Şimdi Ara

iPhone X'lar sipariş veren müşterilere beklenenden erken gönderilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone X'lar sipariş veren müşterilere beklenenden erken gönderilecek

iPhone X gönderim tarihleri İngiltere, Avustralya, Japonya, Çin gibi dünyanın bir çok ülkesinde daha erkene çekilmiş gibi görünüyor. MacRumors tarafından yayınlana rapora göre Avrupa, Asya Pasifik ve Ortadoğu'daki ülkeler için daha önce 5 ila 6 hafta olarak açıklanan tahmini gönderim tarihi, 3 ila 4 hafta arasında gönderilecek şekilde değişmiş durumda.

Ayrıca Bkz.iPhone X'da "L" şeklinde dizilmiş iki adet batarya kullanılıyor
    Bahsi geçen ülkelerde bugün sipariş veren müşteriler Aralık ayının başlarında iPhone X'u ellerine alıp kullanabilecekler. Sipariş vermiş olanlar ise teslimat tarihinin daha erkene çekildiğini görmeye başlamış durumda. Satın alan birçok kişi iPhone X için tahmini gönderim süresinin kısaldığını söylüyor.

iPhone X'lar sipariş veren müşterilere beklenenden erken gönderilecek

Yeni gönderim tarihleri, ön siparişlerin satılmasının ardından gördüğümüz 5 ila 6 haftalık tahmini gönderim süresinde bir iyileştirme olduğunu ortaya koymuş durumda. Ancak bu değişikliğin henüz Kuzey Amerika'yı kapsamadığını belirtelim. ABD'de hala gönderimler için 5 ila 6 haftalık süre geçerli ancak bu iyileştirmenin yakında diğer ülkeler için de geçerli olması bekleniyor.

• Millet apple haberlerine tepki gösterdikçe inadına daha fazlası yayınlanıyor :D Editörler bu işi biliyor valla. Ters psikolojiyle en çok okunan haberler apple haberleri oluyor.

• haber başlığı şaşırttı, normal de şunu beklerdik

"Seneye ismi iphone 11 veya iphone XI olacağı kesin olarak zannedilen telefonları, ön sipariş edenler büyük ihtimalle, ürünlerini daha erken alabileceklerine dair gerçeği yansıtmayan emarelere rastlanılan blog haberlerine göre net olarak alabiler"
  • Birazdan alamayacağı için çamur atmaya çalışanlar gelir. Farketmiyor, adamlar sattıkça satıyor. Kaliteden anlayanlar ya iPhone alıyor ya da androidli cihazlardan huwaei modellerine bakıyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Onur Seven (macromedia21), Ekrem71'in yan hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 3 Kasım 2017; 19:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Birazdan alamayacağı için çamur atmaya çalışanlar gelir. Farketmiyor, adamlar sattıkça satıyor. Kaliteden anlayanlar ya iPhone alıyor ya da androidli cihazlardan huwaei modellerine bakıyor ;)

Saçma sapan yorum yapmasanız olmaz değil mi, paradan girip kaliteden çıkıyorsun.
    Çok şükür iphone X alacak misli misli parayı çalışarak kazanıyorum.
    Ama bana hiptap etmiyor, para verip dert çekemem.
    En basitinden duvar kağıdı değiştirmek, melodi değiştirmek için saçam sapan bin takla atamam.

Hala anlamıyorsunuz değil mi mesele para değil :)
    Anlasanız iphone almazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rCoder

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Birazdan alamayacağı için çamur atmaya çalışanlar gelir. Farketmiyor, adamlar sattıkça satıyor. Kaliteden anlayanlar ya iPhone alıyor ya da androidli cihazlardan huwaei modellerine bakıyor ;)

Saçma sapan yorum yapmasanız olmaz değil mi, paradan girip kaliteden çıkıyorsun.
    Çok şükür iphone X alacak misli misli parayı çalışarak kazanıyorum.
    Ama bana hiptap etmiyor, para verip dert çekemem.
    En basitinden duvar kağıdı değiştirmek, melodi değiştirmek için saçam sapan bin takla atamam.

Hala anlamıyorsunuz değil mi mesele para değil :)
    Anlasanız iphone almazsınız.

