yeni bölgeler, yeni materyal, yeni ekipmanlar ve en önemlisi daha yüksek seviye sınırı gibi özelliklerle geliyor.

Alliance ve Horde geriliminin biraz daha tırmandığı genişleme paketinde oyuncular 120 seviyeye kadar yükselebiliyor. Paketi satın alan herkesin anında 110 seviyeye yükselmesine de imkan tanınmış.

Ayrıca Bkz.Büyük sürpriz: Qualcomm satılabilir!

Yeni pakette Horde tarafı için Zandalar, Alliance için ise Kul Tiras krallıkları oyuna ekleniyor. Yine Azeroth içerisinde adalar bölgesinde oyuncular kaynakları toplama için birbirleriyle veya yapay zeka ile mücadele edecek.

Klasik Warcraft savaşlarından ilham alan Warfront adındaki PvE modunda oyuncular 20 kişiye kadar ekipler kurarak kaynakları ele geçirmeye çalışıyor. Ayrıca Azerite materyali ile yeni güçler kazanabiliyorsunuz. Genişleme paketinin gelecek yıl sonbahar aylarında gelmesi bekleniyor.

• for the horde

• Eski Alliance vs Horde günlerine dönmek güzel olacaktır. Dünyayı kurtarma işi şıkmıştı.

• Dolar ve Euro yüzünden ortalama senede 600'TL tutuyor artık.Alınacak o ek paketi hiç söylemiyorum daha!

• pedrojose P kullanıcısına yanıt
    hevesim kursağımda kaldı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pedrojose

Dolar ve Euro yüzünden ortalama senede 600'TL tutuyor artık.Alınacak o ek paketi hiç söylemiyorum daha!

Malesef öyle oldu. Avrupa, Amerika'da yaşayanlar tahminimce 15 yıldır sabit 13 euro(dolar)dan alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

hevesim kursağımda kaldı :(

Oyunu oynayarak oyun parasıyla oyun süresi alabiliyorsun. Bir çok oyuncu öyle yapıyor. Tabi sen vaktim yok dersen para vermen gerekecek ama aylık 40 lira bir şey herhalde bilemiyorum fiyatlarını, devamlı oynayacaksan fiyat az bile sonuçta p2w değil.
  • Sevdiğim kız Aliance ben Horde çok zor zamanlar beni bekliyor :(

• For The Alliance!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pedrojose

Dolar ve Euro yüzünden ortalama senede 600'TL tutuyor artık.Alınacak o ek paketi hiç söylemiyorum daha!

valla bu durumu açıkca söyleyince harbiden çok fazla para yav. ayda 50 tl oldu artık.
    senede 600 tl sadece yıllık ücret
    üzerine yeni paket 200 tl olur.
    sonunda zorla private'e muhtaç olacağız galiba maalesef
  • Maghar orcları ALlied race olarak açıklandı. kahverengi orclar geliyor :) ayrıca BFA da upright olayına da dahil olacaklarmış.

Hala cicili bicili Alliance oynamak isteyen varmı?
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    garrosh omuzluğu olsaydı ne güzel giderdi ha
  • e düşürcen artık onu da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.