Şimdi Ara

Yaani 1 haftada 1 milyon indirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcell’in arama motoru Yaani, ilk haftada bir milyon indirilme rakamına ulaştı. Böylece Yaani, ilk hafta itibari ile Türkiye’den çıkan uygulamalar arasında en fazla indirme sayısına ulaşan uygulama oldu. Yaani, ilk üç günde uygulama marketlerinin en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıraya yerleşmişti.

Yaani, Turkcell tarafından geliştirilen ve Türkçe diline özel algoritmalar içeren bir arama motorudur. Şimdilik sadece Android ve iOS uygulamaları üzerinden kullanılabilen Yaani, yakın zamanda web site üzerinden arama özelliğine kavuşacak.

Yaani, Turkcell’in diğer servisleri ile uyumlu çalışıyor. Örneğin bir şarkı araması yapıldığı zaman şarkının Fizy sayfası çıkıyor. Yakında eklenecek özellikler ile Yaani, alışveriş sitelerindeki ürünlerin fiyat bilgisini gösterecek ve fiyat karşılaştırması yapabilecek.

Yaani’yi Google Play ve App Store uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yaani’yi indiren Turkcell aboneleri indirdikleri için 1 GB internet, kullandıkları her ay için ekstra 1 GB internet kazanıyor.

• Turkcelllilere 1GB internet hediyesi var herkes o yüzden indiriyor çok da şey yapmayın yani.

• indirene utanmasalar para verecekler 1 milyon değil de 100milyon olsa belki haber değeri olurdu.

• Kaç kişi silmiş birde onu söylesinler..

• Hediye için indirdim. Hediyeyi alır almaz sildim.

• Bir Türk uygulamasının başarısı neden bu kadar hazımsızlık yaratıyor acayip bir durum. Hemen silmişmiş. Yarın yine hediye verince yeniden indir böylece indirme sayısını daha da yükselt emi..

Kolayı protesto edecem diye bakkaldan parayla alıp sokağa dökenler aklıma geldi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman alternatiflerden nefret etmişimdir

• Türk telekom da bedava internet veriyorsa indireyim. Yoksa at çöpe.
  • İndirme degil gunluk kullanim rakami onemli.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Vallahi istediğini düşün, ben de çakma arama motorunu hediyesi için indirip sildim. Bir daha yükleyip sileceğim. Yerli malıymış. Aslında evet, yerli mal çok ne yazık ki...

• 1 Gb internet için insanların düştüğü duruma bak. Türkiyedeki internetin ne kadar pahalı oldugunun kanıtı.

• Herkes fiyatını yazmış.. 1 gb bile çok bence size

• Yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kısım Türk malı sandığı için destek vermek adına bir kısım hediye almak adına indirdi, açıp bakarlar anlarlar gerçekleri sonra boşuna şarjımı yemesin diye bb derler, bu hype uzun sürmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

1 Gb internet için insanların düştüğü duruma bak. Türkiyedeki internetin ne kadar pahalı oldugunun kanıtı.

Maalesef internet pahalı ama tarifenizde ne olduğuna da bağlı hatta operatöre de bağlı. Kendim Vodafone kullanıyorum Red 15 tarifesinde internet 15gb (konuşma her yöne 2000 dk vsvs Red pass) hepsi 50 küsür lira, kaldı ki turkcellin taklit ettiği Vodafone bana ne var uygulaması aylık toplam 4gb bedava interneti de cabası. Yani bir uygulama ve bir GB internet turkcell'e yakışan bir durum. Vodafone da da ekstra internet pahalı maalesef ama ona gerek kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bir Türk uygulamasının başarısı neden bu kadar hazımsızlık yaratıyor acayip bir durum. Hemen silmişmiş. Yarın yine hediye verince yeniden indir böylece indirme sayısını daha da yükselt emi..

Kolayı protesto edecem diye bakkaldan parayla alıp sokağa dökenler aklıma geldi..

Türk uygulaması mı ? İyi araştır, alenen turkcellin sahtekarlığı

• Yaani’yi indiren Turkcell aboneleri indirdikleri için 1 GB internet, kullandıkları her ay için ekstra 1 GB internet kazanıyor.

İşte bütün olay bu...

• OyunDelisi kullanıcısına yanıt
    :D :D aynen öyle bende ondan indirdim.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Baban yaptı uygulamayı galiba bu kadar köpürdüğüne göre.

• adam gibi web arayüzü gelsin kullanırız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.