Sana hitap etmiyor olması kötü bir cihaz olduğu anlamına gelmez. Zaten milyonlarca satış yapmasından belli insanlar seviyor. Hoş 1 trilyon satsa da 1 tane satsa da bana zararı yok. Androidli cihaz da kullandım. Tahammül sınırlarımı aştı bıraktım artık

• Hani noldu yetişmeyecek haberleri? 2018'e sarkıyordu hani noldu?! Tipik keriz silkme operasyonu işte Ekrem Onur falan haberini yapar şu kedili iSheep de Çöpple'ı ÇöpOS'u över al sana sonsuz döngü :D

• e verelim ön siparişimizi öyleyse ama ülkeye gelmesi 5 ay sürer ak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok çılgın bi haber

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Hani noldu yetişmeyecek haberleri? 2018'e sarkıyordu hani noldu?! Tipik keriz silkme operasyonu işte Ekrem Onur falan haberini yapar şu kedili iSheep de Çöpple'ı ÇöpOS'u över al sana sonsuz döngü :D

Senin gibi iphone x için milletin kucagına oturacak tiplerin sabahtan aksama kadar apple konularını provoke etmesi ironinin kaçıncı seviyesi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

quote:

Hani noldu yetişmeyecek haberleri? 2018'e sarkıyordu hani noldu?! Tipik keriz silkme operasyonu işte Ekrem Onur falan haberini yapar şu kedili iSheep de Çöpple'ı ÇöpOS'u över al sana sonsuz döngü :D

Senin gibi iphone x için milletin kucagına oturacak tiplerin sabahtan aksama kadar apple konularını provoke etmesi ironinin kaçıncı seviyesi acaba.

Daha yeni Note 8 aldım. Senin mesaj sayın kadar iPhone X alabilecekken ne diye senin çöpünün provokesini yapıcam hoşt

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

e verelim ön siparişimizi öyleyse ama ülkeye gelmesi 5 ay sürer ak

Aralık'ın ikinci haftası gibi gelecek. Arkadaşım aldı ondan biliyorum :D
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    ben 2018 de gelir diyordum yine fena değil. Fiyatından dolayı eğer sağlam bir adet ile gelirse bulmakta da zorlanmayız, bu memlekette o stokları kolayca eritecek kadar zengin, saf veya teknolojiyi yakından takip eden insan çok olmayacaktır bence, gerçi bu x biraz farklı bir durumda belli olmaz biz hızlı hareket edelim bakalım. Sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

ben 2018 de gelir diyordum yine fena değil. Fiyatından dolayı eğer sağlam bir adet ile gelirse bulmakta da zorlanmayız, bu memlekette o stokları kolayca eritecek kadar zengin, saf veya teknolojiyi yakından takip eden insan çok olmayacaktır bence, gerçi bu x biraz farklı bir durumda belli olmaz biz hızlı hareket edelim bakalım. Sağol

Hocam sağlam bir adet beklemeyin. Hatta öyle ilk başta bütün teknoloji marketlerinde olmasını da beklemeyin. Önce Apple Store'lara ardından diğer yerlere geleceği söyleniyor. Zaten zenginler şimdiden yurtdışından aldı en azından çevremdeki birçok tanıdık dün çoktan aldı kardeşim de öbür ay alacak. Eğer bu saatten sonra da fakirler(gerçek anlamda fakirler) bunun için de kredi çekip almaya kalkışırsa ben daha diyecek söz bulamayacağım. O yüzden gene çok öyle bulurum havasına girmeyin elinizi çabuk tutarsınız

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Dünya zaten doyurulur aralık ayına kadar, türkiye son sıralardaki ülkelerden, geldiği an artık akar gider diye düşünüyorum zaten eğer stoklar yetişmiyorsa trye giriş yapmaz giriş yaparsada bil ki ilk hype bitmiştir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: transverse

quote:

Daha yeni Note 8 aldım. Senin mesaj sayın kadar iPhone X alabilecekken ne diye senin çöpünün provokesini yapıcam hoşt

O zaman o değerli vaktiniz, bilgileriniz ve deneyimlerinizle birlikte sizi note 8 anakonusuna uğurlayalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.