Şimdi Ara

Rocksteady Söylentiye Göre Superman Oyunu Geliştiriyor ve Önümüzdeki Hafta Duyurulacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Batman Arkham serisi ile tanıdığımız İngiliz video oyunu geliştiricisi firma Rocksteady Studios 4chan tarafından ortaya atılan söylentiye göre Superman oyunu üzerinde çalışıyor ve oyun önümüzdeki hafta içinde duyurulacak.

4chan Superman oyununun Game Informer dergisi aracılığıyla duyurulacağını belirtti.

"Game Informer oyun kapağı önümüzdeki hafta açıklanacak. Kapak Rocksteady'nin Superman oyunu olacak. Oyunun ölçeği ve hırsı çok büyük, detaylar sizi uçuracak. Tepkinizi görmek için sabırsızlanıyorum."

Rocksteady Superman oyunu üzerinde çalıştığını resmi olarak doğrulamadı. Bundan önce birkaç kez daha benzer Superman söylentileri ortaya atılmıştı, gerçek olup olmadığını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Rocksteady Studios oyun yöneticisi Gaz Deaves geçtiğimiz ayın başında yaptığı bir açıklamada "Sabredin, hayranlar. Şu an konuşmadığımızı biliyorum... ancak konuştuğumuz zaman, insanlar akıllarını kaybedecek. Sabırsızlanıyorum :D" demişti.

• Oh be!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Rocksteady güzel yapar eminim ama süperman ı hiç sevmem, keşke Wonder woman yapsalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 3 Kasım 2017; 21:36:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superman cibiliyetsizdir yeni Batman oyununu duyursunlar
  • Superman oyunu yapmak çok zor iş yine injustice'de olduğu gibi güçleri zayıflamış bir superman oıyunu yapılabilir.

• Rocksteady hakkını verir.
  • En ısınamadığım karakterlerden... Ama rocksteady bu işin ustası her ne kadar arkham knight boss savaşları ve yan görev anlamında hayal kırıklığı olsa da...
  • Superman oyunu bilemiyorum hiç mantıklı gelmiyor .

• Sanirim cizgizel olacak. Yoksa Heryerin yikabilir olmasi gerekiyor :D

• Superman odaklı bir oyun yapmak ilk bakışta zor duruyor ancak, Bu ekibe güvenim tam, bence bir şekilde altından kalkacaklar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İşleri zor valla.
    Ama rocksteady oyun yapmayı biliyor.
    Bakalım, gelsin, görelim, yorumlarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 3 Kasım 2017; 22:59:24 >
  • İyi olacağını umarak "oyşş" diyorum.

• Altına imzamı atarım

• ölürüm

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rocksteady ye güvenim tam iyi yapar ancak superman gibi bir karakterin tamamen oyunda olması için baya bir emek sarf etmeleri gerekiyor injustice 2 deki gibi gücü düşürülmüş yaparlar büyük ihtimal

• Superman oyunu yapmak bana Batman oyunu yapmaktan daha zor geliyor, karakterin güç seviyesinden dolayı.

Oyunda olan en güçsüz düşmanın bile Superman'in karşısında durabildiğine göre aslında baya güçlü bir karakter olması gerekiyor, bu durumda Superman ile gireceğimiz her dövüşte etrafın zarar alması gerekiyor. En azından eğer BF1, Crackdown gibi etrafın yıkılabilir olması lazım diye düşünüyorum.

Karakterin güç seviyesi ve yeteneklerinden dolayı Batman gibi hareketli ve estetik hareketler yaparak değil de daha düz, bam bam dövüştüğümüz bir dövüş sistemi olacak sanırım.

Superman Returns hiç başarılı bir oyun değildi ama uçma hissini iyi veriyordu, umarım Rockstar'da bu işin altından kalkar.

Kriptonlular, Dünya'yı ele geçirmiş gibi bir senaryo olması yerine Superman'in farklı farklı gezegenlere yolunun düştüğü bir oyun tarzı yani Shadow of War gibi farklı farklı kendi çapında açık alanlar daha zevkli olabilir.

Elbet her oyunda olduğu gibi karakter gelişimi ve skilleri olacaktır o yüzden Superman'i güçsüzleştirecek bir olay kesin olacaktır diye tahmin ediyorum.

• Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Merakla bekliyorum, Rocksteady'nin yaptığı oyun havada kapılır.

• Yolla oradan bir anti monitor fightı, bayram etsin bu gözler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2K

Superman oyunu yapmak bana Batman oyunu yapmaktan daha zor geliyor, karakterin güç seviyesinden dolayı.

Oyunda olan en güçsüz düşmanın bile Superman'in karşısında durabildiğine göre aslında baya güçlü bir karakter olması gerekiyor, bu durumda Superman ile gireceğimiz her dövüşte etrafın zarar alması gerekiyor. En azından eğer BF1, Crackdown gibi etrafın yıkılabilir olması lazım diye düşünüyorum.

Karakterin güç seviyesi ve yeteneklerinden dolayı Batman gibi hareketli ve estetik hareketler yaparak değil de daha düz, bam bam dövüştüğümüz bir dövüş sistemi olacak sanırım.

Superman Returns hiç başarılı bir oyun değildi ama uçma hissini iyi veriyordu, umarım Rockstar'da bu işin altından kalkar.

Kriptonlular, Dünya'yı ele geçirmiş gibi bir senaryo olması yerine Superman'in farklı farklı gezegenlere yolunun düştüğü bir oyun tarzı yani Shadow of War gibi farklı farklı kendi çapında açık alanlar daha zevkli olabilir.

Elbet her oyunda olduğu gibi karakter gelişimi ve skilleri olacaktır o yüzden Superman'i güçsüzleştirecek bir olay kesin olacaktır diye tahmin ediyorum.

adama zirh takmislar daha ne olsun. belkide uzayda farkli bir gezegende gecer oyun :D

• Gerçek olamayacak kadar güzel bir haber

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.